A A
75%
100%
125%
Benjamin J Sperry

Mumiy Troll

14.augusts

Mumiy Troll

  • 14.augusts
  • 19:30
  • Turaidas iela 1

ŪRMALĀ MUMIY TROLL SARĪKOS “VASARU BEZ INTERNETA”

Trešdien, 14. augustā, Dzintaru koncertzālē notiks grupas Mumiy Troll koncerts “Vasara bez interneta”.

Pēc aizvadītā vasarā izpārdotā un klausītāju mīlestību guvušā akustiskās programmas koncerta “Vakara tēja” bez simfoniskā orķestra, grupa Mumiy Troll nolēmusi šajā vasarā Jūrmalā sarīkot “Vasaru bez interneta”, ļaujoties izaicinājumam – joprojām bez simfoniskā orķestra). Aizvien vērtīgāks kļūst retais kamerkoncerta formāts, kas norisinās ārpus koncertturnejām un lielām kampaņām. Tieši tāds būs koncerts “Vasara bez interneta”, kas būs muzikāls piedzīvojums patiesu emociju pasaulē un draugu atkalredzēšanās mirkļa burvība, kuru ar nepacietību gaida arī paši grupas mūziķi.

Koncertprogrammā “Vasara bez interneta” sagaidāmi īpaši Iļjas Lagutenko atlasīti “piejūras suvenīri” – skaņdarbi, kas līdz šim reti izpildīti, romantiskas balādes jaunos aranžējumos un arī pārsteigumu pirmizrādes, kā arī tiks atskaņoti pazīstami un klausītāju iemīļoti hīti

Grupai Mumiy Troll šis ir ļoti intensīvs un piesātināts darbības gads, kas aizsākās ar izpārdotu koncertturneju Eiropā un koncertiem Krievijā, šobrīd grupa pavasari sagaida studijā un jau vasarā būs sastopama daudzos nozīmīgos mūzikas festivālos.

Piejūras romantiķis Iļja Lagutenko jau no bērnības iemīlējis Jūrmalu, kur tostarp sarakstītas un radītas daudzas Mumiy Troll dziesmas. “Sajūtu šo vietu un tās īpašo atmosfēru – romantisku un eiropejiski stilīgu. Šeit nav digitālās atkarības, ziņu lentes, trakā megapolisa ritma, toties ir sarunas un tikšanās, iespaidi un vēlēšanās dalīties emocijās. Tāpēc dalīsimies šovasar kopīgās emocijās ar Mumiy Troll!” aicina grupas līderis.

Grupas Mumiy Troll koncerts “Vasara bez interneta” notiks 14. augustā Dzintaru koncertzālē.

Biļetes