A A
75%
100%
125%
Benjamin J Sperry
Uzmanību! Vasaras sezonā atceries laicīgi iegādāties caurlaidi iebraukšanai pilsētā!

Jūrmala 1. septembrī aicina uz svētkiem Kauguros

Jau ceturto gadu Jūrmala septembra sākumu aicina svinēt Kauguros – 1. septembrī kūrortpilsētā tiks svinēti Kauguru svētki. Ar koncertu Latvijā Kauguru svētku vakarā uzstāsies šarmantā ukraiņu dziedātāja Jolka (Ёлка). Uz skatuves kāps arī jūrmalnieku iemīļotais dziedātājs Intars Busulis un “Abonementa orķestris”, lai Kauguros uzstātos ar savu īpašo koncertprogrammu. Koncertā būs arī hiphopa apvienība “Olas”. Rudens ieskaņas pasākumā varēs izbaudīt ekstrēmu velo šovu, humoristisku stand-up izrādi, kā arī būs daudzveidīgas aktivitātes bērniem un jauniešiem. Svētku noslēgumā – krāšņa uguņošana. Ieeja visos pasākumiem bez maksas.

Šogad Kauguru svētki norisināsies Talsu šosejā 40, Kauguros, kas ir tikai 10 minūšu gājiena attālumā no Zilā karoga pludmales. Svētki sāksies jau plkst. 13.00.

Vakara koncertā – grupa “Olas”, Intars Busulis un “Abonementa orķestris”, un ukraiņu dziedātāja Jolka

Pirms vakara koncerta uz lielās skatuves plkst. 18.30 apmeklētājus ar savu uzstāšanos priecēs jūrmalnieks Žanis Pavlovskis un Arvis Reiks no hiphopa apvienības “Olas”. Vakara koncertprogrammu plkst. 20.00 jau tradicionāli atklās dziedātājs Intars Busulis un “Abonementa orķestris”, kas svētkos atskaņos gan klausītāju iemīļotās, gan jaunākās dziesmas. Pirmo reizi Kauguros uzstāsies šarmantā ukraiņu dziedātāja Jolka (Ёлка), kas uz skatuves kāps plkst. 21.30 kopā ar mūziķu kolektīvu 11 cilvēku sastāvā. Poproka dziedātāja Jolka izceļas ar savu harizmu, plašo balss diapazonu, kvalitatīvo un daudzveidīgo mūzikas raksturu. Mūziķe izdevusi piecus studijas albumus, un ir viena no populārākajām mūzikas izpildītājām Eirāzijā, regulāri ieņemot augstākās pozīcijas populārās mūzikas topos.

“Comedy Latvia” stand-up izrāde, “Greentrials” ekstrēmais velo šovs un grafiti paraugdemonstrējumi

Plkst. 17.30 Kauguru svētku apmeklētāji varēs vērot apvienības “Comedy Latvia” stand-up izrādi. Jauniešus un ekstrēmo sporta veidu cienītājus izklaidēs Baltijas valstīs labākā velo šova komanda “Greentrials”, kas apvieno spēcīgākos BMX, velo un moto triāla sportistus. Ekstrēmajā velo šovā uzstāsies BMX freestyle, BMX flatland un velotriāla pārstāvji, kas Kaugurus pārsteigs ar diviem aizraujošiem šoviem plkst. 14.00 un 16.00. Tāpat apmeklētāji varēs izmēģināt kosmonautu trenažieri, izšūpoties trīs dimensiju šūpolēs un piedalīties citās aizraujošās atrakcijās visas dienas garumā.

Grafiti mākslinieks Holis (Viesturs Holenders) veidos vides objektu – grafiti sienu “Es ♡ Kaugurus”. Ikviens varēs piedalīties grafiti veidošanā, tā radot unikālu mākslas darbu.

Leļļu teātra izrādes, “Zili brīnumi” eksperimenti un radošās darbnīcas

Ģimenes ar bērniem svētku laikā iepriecinās Liepājas ceļojošais leļļu teātris “Maska” ar muzikālām teātra izrādēm “Burvju stabulīte” un “Kliņķīša piedzīvojumi”. Izrādēs būs daudz lielu un mazu jocīgu zvēru un putnu, kā arī visiem labi zināmi un arī vēl neiepazīti pasaku tēli. Izklaides un izglītības centrs “Zili brīnumi” aicinās piedalīties eksperimentos ar sauso ledu un šķidro slāpekli, kā arī citās aizraujošās aktivitātēs gan bērniem, gan pieaugušajiem.

Svētkos uzstāsies arī Jūrmalas radošie kolektīvi ar teātra, dziesmu un deju priekšnesumiem, ko varēs vērot no plkst. 13.00 līdz 17.30.