Pasākumi

piektdiena, 19.oktobris
18:00

Latvijas simtgades akcijas GODA APLIS izstādes INTONĀCIJA atklāšana

 • piektdiena, 19.oktobris
 • Jūrmalas Kultūras centrs
 • Jomas iela 35

Latviešu valodā pastāv trīs intonācijas veidi, kas dažkārt ir vienīgais veids kā atšķirt homonīmu nozīmi. Citkārt vienīgais veids kā saklausīt ironiju, lūgumu, jautājumu, apsveikumu vai tml.
Mūzikā ar intonāciju apzīmē vismazāko melodijas fragmentu, kas tiek izpildīts. Šādi tiek apzīmēts tīrs (precīzs) vai netīrs (neprecīzs) izpildījums – skaņas augstuma kvalitāte un precizitāte.

Mākslā intonācija vēl nav tehniski precīzi definēta, bet ir skaidrs, ka mūsdienu komunikācijas izteiksmes veidi paplašina savas definētās robežas un mēs šo “robežu pārkāpšanu” sajūtam arī vizuālajā mākslā. Gan krāsa, gan forma, gan telpa, gan citas nianses palīdz noteikt intonācijas dzidrumu, skaidrību, izteiksmi. Ne velti intonācija ir saziņas palīglīdzeklis, kas ļauj vienam otru saprast, uztvert otra domu, galu galā – tās uzdevums ir lielāks, kā tikai sadzirdēt. Intonācija vistiešākajā veidā skar mūsu emocijas, kas, protams, katram ir individuālas un subjektīvas.

Izstāde INTONĀCIJA ir veltījums Latvijas simtgades akcijai Goda aplis, kuram Jūrmalas Kultūras centrs pievienojas, aicinot dažādu Jūrmalas tēlotājmākslas tehniku māksliniekus radīt darbus, domājot par Latvijas apaļo jubileju, izceļot skaisto un gaišo, par ko priecājamies, lepojamies, par ko nekaunamies, ko nevēlamies pazaudēt arī nākamajā simtgadē. Par Latviju nerunāsim pompozā, bet sirsnīgā intonācijā.

Izstādē piedalīsies stikla māksliniece Ieva Strazdiņa, tēlnieks Gļebs Panteļejevs, gleznotāja Alise Mediņa, grafiķe Nele Zirnīte un citi ievērojami Jūrmalas mākslinieki.

Izstāde Jūrmalas Kultūras centra 1.stāva foajē būs apskatāma no 19.oktobra līdz 10.decembrim.

piektdiena, 19.oktobris
18:00

Sarunu cikls “Tēja ielas garumā”. Baznīcas iela, Dubulti

Jūrmalas pilsētas muzejs turpina sarunu ciklu "Tēja ielas garumā". Katrā tikšanās reizē noskatāmies TV raidījumu “Ielas garumā” par kādu Jūrmalas rajonu vai ielu, tiekoties ar jūrmalniekiem, kuri šajos raidījumos dalījušies ar saviem atmiņstāstiem un raugām, kas ir palicis aiz kadra. 

Šoreiz piestāsim Dubultos un izstaigāsim Baznīcas ielu, kas cara laikos dēvēta par Jūras ielu. Krogs, baznīca, kinoteātris, kūrmājas dārza māja, viesnīca – tie ir tikai daži pieturas punkti, ejot pa seno ceļu caur Dubultiem. 1909.gadā par jūrmalnieku ziedojumiem tika uzcelta Dubultu luterāņu baznīca, jūgendstila un nacionālā romantisma arhitektūras paraugs. Raudzīsim, ko baznīca piedzīvojusi vēsturiskajos līkločos. 
Interesanti, ka baznīca no 1964. līdz 1990.gadam par mītnes vietu kalpojusi Jūrmalas pilsētas muzejam, līdz tas pārcēlās uz tagadējo atrašanās vietu – bijušo ķīmiskās tīrītavas un veļas mazgātavas ēku Majoros. Ar baznīcu saistīts arī kāds leģendārs notikums. Pēc kara baznīcas altārdaļas bēniņos veselus desmit gadus slēpies draudzes ērģelnieka Paula Rubja dēls Juris. 

