Translate

Use Google to translate the site. We are not responsible for the accuracy of the translation.
A A
75%
100%
125%
Kontrasts
Uzmanību! Atceries iegādāties iebraukšanas caurlaidi Jūrmalā!

Izstāde bērniem “BikiMETRS”

Piektdiena, 9.februāris - Svētdiena, 31.marts

Izstāde bērniem “BikiMETRS”

  • Piektdiena, 9.februāris - Svētdiena, 31.marts
  • Jūrmalas Kultūras centrs
  • Jomas iela 35

Izstāde ir par mākslinieces Rūtas Briedes radītu bērnu grāmatiņas tēlu Bikibuku.

BIKIBUKS piedzima 2012. gadā izdevniecībā “Liels un mazs”. Viņa mamma – idejas autore māksliniece Rūta Briede kopā ar dzejas izlases sastādītāju Inesi Zanderi deva viņam vārdu, bet grāmatu dizainers Artis Briedis, veidojot sērijas logo, radīja īsto izskatu: Bikibuks ir mazs ragainis, kas līdzinās atvērtai grāmatiņai.

Izstādē apskatāmie oriģināldarbi dod iespēju samērot tos ar iespaidu, ko rada grāmata. Taču izstāde BikiMETRS piedāvā dzīvot līdzi arī bikibuku tapšanas procesam – izstāde līdzinās lappusēm no BIKIBUKA dienasgrāmatas: tajā var uzzināt dažādus “bikifaktus”, pētīt skices un fotogrāfijas, lasīt fragmentus no darba sarakstes, mākslinieku komentārus, pētīt izmantotās tehnikas, iepazīt darbu prototipus – cilvēkus un lietas, ar kvadrātkodu palīdzību savā telefonā klausīties dziesmas, kurās skan BIKIBUKĀ publicēto dzejoļu teksti. Bet, ja esi mazs un lokans skatītājs, dažās ilustrācijās varēsi ielīst un iejusties no iekšpuses!

Izstāde būs apskatāma līdz 2024.gada 31.martam. Jūrmalas Kultūras centra darba laiks: P.-Pk. – 13:00-18:00, S. – 11:00-18:00, Sv. – Slēgts.

Ieeja bez maksas