A A
75%
100%
125%
Benjamin J Sperry
Uzmanību! Vasaras sezonā atceries laicīgi iegādāties caurlaidi iebraukšanai pilsētā!

Jūrmalā ir sācies labsajūtas rudens!

No dabas Jūrmalai ir dots viss labsajūtai un labai veselībai – svaigs un veselīgs gaiss, priežu meži, pludmale, ārstnieciskās dūņas un minerālūdeņi.

Lai atgādinātu par iespējām uzlabot pašsajūtu un padarīt savu ikdienu veselīgāku, nu jau tradicionāli ikviens ir aicināts uz Labsajūtas rudeni, kas Jūrmalā tiek sagaidīts ar pasākumu ciklu, veltītu veselībai un labsajūtai. Jūrmalas spa un kūrortviesnīcas, kafejnīcas un restorāni rudenim ir sagatavojuši dažādus īpašos piedāvājumus.

Nesteidzīgai VIENAS DIENAS VAI VAIRĀKU DIENU ATPŪTAI AR NAKŠŅOŠANU VIESNĪCĀ sagatavoti īpaši skaistumkopšanas un spa rituālu piedāvājumi, ūdens procedūras, pirtis un baseina apmeklējumi. Atsevišķas programmas piedāvā ārstnieciskas organisma atveseļošanas procedūras – detoksikācija, relaksācija, programma veselai mugurai, arī masāžas un speciālistu konsultācijas.

Par GARDĒŽIEM domājot, Jūrmalas restorāni un kafejnīcas aicina nobaudīt īpašos rudens ēdienkartes piedāvājumus, kā arī izbaudīt vēlās nesteidzīgās brokastis. Bērni tiek aicināti uz kulinārijas meistarklasēm, kurās būs iespēja pašiem pagatavot veselīgu ēdienu pēc vienkāršām receptēm, savukārt vecākiem, veselīga uztura ieviešanai ikdienas ēdienkartē, tiek piedāvātas uztura speciālista un dietologa lekcijas un konsultācijas.

Piedāvājumā ĢIMENĒM UN BĒRNIEM vecāku atpūtas laikā viesnīcas un spa bērnus aicina uz radošām bezmaksas nodarbībām un arī īpaši mazajiem klientiem sagatavotiem spa rituāliem. Īpaši piedāvājumi skolēniem sagatavoti arī ūdens atrakciju baudīšanai.

AKTĪVĀ dzīvesveida piekritēji aicināti uz izkustēšanos, izbraucot rudenīgās Jūrmalas takas ar velosipēdu, izmantojot sporta nodarbību piedāvājumu viesnīcās un baudot ūdens priekus ūdens atrakciju parkā. Plašs bezmaksas aktivitāšu klāsts iekļauts Veselības mēneša piedāvājumos – sacensības, bezmaksas skrituļslidošanas, vingrošanas un deju nodarbības brīvā dabā un telpās.

KULTŪRAS UN MĀKSLAS CIENĪTĀJI tiek aicināti baudīt rudens noskaņas un gūt patīkamas emocijas, apmeklējot koncertus, vērtīgas lekcijas, seminārus un terapijas veselības un pašsajūtas uzlabošanai.