Šajā vakarā būs apskatāma arī simtgades izstāde "Jūrmalas Brīvības stāsti".
Gaidīsim ikvienu šajā piektdienas vakarā, kurš ieinteresēts atmiņstāstu uzklausīšanā un ikvienu, kurš gatavs dalīties ar tiem, līdzi ņemot liecības foto vai jebkurā citā formātā!
 

piektdiena, 19.oktobris
19:00

Aicina Jūrmalas Džeza klubs! Ata Andersona kvartets

 • piektdiena, 19.oktobris
 • Jūrmalas Kultūras centrs
 • Jomas iela 35

Ata Andersona kvartets: Atis Andersons (klavieres), Kārlis Mangulsons (balss, ģitāra), Toms Lipskis (kontrabass), Jānis Jaunalksnis (bungas).
Ieejas maksa EUR 4, pensionāriem EUR 2,50.
Rezervēt vietas pie galdiņiem pa tālruni 67762403

19.oktobris - 25.oktobris

Kino

15.septembris - 20.oktobris

Arta Nīmaņa personālizstāde "Saule un Mēness"

Stikla mākslinieks Artis Nīmanis 2017. gadā par darbu „Likteņupe” ieguva skatītāju balvu gadskārtējā Bulduru Izstāžu nama rīkotajā konkursa izstādē Jā/NeATKARĪBA-2017. Par prieku skatītājiem Bulduru Izstāžu nams lūdza mākslinieku izveidot izstādi Jūrmalā. Sadarbība bija veiksmīga un Arta Nīmaņa personālizstādes „Saule un Mēness” atklāšana un tikšanās ar mākslinieku Bulduru Izstāžu namā notiks jau 2018. gada 14. septembrī plkst. 19.00.

Artis Nīmanis (1978) ir viens no atpazīstamākajiem latviešu stikla māksliniekiem, kurš strādā ar stiklu jau vairāk nekā 20 gadus. Mākslinieks eksperimentē ar jaunākajām tehnoloģijām stikla apstrādē. Viņa darbiem piemīt unikāls Nīmaņa rokraksts. Tā arī izstādes „Saule un Mēness” darbi tapuši oriģinālā autortehnikā. Stikla virsmai tiek piešķirts spoguļa efekts, kas ir panākts, vakuumā stiklu pārklājot ar ļoti plānu nerūsējošā tērauda, titāna vai cita metāla slāni.

Izstāde „Saule un Mēness” ir Arta Nīmaņa veltījums Latvijas simtgadei. Saule un Mēness mākslinieka darbos ir pārtapuši apļa un elipses objektos. To atstarojošās virsmas lauž gaismas starus, tajos spoguļojas telpa un pats skatītājs. Izstāde pa daļām jau izstādīta Cēsu muzeja izstāžu namā, Bornholmas mākslas muzejā (Dānijā), Valmieras muzeja izstāžu namā. Izstāde pēc Jūrmalas tālāk ceļos uz Somijas stikla muzeju un pēc tam dosies uz kādu prestižu privātu galeriju Tokijā (Japānā). „Saule un Mēness” ir autora simtgades izstāžu cikls trīs gadu garumā.

Artis Nīmanis piedalījies vairākās grupu izstādēs un sarīkojis personālizstādes Eiropā, Amerikā, Krievijā, Ķīnā, Meksikā un Japānā. Viņa personālizstāde FRAGILE Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā ieguva Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio gada balvu „Kilograms kultūras 2016” kategorijā „Vizuālā māksla”.

Artis Nīmanis ir stikla trauku zīmola an&angel un stikla produktu zīmola Glass Muse galvenais dizainers.

