A A
75%
100%
125%
Benjamin J Sperry
Uzmanību! Vasaras sezonā atceries laicīgi iegādāties caurlaidi iebraukšanai pilsētā!

Krāšņākais ziedu šovs Baltijā – Puķu balle Jūrmalā, Bulduros

Četras dienas – no 19. līdz 22. jūlijam – Jūrmalā, Bulduru Dārzkopības vidusskolā notiek lielākais ziedu šovs Baltijā – “Puķu balle”, kas ir vērienīgākā, daudzveidīgākā un apmeklētākā ziedu izstāde Latvijā un Baltijas valstīs, kur apskatāmas jaunākās Latvijas selekcionāru izveidotās ziedu šķirnes.

Bulduru Dārzkopības vidusskolas telpās un parkā apskatāmas augu un griezto ziedu ekspozīcijas, dārza dizaina darbi, izstādes. Pasākuma laikā notiks koncerti, darbosies radošās darbnīcas, meistarklases un stādu tirgus. Būs iespēja vērtēt krāšņās vasaras puķes un ziemcietes, grieztos ziedus, kā arī apskatīt Rīgas Tehniskās universitātes, Latvijas Lauksaimniecības universitātes un Latvijas Mākslas akadēmijas studentu plenēra darbus – redzējumu par Bulduru vidusskolas attīstību nākotnē kā dārzkopības nozares centru. “Puķu Balles” laikā notiks dārza dizaina konkurss ar uzdevumu - ierīkot dārzu līdz 20 m2 lielā laukumā.

"Puķu balles" laikā, 20. un 21. jūlijā, notiks arī Baltijas Arboristu čempionāts. Tā ir vēl viena lieliska iespēja – vienuviet redzēt profesionāļus, ne tikai floristus un dārzniekus, bet arī arboristus un novērtēt viņu prasmes, kā arī pašiem izmēģināt arboristu ikdienas darba metodes.

Laipni aicināti apmeklēt krāšņāko šīs vasaras ziedu šovu!