A A
75%
100%
125%
Benjamin J Sperry
Uzmanību! Vasaras sezonā atceries laicīgi iegādāties caurlaidi iebraukšanai pilsētā!

Kino un teātra mūzikas festivāls Jūras Pērle

Starptautiskais kino un teātra mūzikas festivāls JŪRAS PĒRLE, kurā piedalīsies populārie mākslinieki no Krievijas un Baltijas valstīm, ka arī pazīstami režisori / komponisti / dziesmu dzejnieki. Dzīva mūzika un iemīļoto filmu un izrāžu dziesmas ar mākslinieku piedalīšanos, kuri piedalījās tajās. Patiesie stāsti dziesmu / filmu / izrāžu / mūziklu radītājiem. Pasaules mēroga jauns notikums Jūrmalas kultūras dzīvē!

31.07.2017

Pirmajā teātra un kino mūzikas festivāla “Jūras Pērle” dienā skanēs dziesmas un mūzika no zināmām un visu iemīļotām filmām un mūzikliem. Uzstāsies tādi mākslinieki kā:  Ivars Kalniņš, Marija Naumova, Ilona Bagele, Andris Ābelīte, Olga Pīrags, Vladas Bagdonas, Igors Skļars, Mihails Bojarskis, Dmitrijs Haratjans, Igors Korņeļuks, Valērija Lanska, Fjodors Dobronravovs, Irina Mazurkevich, Sergejs Zaharovs, Antons Makarskis, Leonīds Serebreņņikovs,  Sergejs un Tatjana Ņikitini un citi pazīstami teātra un kino mākslinieki.  Skatītāji varēs uzzināt daudz interesanta no pašiem komponistiem/ režisoriem/ aktieriem.

01.08.2017.

Otrajā teātra un kino mūzikas festivāla “Jūras Pērle” dienā skatītāji dzirdēs slavenas dziesmas, ko sarakstījuši tādi komponisti kā Maksims Dunajevskis, Viktors Ļebedevs, Sergejs Ņikitins. Viņu dziesmas izpildīs Mihails Bojarskis, Dmitrijs Haratjans, Jurijs Stojanovs, Sergejs un Tatjana Ņikitini, kā arī citi teātra un kino mākslinieki. Festivāla beigās skatītāji dzirdēs dziesmas, kuras filmās dziedāja Andrejs Mironovs – Antona Makarska, Semjona Strugačova, Fjodora Dobronravova, Ivara Kalniņa, Leonīda Serebreņņikova, Igora Verņika un citu izpildījumā. Būs daudz patīkamu pārsteigumu. Festivāla otro dienu vadīs Jurijs Stojanovs.