A A
75%
100%
125%
Benjamin J Sperry
Uzmanību! Vasaras sezonā atceries laicīgi iegādāties caurlaidi iebraukšanai pilsētā!

Jūrmalas skriešanas svētki

14. aprīlī Majoru pludmalē norisināsies viens no gaidītākajiem Jūrmalas aktīvās atpūtas pasākumiem pavasarī – “Jūrmalas Skriešanas svētki”. Lieli un mazi dalībnieki varēs sacensties skriešanas un nūjošanas distancēs, kā arī piedalīties citās izklaidējošās aktivitātēs. Pavasarīgos laikapstākļos kopīgi atklāsim Jūrmalas aktīvās atpūtas sezonu.

Aicinām Latvijas aktīvākos skrējējus, nūjotājus un citus aktīvās atpūtas piekritējus pieteikties pasākumā un veselīgi pavadīt pavasara dienu svaigā gaisā pie jūras.
Skrējēji ātrākā vai lēnākā tempā skries, bet nūjotāji moži soļos pēc izvēles 5 vai 10 kilometru garu distanci, savukārt bērni varēs mērot nedaudz īsākus attālumus – no 0,5 līdz 1 kilometram.

Reģistrēties dalībai “Jūrmalas Skriešanas svētkos” var līdz 11. aprīlim mājaslapā www.skrienjurmala.lv. Reģistrēties varēs arī uz vietas, pasākuma dienā. Bērniem līdz 7 gadiem dalības maksa nav jāmaksā.

Ar Jūrmalas iedzīvotāja karti dalība “Jūrmalas Skriešanas svētkos” ir bez maksas.

"Jūrmalas Skriešanas svētki” dalībniekiem nodrošina ne tikai brīnišķīgu izkustēšanos svaigā gaisā gar jūru, bet arī skriešanai labvēlīgu segumu – pludmales smiltis. Ik gadu pasākumā startē arī ļoti augstas klases skrējēji, ieskaitot Latvijas čempionāta uzvarētājus, rekordistus, kā arī olimpisko spēļu un pasaules čempionāta dalībniekus.

Lai “Jūrmalas Skriešanas svētkos” varētu piedalīties ikviens skriešanas mīļotājs, organizatori ir parūpējušies, lai nebūtu jāveic ļoti garas distances kā maratons vai pusmaratons. Garākā distancē būs 10 kilometri, bet tiem, kuri pavisam maz ir skrējuši vai sportojuši, būs iespēja šos svētkus izbaudīt ar 5 kilometru skrējienu kaut vai pavisam ļoti lēnā tempā. Neiztrūkstoša sastāvdaļa būs nūjotāji, kuriem paredzētas tāda paša garuma distances – 5 un 10 kilometri.

Sacensību dienā numuru izsniegšana sāksies no plkst. 8.30. Aktivitātes beigsies ap plkst. 15.30.

Pasākumu organizē “Piedzīvojumu sacensību apvienība”, uz svētkiem aicina Jūrmalas pilsēta. Skriešanas svētkus atbalsta Isostar, Vitamax, Magnesia, Laima, Milzu.