Sociālās integrācijas valsts aģentūra

Sociālās integrācijas valsts aģentūras (SIVA) viesnīca atrodas Jaundubultos, mierīgā Jūrmalas rajonā apmēram 200m attālumā no jūras. SIVA piedāvā dažādām gaumēm un vajadzībām iekārtotus viesnīcas numurus – pieejami gan vienvietīgi, gan arī divvietīgi numuriņi.

Papildus piedāvājam sociālās rehabilitācijas iespējas, kas ir vienas no modernākajām Baltijā. Profesionāli  un pieredzējuši speciālisti, mūsdienīgas terapijas metodes un aprīkojums, pielāgota vide un unikālā atrašanās vieta jūras krastā nodrošina izcilus apstākļus rehabilitācijai, veselības uzlabošanai un atpūtai.

Nodrošinām gan sociālās rehabilitācijas pakalpojumu izvēles iespējas (ergoterapiju, fizioterapiju, hidroterapiju, sāls terapiju, slinga terapiju, fizikālo terapiju), gan veselību veicinošas programmas – “Muguras veselība”, “Relaksācija”, “Vitalitāte”, “Organisma attīrīšanas kūre”, “Restartē darba spējas”, “Harmonija”. Pie mums Jūs varat saņemt dažādu speciālistu konsultācijas (piem., fizioterapeita, ergoterapeita, uztura speciālista, psihologa u.c.), kā arī izbaudīt Jūsu skaistumam un veselībai noderīgas procedūras: ārstnieciskās aplikācijas ar māliem, dūņām, parafīnu vai ozokerītu (kalna vasku), limfodrenāžu, zemūdens masāžu, virpuļvannas ar lavandas, kumelīšu un skuju ekstraktu, ārstnieciskās dušas – cirkulāro, Šarko un ascendējošo, fizikālo terapiju – magnetoterapiju, TENS, MFS terapiju dažādas etioloģijas nesaturēšanas mazināšanai u.c.

Aktīvas atpūtas piekritējiem piedāvājam ūdens aerobikas nodarbības, Trenažieru zāles apmeklējumus, kā arī nūjošanas iespējas gar jūru, piedāvājam arī dozētās pastaigas pa dažādiem izstrādātajiem maršrutiem līdz Majoriem vai līdz Mellužiem, pieveicot sev piemērotu attālumu – 500m, 1 km, 1,5 km, 2 km vai 2,5 km (norādīts vienā virzienā aprēķinātais attālums). Savukārt gada aukstajos mēnešos varat baudīt patīkamas peldes mūsu peldbaseinā, ko piedāvājam izmantot kopā ar tvaika pirts apmeklējumu.

Rehabilitācijas iespējas Sociālās integrācijas valsts aģentūrā ir pilnībā pieejamas arī cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem. Peldēšanas sezonā cilvēki ratiņkrēslā var ērti nokļūt pludmalē pa speciāli ierīkotu laipu un izmantot pielāgotu ģērbtuvi.  Cilvēkiem ar kustību traucējumiem ir pieejami pielāgoti numuri ar pielāgotām vannas istabām un tualetēm, pielāgotas ir arī procedūru telpas, baseins un trenažieru zāle.

Jonizētais, maigais jūras gaiss un priežu meža aromāts veicina ikviena klienta atveseļošanās procesus un labsajūtu.

 • Sociālās integrācijas valsts aģentūra
 • Sociālās integrācijas valsts aģentūra
 • Sociālās integrācijas valsts aģentūra

Tuvākie pasākumi

  20.jūlijs - 31.augusts

  2. starptautiskā jūras tematikai veltītā biennāle "Marīna 2019". "FOTO Marīna 2019".

  • https://www.facebook.com/MarinaBiennale/

  Fotoklubu un studiju darbība Latvijā aizsākās 1962. gadā ar Rīgas fotokluba nodibināšanu. Sākotnēji organizēti kā amatieru klubi – tās bija vietas, kur satikās spēcīgas un radošas personības, izveidojās noteikti estētiskie kritēriji, notika intensīva informācijas un viedokļu apmaiņa, valdīja sāncensības gara uzturēta radoša spriedze. Viena no klubu darbības galvenajām jomām bija regulāra izstāžu veidošana, kas formēja sava laikmeta izpratni par fotogrāfiju kā mākslas darbu. Šīs spēcīgās tradīcijas mūsdienās pārmantojušas un uztur dzīvas daudzas fotostudijas un fotoklubi Latvijā. Jūrmalas fotostudija “Aspazija” rīko vērienīgu foto izstādi “FOTO Marīna 2019” četrās norises vietās, kurā piedalās fotogrāfi no fotokluba “Rīga”, VEF Kultūras pils Tautas mākslas fotostudijas RVR, Tautas fotostudijas “Bauska”, fotokluba “Āgenskalns”, Daugavpils fotostudijas “Ezerzeme-F”, Krāslavas fotokluba “Zibsnis”, Liepājas tautas foto studijas “Fotast”, Talsu, Ventspils novada fotokluba “Kursa”, Ventspils fotokluba “Moments”, Kuldīgas fotoklubiem. Plaši pārstāvēti ir fotostudijas “Aspazija” fotogrāfi. Ar saviem darbiem skatītājus priecēs arī tādi foto lielmeistari kā Gunārs Binde, Dainis Rozentāls, Valdis Brauns, Raimonds Rāts u. c. Mākslinieki fotokadros centušies notvert mūžam mainīgo jūru dažādos gadalaikos un apstākļos, fiksēt gaismas un ēnu spēles jūras viļņos un baltajās liedaga smiltīs. Dažu fotogrāfu darbos atplaiksnīs ironisks skatījums un laba humora izjūta, neparasti skatupunkti un interesantas situācijas. Jūra ir mūžam mainīga, nepastāvīga un aizraujoša… Katru fotogrāfu jūra uzrunā atšķirīgi, tāpēc katram ir sava jūra, sava marīna!

  • Raiņa un Aspazijas vasarnīca, Jāņa Pliekšāna iela 7, Majori

  DARBA LAIKS:
  Sv., P.  slēgts
  O. 10.00 - 17.00
  T.  12.00 - 19.00
  C. 10.00 - 17.00
  P.  10.00 - 17.00
  S.  10.00 - 17.00

  • Sociālās integrācijas valsts aģentūras izstāžu zāle, Dubultu prospekts 71, Jaundubulti

  DARBA LAIKS:
  P. - Sv. 09.00 - 21.00 

  • Viesnīcas "Daina Jūrmala Beach Hotel&Spa" 1.stāva foajē, Mežsargu iela 4/6, Melluži

  DARBA LAIKS:
  P. - Sv. 09.00 - 21.00

  • SIA "M.S. Kuznetsov Apartments" izstāžu zāle "I.O.", Kāpu iela 143, Vaivari

  DARBA LAIKS:
  Iepriekš piesakoties pa telefoniem 67766447, 29401393

  Aizvērt

Tuvākās vietas