A A
75%
100%
125%
Benjamin J Sperry
Uzmanību! Vasaras sezonā atceries laicīgi iegādāties caurlaidi iebraukšanai pilsētā!

Ziemassvētku festivāls Dzintaru koncertzālē

No 15. decembra līdz 7. janvārim Dzintaru koncertzāle aicina svinēt svētkus kopā un apmeklēt kādu no “Ziemassvētku festivāla” koncertiem.

Festivāls tiks atklāts 15. decembrī plkst. 19.00 ar koncertu “Šūberta piektā simfonija un Mendelszona vijolkoncerts”, kur piedalīsies Latvijas Nacionālais Simfoniskais orķestris, kas ir lielākais Latvijas simfoniskais orķestris, dibināts 1926. gadā, un ar savu vijolspēli priecēs Kristīne Balanas.

16. decembrī plkst. 12.00 ģimenes ar bērniem aicinātas klausīties  “Brīnumskapja” labākās dziesmas “Brīnumskapis Ziemassvētkos”. Savukārt 16. decembrī plkst. 18.00 klausītāji tiks priecēti ar dziesmām, kurās izskanēs latviešu dzejnieku lirika. Koncertā piedalīsies Jānis Lūsēns (klavieres), Zigfrīds Muktupāvels (baritons), Elīna Šimkus (soprāns), Aigars Reinis (ērģeles), Veronika Rinkule (klavesīns) un Artūrs Noviks (akordeons).

22. decembrī plkst. 19.00 klasiskās mūzikas pasaulē mūs ievedīs koris "Latvija" un Māris Sirmais koncertā “Ziemassvētku zvaigzne”. Koncertā piedalīsies Kristīne Adamaite (ērģeles), Oskars Petrauskis (saksofons), VAK “Latvija” un diriģents Māris Sirmais.

23. decembrī plkst. 12.00 pašus mazākos svētku laikā ar jautru izrādu priecēs “Klauns Miks un Ziemassvētki”. Klauns Miks prot gan žonglēt ar dažādiem priekšmetiem, gan balansēt tos, viņš spēj pat noturēties uz kāpnēm, kas nav nekur pieslietas! Un tas vēl nav viss! Uzkāpis līdz pašai augšai pa šīm trepēm, viņš ... spēlē vijoli!

Otrajos Ziemassvētkos, 26. decembrī plkst. 17.00 ar koncertu “Krāsainie Ziemassvētki” uzstāsies trio “ART-i-SHOCK”, kas ir viens no meistarīgākajiem, oriģinālākajiem un ievērojamākajiem Latvijas kameransambļiem ar Eiropas mērogā unikālu, neparastu instrumentu sastāvu.

27. decembrī plkst. 19.30 uzstāsies zvanu ansamblis "Arsis" no Igaunijas ar koncertu “Jaungada rapsodija”. Programmā izskanēs Georga Frīdriha Hendeļa, Sergeja Prokofjeva, Ferenca Lista, Ludviga Van Bēthovena, Pētera Čaikovska, Franča Šūberta mūzika un dažādu tautu Ziemassvētku melodijas.

Ar Gregoriskiem un Viduslaiku dziedājumiem 28. decembrī plkst. 19.30 uzstāsies Senās mūzikas vokālā grupa Schola Cantorum Riga (vadītājs Guntars Prānis).

Savukārt 29. decembrī plkst. 19.00 Rīgas Doma zēnu koris izpildīs skaistākās Ziemassvētku melodijas. Koncertā piedalīsies Elīna Šimkus (soprāns), Ilze Reine (ērģeles), Rīgas Doma zēnu koris un diriģents Mārtiņš Klišāns.

Vecā gada izskaņā, 30. decembrī plkst. 17.00, Dzintaru koncertzāle aicina apmeklēt koncertu “Jaungada koncerts un Vīnes Valši”, kurā piedalīsies Sergejs Dogadins (vijole), kamerorķestris “Sinfonietta Rīga”, diriģents Normunds Šnē un vakara vadītājs - Ints Teterovskis.

Ziemassvētku festivāls noslēgsies 7. janvārī plkst. 19.30 ar Latvijas Radio kora koncertu. Koncerta “Pareizticīgo lūgšanas un dziedājumi” programmā izskanēs Pētera Čaikovska mūzika un garīgie dziedājumi.

Plašāka informācija: http://www.dzintarukoncertzale.lv
Biļešu iegāde: www.bilesuparadize.lv