Translate

Use Google to translate the site. We are not responsible for the accuracy of the translation.
A A
75%
100%
125%
Kontrasts
Uzmanību! Atceries iegādāties iebraukšanas caurlaidi Jūrmalā!

Barbie Party - pavasarīga ballīte dāmām un ne tikai...

8.marts

Barbie Party - pavasarīga ballīte dāmām un ne tikai...

  • 8.marts
  • 18:00
  • Baltic Beach Hotel & SPA
  • Jūras iela 23/25
  • https://www.balticbeach.lv

8. martā Baltic Beach Hotel & SPA pārtaps Bārbijlendā, kur gaidāma pavasara sezonas karstākā ballīte. Dāmas un, protams, arī viņas pavadošos kungus cienāsim ar svētku maltīti, priecēsim ar dzīvās mūzikas priekšnesumiem, pārsteigsim ar aizraujošu šovprogrammu un aicināsim dejot līdz vēlai naktij.

Kā jau Bārbijlendā ierasts, viesus uzņems pati Bārbija - Tanya Rid un viņas neiztrūkstošais pavadonis Kens - Artur Teniss. Ikviens tiks sagaidīts ar īpašu apsveikuma dzērienu - Moet & Chandon Rose, bet par smalkām 4-kārtu svētku vakariņām parūpēsies “View Restaurant – Seafood & Grill” lieliskais šefpavārs Gints. Viesu jautrībai tiks organizēti konkursi un izspēlētas balvas, bet nedaudz pikantuma izklaides programmai piešķirs puišu deju grupas priekšnesumi. Labu mūziku un aizrautīgas dejas vakara gaitā nodrošinās šarmantā Diāna Paško un muzikālā apvienība “The Kruasans”. Ballītei iekarstot muzikālo stafeti pārņems DJ Alvis Still, atskaņojot visu laiku populārākās melodijas.

Mīļās dāmas, ne velti mēdz teikt, ka visas sievietes dziļi sirdī vienmēr ir meitenes. Tādēļ uzlieciet rozā brilles un nāciet paviesoties rozā sapņu pasaulē, kur noteikti sastapsiet arī savu labāko bērnības draudzeni – Bārbiju.

Dreskods - rozā, rozā un vēl mazliet rozā!

Atbilstoši vakara tematikai, viesiem būs iespēja uzņemt neatkārtojamas fotogrāfijas, pozējot milzu izmēra Bārbijas leļļu kastē.

Nepieciešama iepriekšēja pakalpojuma rezervācija un priekšapmaksa.

Plašāka informācija un apmaksa ŠEIT.