A A
75%
100%
125%
Benjamin J Sperry

Ani Lorak

21.augusts

Ani Lorak

  • 21.augusts
  • 19:30
  • Turaidas iela 1

21. augustā Dzintaru koncertzālē ar programmu “The Best” uzstāsies viena no spilgtākajām izpildītājām - talantīgā un pārsteidzoši skaistā dziedātāja Ani Loraka.

Ani Loraka ir viena no spēcīgākajām vokālistēm mūsdienu estrādē. Viņas unikālā 4,5 oktāvu balss iekarojusi publikas sirdis visā pasaulē! Viņas iekšējās gaismas un labsirdības pietiek, lai no sirds mīlētu miljoniem cilvēku – viņas uzticamos klausītājus.

Jūrmalā Ani Loraka uzstāsies ar īpašu programmu “The Best”. Koncertā izskanēs gan publikas sen iemīļotas, gan pavisam jaunas dziesmas. Visi pazīstamie hīti tiks izpildīti jaunos aranžējumos – to vidū “Зеркала”, “Сопрано”, “Сумасшедшая”, “Сон”, “Новый бывший”, “Ты еще любишь”, “Забирай рай” un citas.

Viņas koncerti ir kā emocijām bagāts, muzikāls dialogs ar klausītājiem. Dziedātāja vienmēr uzstājas tikai dzīvajā izpildījumā, un viņai ir lieliska komanda, kurā spēlē vieni no labākajiem mūziķiem. Ani Loraka ir slavena ar savu perfekcionismu un personīgi piedalās gan repertuāra izvēlē, gan katra numura veidošanā. Darba mīlestība un neatlaidība jau no pašas bērnības palīdzējusi viņai iegūt pelnītu mūsdienu šovbiznesa dīvas statusu.

Ani Loraka pārliecinoši dodas uz priekšu, atstājot aiz sevis lielas radošas uzvaras! Viņas kontā ir veiksmīga dalība Eirovīzijas dziesmu konkursā, šova “Balss” mentores pieredze, simtiem prestižu balvu un pilnībā izpārdoti koncerti uz pasaules lielākajām skatuvēm no Amerikas līdz Austrālijai.

Biļetes