A A
75%
100%
125%
Benjamin J Sperry
Uzmanību! Vasaras sezonā atceries laicīgi iegādāties caurlaidi iebraukšanai pilsētā!

Aicinām Jūrmalas caurlaides pirkt arī ar mobilo tālruni vai internetā

Brīvdienās, kad karstajā laikā daudzi cilvēki dodas atpūtā uz pludmali, lai pie iebraukšanas maksas punkta Priedainē neveidotos sastrēgumi, Jūrmalas pilsēta aicina nestāvēt rindās pie caurlaižu iegādes aparātiem, bet caurlaides pirkt ar aplikāciju Mobilly (vai nosūtot SMS mobilā tālruņa operatoram) un Riga Card starpniecību vai vietnē epakalpojumi.jurmala.lv​.

Atgādinām, ka iebraukšanas maksu var samaksāt arī PĒC iebraukšanas īpaša režīma zonā, kā arī, IZBRAUCOT NO PILSĒTAS. Tikai jāņem vērā, ka caurlaidei obligāti jābūt nopirktai līdz plkst. 23.59 tajā datumā, kad transportlīdzeklis iebraucis Jūrmalā. Svarīgi atcerēties, ka, iegādājoties caurlaidi, jānorāda transportlīdzekļa reģistrācijas numurs.

Par iebraukšanu var samaksāt arī caurlaižu iegādes automātos Priedainē un  Vaivaros, kā arī Majoru stāvlaukumā pie Tūrisma informācijas centra Lienes ielā 5 un pie lielveikala "RIMI" Lielupē. Caurlaižu iegādes automātos var maksāt ar karti vai skaidrā naudā.

Ar vienu dienas caurlaidi īpaša režīma zonā var iebraukt neierobežotu reižu skaitu tajā datumā (līdz plkst. 23.59), kuram caurlaide iegādāta. Iebraukšanas maksa vienai dienai ir divi eiro.