Izstāde „Saule un Mēness” Bulduru Izstāžu namā būs apskatāma līdz 2018. gada 20. oktobrim.

19.oktobris - 25.novembris

Izstāde “Dzimtas stāsts mālā”

Piedalās mākslinieces Inese Āboliņa, Olita Āboliņa un Gundega Āboliņa.

8.oktobris - 19.novembris

Ceļojošā izstāde “Mūsu 100 tautumeitas Latvijas simtgadei”

 • 8.oktobris - 19.novembris
 • Pie Dzintaru koncertzāles
 • Turaidas iela 1

Projektā ir iesaistījušies vairāk nekā 100 dalībnieku, kopā radot 100 māla tautumeitu figūriņu lielu kori.

1.septembris - 20.oktobris

Matti Outakoski foto izstāde "Viļņi"

Ieejas maksa muzejā 2 eiro, skolēniem, studentiem, pensionāriem 1 eiro. Ģimenes biļete 3 eiro.

11.oktobris - 2.decembris

Izstāde no Jūrmalas pilsētas muzeja Mākslas krājuma “Grafikas stāsti. Latvijai 100”

11. oktobrī plkst. 17:00 Jūrmalas pilsētas muzejā (Tirgoņu iela 29, Majori) izstādes no Jūrmalas pilsētas muzeja Mākslas krājuma “Grafikas stāsti. Latvijai 100” atklāšana.

JPM krājuma izstāde šoreiz pievēršas grafikas nozarei, sākot jau no pagājušā gadsimta sākuma līdz mūsdienām. No grieķu valodas grapho nozīmē zīmējums, rasējums, raksts. Tātad tēlotājas mākslas veids, kas aptver zīmējumu un uz zīmējumu balstītus iespieddarbus – novilkumus.
Pagājušā gadsimta sākumā Latvijas grafikā jūtama spēcīga jūgendstila ietekme, kuru papildina nacionālā romantisma motīvi. Štiglica Centrālās tehniskās zīmēšanas skolas pārstāvis un latviešu nacionālās grafikas pamatlicējs Rihards Zariņš savos darbos apliecina mācību laikā apgūtās oforta tehnikas priekšrocības,  izceļot katra objekta vissmalkākās detaļas. Niklāvs Strunke litogrāfijas tehnikā veidojis ilustrācijas Jāņa Veseļa grāmatai Latvju teiksmas. Darbā Koklētājs mākslinieks veiksmīgi atklājis latviešu mitoloģijas  tēlus. Sigismunda Vidberga tušas zīmējumus raksturo līniju elegance. Kārlis Padegs zīmējumā Cilvēki krastmalā un Gunārs Hermanovskis Avīžu zēnā ieskicē sociāla rakstura tēmas. Savukārt Jāņa Plēpja  kokgrebuma tehnikā veidotos darbus raksturo smalka ornamentāla kompozīcija un pievēršanās tautas spēka heroizācijai, ko spilgti apliecina viņa devums grāmatu ilustrēšanā un noformēšanā.
Būtisks pavērsiens mākslas izglītībā notiek līdz ar Latvijas Mākslas akadēmijas dibināšanu 1921. gadā. Starp jaunajiem grafiķiem  ir talantīgais Kārlis Krauze, kurš 1932. gadā beidz Latvijas Mākslas akadēmijas Grafikas meistardarbnīcu un, kura diplomdarbu Zemgaļu aiziešana no Tērvetes būs iespēja aplūkot izstādes ekspozīcijā. Jau 20.gadsimta 20.gados viņš sācis aktīvi darboties lietišķajā, grāmatu grafikā un stājgrafikā. Smalki niansēti toņi un skaidrs laukumu kārtojums vērojams Franča Ernesta Banges ofortā Trokšņu iela. Vecrīga, bet  Ernas Geistautes  akvarelis Kursas zvejnieki izceļas ar krāsu intensitāti. Četrdesmito gadu Jūrmalas ainavu un tālaika atmosfēru savos zīmējumos smalki niansējis slavenais arhitekts Sergejs Antonovs.
Viens no redzamākajiem Latvijas 20. gadsimta otrās puses estampa meistariem ir Gunārs Krollis. Izstādē būs apskatāms viņa oforts Vecrīga, kam raksturīgs vispārināts un simbolisks tēmas risinājums.  Savukārt autsaiders Kurts Fridrihsons izstādes ekspozīciju spridzina ar krāsās piesātināto un tematikā tik aso darbu Laikmets, kas izpildīts flomāsteru tehnikā.
Pasteļa zīmējuma skolu pārstāv Harijs Bobinskis ar sešdesmito gadu pludmales atveidojumu. Tēlnieka Andra Bērziņa zīmējumā Latvija, kas it kā atdarina reljefu, meitenes portrets iegūst nacionāla simbola nozīmi.
Mūsdienu grafikas pārstāvju Baibas Danbergas un Jekaterinas Grjazevas ofortus vieno ne tikai jūras tēma, bet arī smalks zīmējums  un skaidri nolasāma ideja.
Izstādes ekspozīciju bagātīgi papildina mākslas galerijas JĒKABS grafikas darbi, kuru starpā ir Anša Cīruļa stilizēts akvarelis Ģimenes vērtības, Reinholda Kasparsona  zīmējums Rudens un Herberta Mangolda agrīnie akvareļi, kā arī Bruno Jaunzema reālistiskais akvarelis Pie Majoru stacijas, kas tapis 20.gadsimta 50.gados.

