A A
75%
100%
125%
Benjamin J Sperry
Uzmanību! Vasaras sezonā atceries laicīgi iegādāties caurlaidi iebraukšanai pilsētā!

Ar zvaigžņu programmu viesojas “Laima Rendez Vous Jūrmala”

No 20.  līdz 23. jūlijam Dzintaru koncertzālē notiks starptautiskais festivāls “Laima Rendez Vous Jūrmala”.

Koncertu programma šogad būs vērienīgāka nekā iepriekš, arī festivāla mākslinieku skaits ir audzis –  tas priecēs ar zvaigžņu parādi, vairāk nekā 40  solistiem un kolektīviem.

Festivāla atklāšanas vakarā, 20. jūlijā, uz skatuves kāps viens no krievu roka simboliem, Iļja Lagutenko, kurš zināms kā grupas “Mumiy Troll” līderis un dibinātājs. Uz Dzintaru koncertzāles skatuves šajā vakarā kāps arī pasaulslavenā Latvijas operdziedātāja, soprāns Kristīne Opolais, estrādes zvaigznes Jeļena Vaenga, Valērijs Ļeontjevs, Valērijs Sjutkins un pašmāju mūziķi – Intars Busulis, Jānis Stībelis un internacionālais starpžanru mūzikas kolektīvs “Dagamba”.

21. jūlijā māksliniekiem – operdziedātājai Hiblai Gerzmavai, rokmūzikas leģendai Krisam Normenam, estrādes dziedātājiem Leonīdam Agutinam un Vladimiram Presņakovam – pievienosies komiķis un raidījumu vadītājs Aleksandrs Reva.

22. un 23. jūlijā festivāla apmeklētājus priecēs Grigorija Ļepsa uzstāšanās. Ļepss, kas ir viens no populārākajiem Krievijas estrādes dziedātājiem, 22. jūlija koncertā publiku priecēs kopā ar tādām zvaigznēm kā Stass Mihailovs, Lolita, Vladimirs Vinokurs, “A’Studio”, “MBand”.

Savukārt festivāla noslēgumā 23. jūlijā Grigorijs Ļepss uz skatuves kāps īpašā trio sastāvā ar saviem kolēģiem dziedātājiem Emin un Aleksandru Panajotovu, koncertā piedalīsies arī Valērijs Meladze, Genādijs Hazanovs, Vahtangs Kikabidze, Monss Selmerlēvs, Nani Bregvadze, “Vremya i steklo” un citi mākslinieki.

 

Biļetes uz festivālu pieejamas “Biļešu servisa” kasēs.