A A
75%
100%
125%
Benjamin J Sperry
Uzmanību! Vasaras sezonā atceries laicīgi iegādāties caurlaidi iebraukšanai pilsētā!

Jūrmala aicina – apciemo mūs tūrisma izstādē "Balttour"

„Balttour” ir nozīmīgākā un arī plašākā starptautiskā tūrisma izstāde – gadatirgus visā Baltijas reģionā, kura jau tradicionāli notiks izstāžu centrā Ķīpsalā. Arī šogad piedāvājums būs gana plašs – „Balttour 2017” vienuviet varēs apskatīt vairāk nekā 470 stendus, kuros savus piedāvājumus prezentēs ap 850 tūrisma uzņēmumu no 41 pasaules valstīm.

No 3. līdz 5. februārim Jūrmalas pilsētas pašvaldība kopā ar pilsētas uzņēmējiem piedalīsies starptautiskajā tūrisma izstādē "Balttour 2017”.

Jūrmala tiks plaši pārstāvēta gan pilsētas stendā, gan arī vairākos atsevišķos uzņēmumu stendos. Jūrmalas pilsētas domes tūrisma informācijas centrs izstādē piedalīsies kopā ar dažādas nozares pārstāvošiem uzņēmējiem – viesnīcu, restorānu, atpūtas un izklaides industrijas pārstāvjiem, kā arī kūrorta medicīnas iestādēm.

Īpašie piedāvājumi un atlaides

Jūrmalas uzņēmēji izstādes apmeklētājiem ir sagatavojuši dažādus piedāvājumus, kurus būs iespējams iegādāties ar atlaidēm. Viesnīcas “Daina Jūrmala Beach Hotel & SPA” un “Pegasa Pils Boutique SPA hotel” apmeklētājiem piedāvās iegādāties nakšņošanas pakalpojumus par īpaši izdevīgām cenām, sākot jau no 35 eiro, savukārt piedzīvojumu parks “Tarzāns” izstādes apmeklētājiem dāvās 25% atlaidi Jūrmalas šķēršļu parka apmeklējumam.

Dzintaru Koncertzāle izstādes laikā piedāvās iespēju iegādāties biļetes uz dažādiem koncertiem un festivāliem, piem., “Jūrmalas festivāls”, “Jūrmalas baleta festivāls” u.c. ar 50% atlaidi. “Jūrmalas festivāls” norisināsies jau trešo reizi un piecu koncertu ciklā piedāvās baudīt Maestro Raimonds Paula, Aleksandra Antoņenko, Ksenijas Sidorovas un citu mākslinieku sniegumu. Savukārt ajūrvēdas cienītāji savā īpašumā varēs iegūt atlaižu kartes, kuras nodrošinās 15% atlaidi jebkuram no viesnīcas piedāvātajiem pakalpojumiem.

Izstādē ar atsevišķiem stendiem piedalīsies arī Jūrmalas uzņēmēji – viesnīcas “Baltic Beach Hotel”, “Hotel Jūrmala SPA” un “SemaraH Hotels”, kā arī kūrorta rehabilitācijas centrs “Jaunķemeri”.

Viesnīca “Baltic Beach Hotel” pārdos dažādus īpašos piedāvājumus nakšņošanai, SPA un restorāniem sākot jau no 9 eiro, viesnīca “Hotel Jūrmala SPA” ir sagatavojusi īpašas cenas dāvanu kartēm izmitināšanai un SPA procedūrām, viesnīca “SemaraH Hotel” piedāvās īpašas cenas gan Wellness centra apmeklējumam, gan piedāvājumiem ar nakšņošanu, SPA centra un bērnu kluba apmeklējumu sākot no 9 eiro. Kūrorta rehabilitācijas centrs “Jaunķemeri” par 10 eiro piedāvās iegādāties īpašos atlaižu kuponus, kas nodrošinās atlaides medicīniskajai rehabilitācijai, veselības veicināšanas programmām. Tiks organizēta arī veselīgo balvu loterija.

Bezmaksas kulinārās meistarklases pieaugušajiem un bērniem

Šogad izstādes apmeklētāji Jūrmalas stendā varēs piedalīties kulinārajās meistarklasēs, kuras paredzētas gan bērniem, gan pieaugušajiem. Šo iespēju nodrošinās pavāri no Jūrmalas kafejnīcas "Madam Brioš” kulinārās studijas.

Kulinārās meistarklases norisināsies:

Piektdien, 3. februārī

13.00–14.00 pieaugušajiem

16.00–17.00 pieaugušajiem

Sestdien, 4. februārī

11.00–12.00 bērniem

13.00–14.00 bērniem

15.00–16.00 pieaugušajiem

Svētdien, 5. februārī

12.00–13.00 bērniem

14.00–15.00 pieaugušajiem

Virtuālā Jūrmala

Virtuālās realitātes cienītāji varēs doties pastaigā pa Jūrmalu ar virtuālās realitātes briļļu palīdzību, aplūkojot dažādu pilsētas tūrisma objektu panorāmas un videoklipus. Katru dienu tiks organizēts konkurss “Atpazīsti Jūrmalu”, kurā, pareizi nosakot savu virtuālo atrašanās vietu, varēs iegūt dažādas balvas. 

Another Travel Guide Jūrmala

Izstādes laikā par ļoti pievilcīgu cenu 11.92 eiro būs iespēja iegādāties Jūrmalas pilsētas ceļvedi “Another Travel Guide Jūrmala”, kas atklāj kūrortpilsētas labākās un aizraujošākās vietas. Netradicionālais ceļvedis mudina atbraukt uz Jūrmalu cilvēkus, kuri iepriekš pat nav apsvēruši šādu domu. Vienlaikus grāmata rosina novirzīties no ierastām ikdienas gaitām un paskatīties uz citādu Jūrmalu, atklājot tajā arvien jaunus pārsteigumus.

Loterijas un konkursi

Visās trīs izstādes dienās Jūrmalas stendā norisināsies loterijas un konkursi, kuros varēs laimēt dažādas balvas no pilsētas uzņēmējiem – suvenīrus, restorānu, viesnīcu un SPA centru dāvanu kartes, biļetes uz koncertiem, piedzīvojumu un atpūtas parkiem. Līdztekus loterijas norisināsies arī Jūrmalas Tūrisma informācijas centrā.

Loteriju balvas ir sarūpējusi Jūrmalas pilsētas dome, Dzintaru koncertzāle, viesnīcas “Baltic Beach Hotel”, “Kurshi Hotel & SPA”, “Amber SPA Boutique Hotel”, “Daina Jūrmala Beach Hotel & SPA”, “Pegasa Pils Boutique SPA hotel”, “SemaraH hotel Lielupe”, “Ayurveda Palace”, nacionālais rehabilitācijas centrs “Vaivari”, kūrorta rehabilitācijas centrs “Jaunķemeri”, sanatorija “Jantarnij Bereg”, restorāni “Prospekts 55”, “Orizzonte”, “Neptūns”, “International Jūrmala”, kā arī piedzīvojumu parks “Jūrmalas Tarzāns”, ūdens atrakciju parks “Līvu Akvaparks” un golfa laukums “Viesturi”.

Izstāde norisināsies Rīgā, Starptautiskajā izstāžu centrā “Ķīpsala” Ķīpsalas ielā 8 un būs pieejama apmeklētājiem piektdien, 3. februārī, plkst. 10.00–19.00, sestdien, 4. februārī, plkst. 10.00–18.00 un svētdien, 5. februārī, plkst. 10.00–17.00. Biļešu cenas sākot no 4 eiro.

Plašāka informācija www.balttour.lv