A A
75%
100%
125%
Benjamin J Sperry
Uzmanību! Vasaras sezonā atceries laicīgi iegādāties caurlaidi iebraukšanai pilsētā!

Karjeras diena jauniešiem - iespēja iemēģināt profesiju praksē

Jūrmalas pilsētas domes organizēto Uzņēmēju dienu 2018 ietvaros no 7. līdz 15. aprīlim Jūrmalā notiks arī Karjeras dienas jauniešiem. Šajās dienās uzņēmēji vērs savu uzņēmumu durvis un interesentiem piedāvās iepazīties ar uzņēmumā pieejamo vakanto amatu darba specifiku, kā arī aicinās iemēģināt profesijā nepieciešamās prasmes praksē, lai pārliecinātos, vai izvēlētā darba vieta un vide ir piemērota un iecerētais darbs ir tāds, kādu pretendents to ir iztēlojies.

11. aprīlī plkst. 9.00–12.00 Jūrmalas Kultūras centrā Jomas ielā 35 Jūrmalas skolēni tiek aicināti piedalīties pirmajā Skolēnu uzņēmējdarbības konferencē, kuras mērķis ir iedvesmot jauniešus, aicināt apgūt prasmes un izmantot tās uzņēmējdarbībā, savukārt no plkst. 12.00 Jūrmalas Jūrmalas pilsēta sadarbībā ar biznesa izglītības biedrību “Junior Achievement Latvija” aicina uz skolēnu mācību uzņēmumu reģionālo pasākumu “Cits bazārs”. Pasākumā Kultūras centrā piedalīsies 25 skolēnu mācību uzņēmumi no Jūrmalas un citām pašvaldībām, kuri dienas garumā piedāvās savus oriģinālos izstrādājumus.

12. aprīlī skolas vecuma jauniešiem, kas interesējas par uzņēmējdarbību durvis vērs Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras Jūrmalas Biznesa inkubators.

Vairāk informācijas par Uzņēmēju dienu 2018 norisēm skatīt šeit https://www.jurmala.lv