Izstāde “Grafikas stāsti. Latvijai 100” Jūrmalas pilsētas muzejā (Tirgoņu iela 29, Majori) apskatāma līdz 2.decembrim. Muzeja darba laiks: P., O. – slēgts, T. – Sv. no 10:00 – 17:00. Ieeja – bez maksas.

11.oktobris - 2.decembris

Izstāžu cikla atklāšana. Latvijas valsts simtgadei veltītā izstāde “Jūrmalas Brīvības stāsti”. Izstāde no Jūrmalas pilsētas muzeja Mākslas krājuma “Grafikas stāsti. Latvijai 100”

Sagaidot Latvijas simtgadi Jūrmalas pilsētas muzejā atklās izstādi “Jūrmalas Brīvības stāsti”, kas vēstīs par brīvības centieniem Jūrmalā 20. gadsimta garumā. Izstādi veido cilvēku un lietu stāsti – tie, kas uzkrāti muzeja krājumā un arī tādi, ar kuriem jūrmalnieki dalījušies, pašiem kļūstot par izstādes līdzautoriem.
Brīvības stāsti, ar kuriem gribam dalīties, ir par sapņiem, par centieniem, arī cīņām un brīvības cenu. Tas ir aicinājums uzdot sev jautājumu – Kā es saprotu brīvību? Ko tā man nozīmē?

Izstādes “Jūrmalas Brīvības stāsti” atklāšana 11. oktobrī plkst. 17:00 Jūrmalas pilsētas muzejā (Tirgoņu iela 28, Majori)/

6.septembris - 30.novembris

Vitālija Jermolajeva izstāde "Klusuma enerģija"

 • 6.septembris - 30.novembris
 • Omnibusa iela 19

Izstādes apmeklēšanas laiks: pirmdien – svētdien plkst. 11.00-17.00.
Ieejas maksa 5 eiro, pensionāriem un skolēniem, uzrādot apliecību 1 eiro. Studentiem un apmeklētājiem grupās (vairāk kā 10 cilvēki) ieejas maksa 3 eiro.

20.septembris - 20.decembris

Izstāde "Latvijas vēsture pastmarkās un aploksnēs no atmodas līdz šodienai"

 • 20.septembris - 20.decembris
 • Slokas bibliotēka
 • Raiņa iela 3

Ieeja bez maksas.

