A A
75%
100%
125%
Benjamin J Sperry
Uzmanību! Vasaras sezonā atceries laicīgi iegādāties caurlaidi iebraukšanai pilsētā!

“Iepazīsti Jūrmalu” tūrisma izstādē “Balttour”

Š.g. 2.–4. februārī notiekošajā tūrisma izstādē “Balttour 2018” Jūrmala tiks pārstāvēta Jūrmalas pilsētas stendā un vairākos atsevišķos uzņēmumu stendos izstāžu hallē. Jūrmalas pilsētas domes tūrisma informācijas centrs izstādē piedalīsies kopā ar Dabas izglītības centru “Meža māja”, kā arī izklaides un izglītības centru “Zili Brīnumi”. 

Izstādes apmeklētāji varēs iegūt informāciju par atpūtas un atveseļošanās iespējām pilsētā, uzzināt vairāk par Jūrmalas dabu un dabas aizsardzību, piedalīties spēlē “Iepazīsti Jūrmalu” un iemēģināt prasmes braucienā ar “greizo” riteni, iegūstot dažādas balvas no pilsētas tūrisma uzņēmējiem.

Spēle “Iepazīsti Jūrmalu”

Tikai “Balttour” izstādes laikā apmeklētāji varēs izmēģināt spēli “Iepazīsti Jūrmalu” – spēlētāja uzdevums būs uz Jūrmalas kartes atrast īstās vietas dažādiem pilsētas tūrisma objektiem.

Aizraujošā daba

Kopā ar Ķemeru nacionālā parka dabas izglītības centru “Meža māja”, visi interesenti varēs uzzināt vairāk par Jūrmalas dabu un tās aizsardzību. Par to, kādi dabas tūrisma objekti ir pieejami pilsētā, kādi augi un dzīvnieki mīt purvā, ko mēs paši varam darīt, lai dabu saudzētu un tā mūs priecētu vēl gadu gadiem.

Greizais ritenis

Ir nedaudz sarežģīti izbraukt trasi, ja griežot stūri pa kreisi, velosipēds dodas pa labi. Izklaides un izglītības centrs “Zili brīnumi” parūpēsies, lai šī būtu laba izklaide tiem, kuri mīl izaicinājumus.

Virtuālā Jūrmala

Virtuālās realitātes cienītāji varēs doties pastaigā pa Jūrmalu ar virtuālās realitātes briļļu palīdzību, aplūkojot dažādu pilsētas tūrisma objektu panorāmas un videoklipus.

Spa īpašie piedāvājumi

Izstādē ar atsevišķiem stendiem piedalīsies arī Jūrmalas tūrisma uzņēmēji – kūrortviesnīcas “Baltic Beach Hotel”, “Hotel Jūrmala SPA”, “SemaraH Hotel Lielupe”, “Pegasa Pils”, kā arī kūrorta rehabilitācijas centrs “Jaunķemeri” un sanatorija “Belorusija”. Atsevišķā stendā būs sastopama arī unikālā gaismas gleznu galerija “Inner Light”. Viesnīca “Baltic Beach Hotel” pārdos īpašos piedāvājumus nakšņošanai, SPA un restorānu piedāvājumam sākot no 25 EUR, “Hotel Jūrmala SPA” piedāvās iegādāties dāvanu kartes izmitināšanai ar brokastīm un neierobežota laika baseinu un piršu kompleksa apmeklējumu par īpašu cenu no 62 EUR, bet “Pegasa Pils” stendā par īpašam cenām varēs iegādāties dāvanu kartes ar 10–50% atlaidi dažādiem kūrortviesnīcas pakalpojumiem. Viesnīca “SemaraH Hotel” piedāvās iegādāties atpūtu diviem vai ģimenei ar nakšņošanu, brokastīm un neierobežotu Wellness centra apmeklējumu sākot no 51 EUR. Kūrorta rehabilitācijas centrs “Jaunķemeri” par 10 EUR piedāvās iegādāties īpašos atlaižu kuponus, kas nodrošinās atlaides medicīniskajai rehabilitācijai un veselības veicināšanas programmām, kā arī ikvienam būs iespēja iegādāties medicīniskās rehabilitācijas kursu vai veselības veicināšanas programmas ar 15% atlaidi. Tiks organizēta arī veselīgo balvu loterija! Sanatorija “Belorusija” savā stendā piedāvās dažādas veselību veicinošas programmas – “Medicīniskās rehabilitācijas programmu” sākot no 45 EUR diennaktī, programmu “Svara korekcija” no 75 EUR dienā, kā arī SPA programmas un romantiskās atpūtas piedāvājumu diviem.

Izstāde norisināsies Rīgā, Starptautiskajā izstāžu centrā “Ķīpsala” Ķīpsalas ielā 8 un būs pieejama apmeklētājiem piektdien, 2. februārī no plkst. 10.00-18.00, sestdien, 3. februārī no plkst. 10.00-18.00 un svētdien, 4. februārī no plkst. 10.00-17.00. Biļešu cenas sākot no 4 EUR. Plašāka informācija www.balttour.lv