A A
75%
100%
125%
Benjamin J Sperry
Uzmanību! Vasaras sezonā atceries laicīgi iegādāties caurlaidi iebraukšanai pilsētā!

Starptautiskais laikmetīgās mākslas gadatirgus “Jūrmala Art Fair – 2018”

No 18. līdz 22. jūlijam viesnīcā “Light House Hotel Jūrmala” norisināsies starptautiskais laikmetīgās mākslas gadatirgus “Jūrmala Art Fair – 2018”. Jau otro gadu tas priecēs ar plašu programmu, pasaulē atzītiem māksliniekiem, lekcijām, laikmetīgās mākslas lietpratēju meistarklasēm un performancēm.

Centrālais “Jūrmala Art Fair” notikums šogad būs leģendārā kinorežisora Deivida Linča darbu izstāde. Pasākumā varēs skatīt 37 Linča litogrāfijas, kas tapušas pēdējos desmit gados, kad režisors uz laiku pārtrauca savu darbu kino, lai pievērstos aicinājumam mākslā. Litogrāfijās attēlotie autora psihodēliskie tēli un melnais humors vienaldzīgu neatstās nevienu. Litogrāfijas limitētā tirāžā iekļautas privātkolekcijās un muzeju kolekcijās visā pasaulē. “Jūrmala Art Fair” ietvaros notiks Deivida Linča īsfilmu demonstrēšana, kā arī interaktīvs dialogs ar režisoru.

Pasākumā norisināsies arī Itālijas, Tibetas un Krievijas modernās mākslas profesionāļu meistarklases un lekcijas. Ar “thangkas” mākslas prezentāciju uzstāsies Misters Žao (Mr Zhao) no Tibetas, būs iespēja piedalīties itāļu mākslas terapeites Monas Līzas Tīnas lekcijā un viņas filmas prezentācijā, Maskavas Mākslas biznesa un antikvariāta institūta dibinātājas Irinas Kolosovas lekcijā “Mākslas menedžments: spēles noteikumi”, kā arī notiks īpaša laikmetīgās mākslas meistarklase bērniem. “Jūrmala Art Fair” norisināsies arī 17 gadus jaunās latviešu mākslinieces Polīnas Košeļas performance.

Lielākā daļa izstādes pasākumu ir atvērti visiem apmeklētājiem un ir bez maksas.

19.–22.jūlijā no plkst. 11.00 kinorežisora Deivida Linča litogrāfijas darbu izstāde.

19.jūlijā plkst. 18.00 Žao no Tibetas “thangkas” mākslas prezentācija.

20.jūlijā plkst. 19.00 Deivida Linča īsfilmu demonstrēšana.

21.jūlijā plkst. 11.30 laikmetīgās mākslas meistarklases bērniem; plkst. 16.00 itāļu mākslas terapeites Monas Līzas Tīnas lekcija; plkst. 17.00 M.L.Tīnas filmas prezentācija; plkst. 18.00 Maskavas Mākslas biznesa un antikvariāta institūta dibinātājas Irinas Kolosovas lekcija “Mākslas menedžments: spēles noteikumi”; plkst. 19.30 latviešu mākslinieces Polīnas Košeļas performance.