1.septembris - 14.decembris

Izstāžu cikls veltīts Latvijas valsts simtgadei “Ai tēvu zemīte tavu jaukumiņu! Smildziņa ziedēja sudraba ziedus!”

 • 1.septembris - 14.decembris
 • Kauguru bibliotēka
 • Engures iela 4a

Ieeja bez maksas.

15.jūnijs - 1.novembris

Jūrmalas mākslinieku biedrības un fotostudijas "Aspazija" izstāžu cikls "Svinot dzīvi"

 • 15.jūnijs - 1.novembris
 • Dubultu prospekts 71

Piedalās gleznotāji Maira Veisbārde, Laine Kainaize, Alise Landsberga, Andrejs Ģērmanis, Olita Gulbe Ģērmane, Jānis Jēkabsons, Iveta Meijere, Baiba Briede, Einārs Plūksna, Ligita Caune, Jānis Veiss, Laima Akmentiņa, Inese Ziemele un Ērika Kumerova.

Izstādes apmeklēšanas laiks: pirmdien – svētdien plkst. 9.00–21.00.
Ieeja bez maksas.

2.jūnijs - 31.oktobris

Alberta Kronenberga daiļradei veltīta interaktīva izstāde "Zīmē un rīmē"

 • 2.jūnijs - 31.oktobris
 • Z. Meierovica prospekts 18/20

Ieeja bez maksas.

12.septembris - 22.jūnijs

Izstāde “Rainis. 1918. Valsts uz rakstāmgalda"

Ieejas maksa muzejā 2 eiro, skolēniem, studentiem, pensionāriem 1 eiro. Ģimenes biļete 3 eiro.

2.janvāris - 30.decembris

Pastāvīgā ekspozīcija "Bērns kūrortā"

Izstādē skatāmas bērnu rotaļlietas, grāmatas, spēles, apģērbs un pludmales piederumi no Jūrmalas pilsētas muzeja krājuma. Izstādē būs iespējams ne vien aplūkot spēles, bet arī spēlēties pašiem. Visjaunākajiem apmeklētājiem būs iespēja iejusties pludmales atmosfērā un būvēt smilšu pilis. Izstāde aptver laika posmu no 19. gadsimta beigām līdz mūsdienām, iepazīstinot ar bērnu izklaidēm un vaļaspriekiem kūrortā.
 • 2.janvāris - 30.decembris
 • Tirgoņu iela 29
 • https://www.facebook.com/JurmalasPilsetasMuzejsJurmalaCityMuseum/?fref=ts

Lielākā daļa no izstādē redzamajiem priekšmetiem ir jūrmalnieku un rīdzinieku bērnības liecinieki, kas rūpīgi glabāti un dāvināti muzejam. Vairums no tiem publiskai apskatei eksponēti pirmo reizi. Muzeja darbinieki izsaka pateicību māsām Elizabetei Priedītei un Irinai Ženičai, Mairai Placēnai, Irēnei Štrausei, Rasmai Ruskai, Edītei Jerumai, Marikai Rainei-Bukelei, Birutai Miķelsonei, Laimonim Ķudim, Guntim Mārim Smilgainim un daudziem citiem par saglabātajām un muzejam nodotajām laikmeta liecībām. Izstādi papildina pastkartes un fotogrāfijas, kā ari jūrmalnieku atmiņu lasījumi par bērnību kūrortā.

