A A
75%
100%
125%
Kontrasts
Uzmanību! Līdz 30. septembrim atceries iegādāties iebraukšanas caurlaidi.

Guntara Rača autorvakars “365”

12.augusts

Guntara Rača autorvakars “365”

  • 12.augusts
  • 19:30 - 02:00
  • Dzintaru koncertzālē
  • Turaidas iela 1
  • https://www.dzintarukoncertzale.lv/

Īpašais viesis– Ivo Fomins ar koncertprogrammu “Cilvēks” 

Guntara Rača autorvakars “Dzintaru koncertzālē” jau kļuvis par sava veida ikvasaras tradīciju, kas vienmēr pulcina lielu klausītāju skaitu zālē un kuplu izpildītāju loku uz skatuves.

Koncerta pirmajā daļā uz skatuves kāps grupas “Saldās sejas” mūziķi Tomass Kleins, Andris Alviķis, Uģis Tirzītis, Jānis Narkevics Jr., kā arī viessolisti Mārtiņš Kanters, Paula Saija, Evelīna Krama un citi. Skanējumu kuplinās zēnu koris. Kora aranžējumus veido pieredzējušais mūziķis Rūdolfs Bērtiņš. Skanēs jaunas Raimonda Paula,Uģa Tirzīša, Lolitas Ritmanes, Tomasa Kleina un paša Guntara radītās dziesmas, kuru pamatā ir dzejoļi no autora populārajām dzejoļu grāmatiņām “365”. Grāmatas jaunākā, ceturtā daļa ir šīs sērijas noslēdzošā grāmata.

Koncerta otrajā daļā jūs gaida pamatīga deva enerģijas un dzīva rokenrola, jo savu koncertprogrammu “Cilvēks” atskaņos daudzu Guntara dziesmu līdzautors un draugs – Ivo Fomins, kurš šogad kopā ar savas grupas mūziķiem, kā vēl nekad agrāk, pulcē pilnas koncertzāles un arēnas, atskaņojot tādus hitus kā “Nekas jau nebeidzas”, “Cilvēks”, “Putni bez spārniem”, “Lai jau deg”, “Viņa raud”, “Pāri ielai”, “Tu man esi viss”, “Muzikants” un citas.

Šīs daļas laikā uz skatuves kāps arī vakara saimnieks un citi īpašie viesi.

Guntars Račs: “Divus gadus, sakarā ar pandēmijas ierobežojumiem, es biju spiests koncertus pārcelt un atcelt, bet šogad tas noteikti notiks. Es ļoti gaidu šo notikumu, jo man tas ir savdabīgs atskaites punkts un esmu tam īpaši gatavojies, sagatavojot pilnīgi jaunu un krāsainu programmu koncerta pirmajai daļai. Uz otro daļu uzaicināju savu draugu Ivo, ar kuru kopā dziesmas rakstām jau vismaz 20 gadus. Un man šķiet, ka viņa repertuārā ir daudzas pērles, kuras Dzintaros atmirzēs jo īpaši spoži. Tas būs kārtīgs un nobriedis rokenrols, enerģijas lādiņš no kura mati plīvos ne tikai Ivo, bet arī skatītājiem zālē. Ļoti gaidu šo tikšanos!”

Grāmatas “365” būs pieejamas koncerta vietā. Pirms un pēc koncerta apmeklētāji varēs saņemt autogrāfus, kopā nobildēties un iegādāties mūzikas ierakstus, T-kreklus un dažādus suvenīrus. Autogrāfu sesijā kopā ar Guntaru piedalīsies arī Ivo Fomins.

Pasākuma teritorijā iespējamas novērošanas un/vai video kameras. Pasākuma apmeklētājs piekrīt, ka pasākuma laikā var tikt veikts video un/vai audio ieraksts, kurā viņš var tikt filmēts un fotogrāfēts kā pasākuma apmeklētājs. Šāds materiāls turpmāk var tikt izmantots jebkādos, t.sk. komerciālos nolūkos bez apmeklētāja atļaujas.

Ieeja koncertzāles teritorijā no 18:30

Koncerta norise 2 daļās ar starpbrīdi 30 min.