A A
75%
100%
125%
Benjamin J Sperry
Uzmanību! Vasaras sezonā atceries laicīgi iegādāties caurlaidi iebraukšanai pilsētā!

Aicinām baudīt Jūrmalas restorānu gardumus pavasara noskaņās

5. maijā no plkst. 11.00 līdz 15.00 Ķemeros pie “Meža mājas” notiks pasākums ģimenēm “Lielais pikniks Ķemeros”, kas ir brīnišķīga iespēja apvienot Jūrmalā zināmo restorānu “Lighthouse Grill”, “Neptūns”, “Prospekts 55”, “Roof bar” un “Memories” gatavoto ēdienu baudīšanu par draudzīgām cenām, vienlaikus baudot dabas jaukumus – putnu dziesmas, pumpuru plaukšanu, dzelteno pureņu ziedēšanu – un arī piedalīties dažādās izglītojošās aktivitātēs.

Šajā dienā pasākuma apmeklētāji varēs doties bezmaksas ekskursijās pa Ķemeru vēsturiskā kūrorta vietām, doties uz Lūžņu grāvi, kur atrodas iespaidīgākais sēravots Ķemeros, kā arī uzzināt par leģendārā restorāna “Jautrais ods” vēsturi. Dienas gaitā apmeklētāji varēs piedalīties orientēšanās dabā uzdevumā un vērot japāņu zobenu cīņas mākslas paraugdemonstrējumus. Atrodoties  Jūrmalas Tūrisma informācijas teltī, būs iespēja skatīt Jūrmalas skaistākos skatus caur virtuālās realitātes brillēm un arī izspēlēt spēli “Cik labi tu pazīsti Jūrmalu”, kamēr mazākie pasākuma apmeklētāji varēs nodoties jautru kūrorta attēlu izkrāsošanai.

Ceļotāju dienā Ķemeros darbosies radošas un izglītojošas dabas darbnīcas, būs iespēja uzzināt daudz jauna un interesanta, kā piemēram – ar īpašu aparātu – dendrotomogrāfu – papētīt koka iekšējo vidi, lai saprastu “kas kokam vēderā”.

Pasākumu Ceļotāju dienas ietvaros organizē Jūrmalas pilsētas dome sadarbībā ar Ķemeru Nacionālo parku.