Muzeja vēsturniece Inga Sarma stāsta: “Kūrortus izgudroja pieaugušie. Iespējams tāpēc, ka tur viņi jutās kā bērnībā – līksmi un bezrūpīgi. Tomēr, braucot uz kūrortu, pieaugušajiem pašiem bieži vien līdzi bija bērni. Kamēr vecāki baudīja kūrorta gaisotni, bērni atrada un izgudroja paši savas kūrorta izklaides: būvēja smilšu pilis, dzenāja bumbu, laida pūķus, bet lietainās dienās patvērās vasarnīcu verandās, kur varēja pārtapt par iemīļoto grāmatu varoņiem, tērpt lelles vai izspēlēt alvas zaldātiņu kaujas. Dažādi laiki veidoja savas iezīmes bērnu kūrorta ikdienā. Izjādes ar poniju jūras krastā tiem, ko pieskatīja aukles un guvernantes, pirmās vasaras kolonijas tiem bērniem, kuru vecāki paši nekad neatļāvās atpūsties kūrortā, pionieru nometnes ar militarizētām spēlēm un maršēšanu uz pludmali... Visos laikos bērni aizvien gaidījuši vasaru un priecājušies par sauli un jūru. Aizvien kāds būvē smilšu pilis liedagā un rada savu sapņu pasauli kādā vasarnīcas verandā.”

Izstādes veidošanā piedalījās Jūrmalas pilsētas muzeja speciālisti – saturs, māksliniece Dace Džeriņa –dizains, mākslinieks Mārtiņš Ratniks – videomontāža, SIA “Dekorāciju darbnīca” – montāža un iekārtošana, Jūrmalas teātris – audioieraksts.

Izstāde tapusi ar Jūrmalas pilsētas domes un Valsts Kultūrkapitāla fonda finansiālo atbalstu.

Ieeja bez maksas!

2.janvāris 09:00 - 30.decembris 17:00

Pastāvīgā ekspozīcija "Jūrmalas zvejnieku sēta 19.–20. gadsimtā". Enkuru un zvejas laivu kolekcija, virvju vīšanas darbnīca

Jūrmala jau izsenis bija pazīstama ne tikai ar saviem dabas ārstnieciskajiem resursiem, bet arī ar senajiem zvejniekciemiem Rīgas jūras līča piekrastē. Jūrmalas senāko iedzīvotāju pamatnodarbošanās bija upes un jūras zvejniecība.
 • 2.janvāris 09:00 - 30.decembris 17:00
 • Tīklu iela 1a
 • www.jbmuzejs.lv

1992. gadā zvejnieku kopsaimniecību "Uzvara” pārveidoja par akciju sabiedrību "Jūraslīcis”. Pēc akciju sabiedrības bankrota, Jūrmalas pilsētas dome 2002. gadā iegādājās zvejniecības muzeja ēkas un kolekcijas. No 2003. gada 1. janvāra tas darbojas kā Jūrmalas pilsētas muzeja filiāle – Jūrmalas brīvdabas muzejs, kas ir nozīmīga Jūrmalas un Latvijas kultūrvēstures daļa. Jūrmalas brīvdabas muzejs kalpo sabiedrībai, tā mērķis - popularizēt un pētīt Jūrmalas iedzīvotāju senākā nodarbošanās veida – zvejniecības attīstību Jūrmalā un tās tuvākajā apkārtnē, saglabāt nākamajām paaudzēm ar zvejniecību saistīto etnogrāfisko celtņu un vēstures liecību kolekciju muzejā.

Jūrmalas brīvdabas muzejā notiek tradicionāli pasākumi – "Lieldienas", starptautiskā "Muzeju nakts" akcija, muzeja dibinātāju – bijušā zvejnieku kolhoza "Uzvara” darbinieku godināšanas svētki. Augustā "Amatu dienā” savu prasmi rāda dažādu seno amatu meistari, septembra nogalē ap Miķeļiem svinam "Vīna svētkus”, bet decembrī sagaidām "Ziemassvētkus” senlatviešu tradīciju garā. Tās ir tradīcijas, ko vēlamies attīstīt, saglabāt un nodot nākamajām paaudzēm.

Ieeja bez maksas!

