A A
75%
100%
125%
Benjamin J Sperry
Uzmanību! Vasaras sezonā atceries laicīgi iegādāties caurlaidi iebraukšanai pilsētā!

Jūrmalā norisinās pludmales volejbola sacensības Jūrmala Masters

2016 CEV Eiropas čempionāts pludmales volejbolā Jūrmala Masters norisinās no 1. līdz 4. septembrim Jūrmalas pludmales centrā. Čempionātā volejbola līdzjutējiem ir iespēja vērot augstākā līmeņa pludmales volejbola spēles, gan arī iesaistīties dažādās izklaides aktivitātēs.

Jūrmala Masters Latvijā pulcē spēcīgākos sieviešu un vīriešu Eiropas pludmales volejbolistu pārus. CEV Eiropas čempionāts pludmales volejbolā Jūrmala Masters sieviešu un vīriešu duetiem ir pakāpi augstāks turnīrs par pērn notikušajām sacensībām un ir nozīmīgs  pārbaudījums Latvijai pirms 2017. gadā Jūrmalā paredzētā Eiropas čempionāta fināla.

Biļetes iepriekšpārdošanā pieejamas internetā: www.bezrindas.lv, čempionāta norises vietā biļetes varēs iegādāties no 2. septembra vakara. Ieteicams biļetes iegādāties laicīgi, jo vietu skaits stadionā ir ierobežots.

Pirmās trīs dienas (31. augusts – 2.septembris), kad norisinās valstu atlases, kvalifikācijas un pamatturnīra grupu spēles, ieejas maksa nav. Savukārt sestdien un svētdien (3. un 4. septembrī), kad norisināsies play-off, pusfinālu un fināla spēles, jāiegādājas ieejas biļetes uz spēlēm, kas notiks centrālajā stadionā ar 2800 skatītāju vietām. Pārējos laukumos notiekošās spēles varēs vērot bez maksas.

2016 CEV Eiropas čempionāta pludmales volejbolā programma piecu dienu garumā:

31. augustā iespējama valstu kvotu izspēle (ieeja bez maksas)

1. septembrī plkst. 12.00– 2000 kvalifikācijas spēles (ieeja bez maksas)

2. septembrī  no plkst. 8.00 pamatturnīra grupu spēles (ieeja bez maksas)

3. septembrī 

plkst. 8.00–11.00 pamatturnīrs (Play Off) 1/8 fināli (vīriešiem un sievietēm)

plkst. 11.00–19.00 pamatturnīrs (Play Off) 1/4 fināli (vīriešiem un sievietēm)

plkst. 19.00–21.00 pamatturnīrs (Play Off) 1/2 fināli ( sievietēm)

Biļetes cena 10 eiro.

4. septembrī 

plkst. 10.00–12.00 pusfināli vīriešiem

plkst. 12.00 spēle par 3. vietu sievietēm, plkst. 14.15 fināls

plkst. 13.00 spēle par 3. vietu vīriešiem, plkst. 15.30 fināls

Biļetes cena 15 eiro

Biļetes cena, iegādājoties to uzreiz uz divām dienām – 20 eiro. Iegādājoties biļeti, apmeklētājam ir garantēta ieeja tribīnē visas dienas garumā. Bērniem līdz 7 gadu vecumam ieeja bez maksas, neaizņemot atsevišķu sēdvietu. Invalīdam riteņkrēslā un viņa pavadonim jāiegādājas viena biļete. Bērniem no 7 līdz 12 gadiem 50% atlaide biļetēm, pie ieejas būs jāuzrāda personu apliecinošs dokuments.

Čempionātu var vērot arī mobilajos telefonos, TV un internetā. Turnīra ceturtdaļfināla (Latvijas pāru spēles), pusfināla un fināla spēles visi interesenti Latvijā var vērot TV 6 kanālā un TV Play (skaties.lv) interneta vietnē, bet interesenti visā pasaulē –  skatīties starptautiskajā interneta TV kanālā “laola1.tv”. Pārējās Latvijas sportistu spēles, sākot ar piektdienas grupu izspēli, ekskluzīvi ir iespējams vērot LMT tīklā mobilajos telefonos un internetā vietnē m.lmt.lv, kā arī delfi.lv un  sportacentrs.com.

Jūrmala Masters  iekļauts Starptautiskās Volejbola federācijas (FIVB) 2016. gada oficiālajā pludmales volejbola kalendārā un starptautiskajā turnīru sistēmā. Čempionātā piedalīsies un par kopējo balvu fondu - 50 000 EUR šogad cīnīsies arī Latvijas labākais dāmu duets - Tīna Graudiņa un Paula Ņečiporuka, kā arī Latvijas pirmais vīriešu pāris - Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš.

Vairāk informācijas: beachvolley.jurmala.lv