A A
75%
100%
125%
Benjamin J Sperry
Uzmanību! Vasaras sezonā atceries laicīgi iegādāties caurlaidi iebraukšanai pilsētā!

Majoros norisināsies Eiropas čempionāts pludmales tenisā

No 12. līdz 15. jūlijam Majoru pludmalē ikvienam interesentam būs iespēja vērot un atbalstīt pludmales tenisa izlases Latvijā vēl nebijušā turnīrā – Eiropas čempionātā pludmales tenisā pieaugušajiem, kas notiks paralēli Jauniešu U18 turnīram. Šīs būs pirmās augstākā līmeņa sacensības pludmales tenisā ne tikai Latvijas, bet arī visas Baltijas vēsturē.

Šogad Latvijai ir piešķirtas tiesības rīkot 11. Eiropas čempionātu pludmales tenisā, jo starp Baltijas valstīm tieši Latvija ir visaktīvākā šī jaunā sporta veida attīstītāja. Šī gada pludmales tenisa Eiropas čempionātā piedalīsies rekordliels dalībvalstu skaits – 21. Starp dalībniekiem būs pagājušā gada Eiropas un pasaules čempioni – Itālijas komanda, pasaules vicečempioni un Eiropas čempionāta finālisti – Krievijas komanda, komandas no Spānijas, Francijas, Vācijas, Sanmarīno, Lietuvas, Igaunijas, kā arī Latvijas labākie spēlētāji.

Eiropas čempionāts notiks pieaugušo grupā, kam paralēli norisināsies starptautiskais turnīrs U18 vecuma grupā jauniešiem.

Vienlaikus ar oficiālo Eiropas čempionātu Latvijas pludmales volejbola federācija pirmo reizi Eiropas čempionāta vēsturē organizē arī Eiropas spēles. Neoficiālais kontinenta čempionāts ietver dažādu līmeņu turnīru “AmaTOUR”, kas ir starptautiska amatieru līga neprofesionāļiem, un starptautisku turnīru bērniem vecumā līdz 12 un līdz 16 gadiem, kurā piedalīsies jaunie Latvijas pludmales tenisisti – jaunā sporta veida topošās zvaigznes.

Visa turnīra rezultātiem būs iespējams sekot līdzi Beachtennis. www.beahtennis.io šobrīd ir pasaulē vienīgā interneta platforma, kurā apkopoti visi Latvijas un pasaules pludmales tenisa svarīgākie notikumi.