2.janvāris - 28.decembris
3.janvāris 10:00 - 30.decembris 17:00

Pastāvīgā interaktīva ekspozīcija "Aspazija atgriežas Dubultos"

 • 3.janvāris 10:00 - 30.decembris 17:00
 • Aspazijas māja
 • https://www.facebook.com/ASPAZIJA.IR.MAJAS/?fref=ts

1.janvāris 10:00 - 30.decembris 17:00

Multimediāla ekspozīcija "Raiņa telpa. Plašums. Dziļums. Bezgalība.”

 • 1.janvāris 10:00 - 30.decembris 17:00
 • Tirgoņu iela 29
 • https://www.facebook.com/JurmalasPilsetasMuzejsJurmalaCityMuseum/?fref=ts
1.janvāris 10:00 - 30.decembris 18:00

Pastāvīgā vēsturiskā interjera ekspozīcija "Radošas personības mājvieta Jūrmalā, 1933. – 1943. gads"

Šajā divstāvu koka vasarnīcā Aspazija pavadīja sava mūža pēdējos 10 gadus. Atjaunotajā ekspozīcijā ir Aspazijas plašā ēdamistaba un viesu salons ar bagātīgi rotātu podiņu krāsni, puķainām mēbelēm un antīku radio, kurā var dzirdēt pašas Aspazijas balsi, ierakstītu 30 gadu beigās. Šauras koka kāpnes ved uz Aspazijas darbistabu, kur saglabājušās vairākas rakstnieces oriģinālās mēbeles.
 • 1.janvāris 10:00 - 30.decembris 18:00
 • Z. Meierovica prospekts 18/20
 • https://www.facebook.com/ASPAZIJA.IR.MAJAS/?fref=ts

Māja, kurā latviešu dzejniece Aspazija pavadīja sava mūža nogali, ir Valsts nozīmes koka arhitektūras un vēstures piemineklis. Ēka celta 1903.gadā, un tā piesaista uzmanību ar daudzveidīgu fasādes apdari. 1996.gadā Aspazijas māja tika atvērta apmeklētājiem kā dzejnieces piemiņas vieta un pilsētas muzeja filiāle. Mūža nogalē dzejniece izteica vēlējumu, lai māja Dubultos kļūtu par radošu personību satikšanās vietu.

Šodien Aspazijas māja kļuvusi par rakstnieku, mākslinieku, fotogrāfu, Rīgas, Jūrmalas, Latvijas inteliģences tikšanās mājvietu. Dzeja un mūzika, māksla un vēsture, vienkārši draudzīgas sarunas rada Aspazijas mājas īpašo auru.

1.janvāris 17:00 - 30.decembris 17:00

Pastāvīgā ekspozīcija "Es un TU"

Veltīta Raiņa un Aspazijas mīlestībai un daiļrades virsotnēm, ko atklāj viņu kopdzīves mezglpunkti un daiļrades process – nozīmīgākie darbi. 

Ekskursijas iespējams pieteikt telefoniski tālr.: 67764295; 29239472 vai pa e-pastu: rainis.vasarnica@memorialiemuzeji.lv

Ekskursijas latviešu, angļu un krievu valodā.

Darba laiks: Otrdiena – Sestdiena 10.00 – 17.00, svētdiena, pirmdiena – slēgts.

Ieejas maksa 2,00 eiro, skolēniem, studentiem, pensionāriem 1,00 eiro. Ģimenes biļete (1 vai 2 pieaugušie ar 1-4 bērniem līdz 18 gadu vecumam vai viena daudzbērnu ģimene) 3,00 eiro.

Vairāk skatīt MMA publisko maksas pakalpojumu cenrādis: http://likumi.lv/doc.php?id=278914

1.janvāris 10:00 - 30.decembris 17:00

Pastāvīgā vēstures ekspozīcijas "Rīgas Jūrmalas un Ķemeru kūrortu vēsture 18.-20.gadsimtā"

Ieeja bez maksas!