A A
75%
100%
125%
Benjamin J Sperry
Uzmanību! Vasaras sezonā atceries laicīgi iegādāties caurlaidi iebraukšanai pilsētā!

Muzikālais randiņš – festivāls “Laima. Rendezvous" Jūrmalā

No 19. līdz 22. jūlijam Dzintaru koncertzālē jau ceturto vasaru norisināsies muzikālais randiņš – festivāls “Laima. Rendezvous. Jūrmala – 2018”. Šā gada festivāla jaunums ir programmas iedalījums tematiskajos vakaros – krāšņā Atklāšana, Mīlestības vakars, Hitu vakars un grandiozais Gala koncerts.

Mākslinieki, kuri uzstāsies festivālā, ir dziedātājas Laimas Vaikules draugi, iemīļoti skatuves mākslinieki no daudzām pasaules valstīm. Skatītāji koncertos redzēs un dzirdēs ne tikai populāras mūzikas zvaigznes un leģendārus mūziķus, bet arī spožus jaunos talantus. Dziedātāji izpildīs gan zināmas un iemīļotas melodijas, gan arī pārsteigs ar spilgtiem priekšnesumiem, vēl nebijušiem duetiem un trio. Festivāla mākslinieki šovasar būs Filips Kirkorovs, Andrejs Makarevičs, Uma2rman, Lolita, Verka Serdjučka, Aņi Loraka, Sunsay, Artūrs Pirožkovs, Hibla Gerzmava, Jeļena Vaenga, Grigorijs Lepss, Mario Biondi, Nino Katamadze un citi.

Festivāla veidotāji koncertprogrammās laiku ir atvēlējuši arī vietējo mākslinieku popularizēšanai, šovasar festivālā uzstāsies Intars Busulis, Igo, Jānis Stībelis, grupa “Dagamba”, The Ludvig, Aija Andrejeva un Markuss Riva.

Vēl viens nosacījums festivāla programmas veidošanā ir žanru daudzveidība – skatītājiem tiek piedāvāts repertuārs no klasikas līdz pat rokam. Īpašu eleganci šī gada festivālam piešķirs slavenais horeogrāfiskais kolektīvs “Ballet Freedom”, kā arī Pēterburgas leģendārais mīmu teātris “Licedei”, kas skatītājus festivālā priecēs pirmo reizi.

Lieliska mūzika, romantika, nostaļģija, humors un daudzveidīga koncertu programma – Laima Vaikule un viņas radītais festivāls ir starptautiski atpazīstams un novērtēts. Pirmais festivāls “Laima. Rendezvous. Jūrmala” notika 2015. gadā, iepriekšējo gadu festivālos ir viesojušies Valērijs Ļeontjevs, Valērijs Meladze, Vahtangs Kikabidze, Nani Bregvadze, Renārs Kaupers, Stass Mihailovs, Maksims Galkins, grupa “Время и Стекло”, arī pasaules rokmūzikas leģenda Kriss Normens un vēl daudzi citi.

Šovasar mūzikas zvaigžņu saraksts solās būt vēl krāšņāks un publiku gaida daudzi patīkami pārsteigumi.