A A
75%
100%
125%
Benjamin J Sperry
Uzmanību! Vasaras sezonā atceries laicīgi iegādāties caurlaidi iebraukšanai pilsētā!

Krāsu skrējiens Jūrmalā

18. augustā Jūrmalā, Kauguros notiks Krāsu skrējiens, kas ir aizraujoši skriešanas svētki ne tikai sportistiem, bet ikvienam interesentam, dalībniekiem 5 kilometru distances laikā būs iespēja piedzīvot krāsu festivāla sajūtas. Šogad būs vairāki jautri punkti un jauni krāsu toņi dalībniekiem – zilās, oranžās, violetās un rozā krāsas punkti. Trases pēdējā kilometrā būs arī īpašs putu punkts. Krāsu skrējiena mērķis ir popularizēt “laimīgākos 5 km pasaulē”.

Krāsu skrējiena distancē var piedalīties ikviens interesents bez vecuma ierobežojuma, ļaujoties krāsu priekam un izbaudot īstu festivāla atmosfēru. Šogad visi pasākuma dalībnieki saņems īpaša dizaina piemiņas medaļas.

Jūrmalas Krāsu skrējiena ietvaros būs jāveic 5 km skriešanas/nūjošanas distance, bērni varēs startēt “Lego” 500 metru līdz viena kilometra bērnu skrējienos. Krāsas tiks izmantotas tikai 5 km Krāsu skrējiena distancē. Distanci var veikt, skrienot, nūjojot, dejojot vai vienkārši pastaigājoties. Distancē būs četri krāsu punkti katrā kilometrā, kur darbinieku komanda nobērs dalībniekus ar krāsām.

Distancē tiek izmantota licencēta pārtikas krāsviela, kas ir 100% dabīga un nekaitīga gan apkārtējai videi, gan cilvēkiem. Vēlamais Jūrmalas krāsu skrējiena dresscode – balts apģērbs un saulesbrilles.

Iepriekš reģistrēties Jūrmalas Krāsu skrējiena sacensībām, iepazīties ar trasēm un nolikumu var mājaslapā www.baltijasmaratoni.lv

Krāsu skrējiens ir unikāls un populārs visā pasaulē – katru gadu tas norisinās vairāk nekā 50 pasaules valstīs un trešo gadu arī Latvijā.

Programma

8.30 sākas dalībnieku reģistrācija un numuru izņemšana.

10.00 noslēdzas reģistrācija Lego bērnu skrējienam.

10.30 noslēdzas numuru izsniegšana un reģistrācija Lego bērnu skrējienam.

11.00 Lego bērnu skrējiena starts.

12.30 noslēdzas numuru izsniegšana un reģistrācija Jūrmalas Krāsu skrējienam.

12.30 Lego bērnu skrējiena dalībnieku apbalvošana.

12.15 atvērts starta koridors Jūrmalas Krāsu skrējiena dalībniekiem.

12.30 Jūrmalas Krāsu skrējiena starts.

13.00 Jūrmalas krāsu skrējiena dalībnieku apbalvošana speciālajās nominācijās.