Boutique SPA Hotel & Resort Pegasa Pils

Kūrortviesnīca “Pegasa pils” atrodas Dzintaros, iepretim Dzintaru koncertzālei. “Pegasa pils” atrodas vēsturiskā ēkā, kas celta 1900. gadā un piedāvā gan standarta, gan arī luksa klases numurus. Kūrortviesnīcas divos korpusos izvietotas gan konferenču zāles un restorāns, gan arī SPA komplekss. Viesnīcā ir 38 vēlā jūgendstila dizainā ieturēti numuri, aprīkoti ar franču balkoniem, kabeļtelevīziju, kā arī mini bāru, seifu un gaisa kondicionētāju. Konferenču centrā iespējams rīkot pasākumus līdz pat 50 personām. Kūrortviesnīcas tornītī pieejams romantisks jaunlaulāto numuriņš.

 • Boutique SPA Hotel & Resort Pegasa Pils
 • Boutique SPA Hotel & Resort Pegasa Pils
 • Boutique SPA Hotel & Resort Pegasa Pils
 • Boutique SPA Hotel & Resort Pegasa Pils
+3

Tuvākie pasākumi

  26.aprīlis - 1.septembris

  Izstāde "Cepures pasaule"

  Viesnīcā “Pegasa pils” (Jūras ielā 60), pretī Dzintaru koncertzālei 26. aprīlī veras pašu pārsteidzošāko Rīgas etnomuzeja “Cepures pasaule” eksponātu izstāde. Līdz septembra sākumam šeit būs izstādītas antīkas cepures, kroņi un košas maģiskas galvassegas no vienas no pašām neparastākajām Latvijas muzeju kolekcijām.
  Apmeklētāji varēs iepazīt galvassegas no visas pasaules kontinentiem, uzzinās tradicionālo tautastērpu vēsturi un varēs novērtēt šamaņu galvasrotu maģisko spēku, kuras likt galvā nezinātājiem stingri aizliegts.
  Ieeja izstādē bez maksas.

  Muzejs dibināts Rīgā 2014. gadā un parāda bagātu tradicionālo galvassegu kolekciju, ieskaitot senus apzeltītus kokošņikus un ar pusdārgakmeņiem klātus kroņus, noburtas āfrikāņu rituālās maskas un ķiveres un lielas āzijas šamaņu cepures, galvassegas no lūka un cilvēku matiem. Muzeja eksponāti rāda daudzu vēsturē zudušu mazu un lielu tautu kultūru no visas pasaules. Muzeja dibinātājs zinātnieks un ceļotājs Kirils Babajevs.

  Aizvērt

Tuvākās vietas