A A
75%
100%
125%
Kontrasts
Uzmanību! No 1. aprīļa atceries iegādāties iebraukšanas caurlaidi.

Ielu vingrošanas pasaules kausa posms

2.jūlijs

Ielu vingrošanas pasaules kausa posms

  • 2.jūlijs
  • 14:00 - 02:00
  • Majoru pludmale
  • Majoru pludmalē

Sestdien, 2. jūlijā, plkst. 14:00, Majoru pludmalē notiks Pasaules kausa posms ielu vingrošanā. Pasākums pulcēs 25 labākos ielu vingrotājus no 9 valstīm.

Sacensības Jūrmalā ir viens no 10 Pasaules kausa posmiem, kas šogad norisināsies visos pasaules kontinentos. Katra posma uzvarētājs kvalificēsies finālsacensībām, kas notiks gada beigās Katārā.

Latviju Pasaules kausa posmā Jūrmalā kopā pārstāvēs pieci dalībnieki: Aleksandrs Kaminskis, Ingus Brīnums, Pauls Pakalniņš, Edgars Furniks un Rodrigo Vītols. Par favorītu starp mājiniekiem tiek uzskatīts Aleksandrs Kaminskis kurš Pasaules kausa posmā Jūrmalā 2019 gadā ieguva trešo vietu. Vēl Jūrmalas posmā startēs labākie ielu vingrotāji no Dānijas, Francijas, Slovākijas, Ukrainas, Zviedrijas, Čehijas, Lietuvas un Igaunijas.

Profesionāļu klases dalībnieki Jūrmalā sacentīsies frīstaila kategorijā, savukārt skatītāji varēs sacensties tautas klases spēka un frīstaila sacensībās. Jūrmalas posmu, kā arī pārējos 10 pasaules posmus un finālu, kas norisināsies gada beigās Katārā, rīko Latvijā dibinātā Pasaules Ielu vingrošanas federācija.

Dalībnieku vidū no citām valstīm ir 2020 un 2021. gada pasaules kausa posma Jūrmalā uzvarētājs Titas Janevičus no Lietuvas, kā arī 2019. Pasaules kausa kopvērtējuma trešās vietas ieguvējs soms Edgars Zindoga. Starp dalībniekiem ir arī 2022. gada nacionālo čempionātu uzvarētāji Jasper Neuman no Dānijas, Damien Rebro no Francijas, Robert Klein no Igaunijas un Benne Camp no Zviedrijas.

Pasākuma apmeklētāji varēs atbalstīt savus favorītus, piedaloties skatītāju simpātijas balvas noteikšanā. Skatītāju balvu iegūs tas sportists, kurš saņems visvairāk balsu. Pēc iepriekšējās pieredzes parasti šo balvu saņem tie dalībnieki, kuri paralēli spēcīgu ielu vingrošanas elementu izpildei neaizmirst arī par publikas izklaidēšanu. Pasaules kausa posms norises laikā apmeklētāji varēs piedalīties dažādos konkursos, baudīt populāru Latvijas DJ uzstāšanos un Latvijas karsējmeiteņu asociācijas priekšnesumus.

Ieeja bez maksas.