Translate

Use Google to translate the site. We are not responsible for the accuracy of the translation.
A A
75%
100%
125%
Kontrasts
Uzmanību! Atceries iegādāties iebraukšanas caurlaidi Jūrmalā!

Pasākumi

Ceturtdiena, 18.aprīlis
Mākslas un animācijas filmu programma kinoteātrī "Star Cinema Jūrmala"

Mākslas un animācijas filmu programma kinoteātrī "Star Cinema Jūrmala"

 • Ceturtdiena, 18.aprīlis
 • Kinoteātris "Star Cinema Jūrmala"
 • Jomas iela 37
 • https://kino.korso.lv/

Filma “Pa  Dona Kihota pēdām” LV. “Pa dona Kihota pēdām” ir neparasts un piedzīvojumu pilns ceļojums visai ģimenei, kas seko 11 gadus vecajam Alfonso, dona Kihota mantiniekam, un viņa trīs iedomātajiem trušiem, kuriem piebiedrojas Pančo un Viktorija. Ar savas draudzības spēku viņi izglābj no milzu vētras savu mīļoto pilsētu kaut kur Lamančā. Viņi sapņo neiespējamu sapni, pārvar savas bailes un izmanto savu iztēli, lai atklātu īsto vētras cēloni. Filma dublēta latviešu un krievu valodā (ar subtitriem latviešu valodā). Filmas garums: 1h 25min. Sākums plkst. 13.00.

Filma “Killers. Pēdējā misija”. Džons Nokss (Maikls Kītons), algots slepkava, kuram strauji attīstās demence, apsola pavadīt savas pēdējās dienas, cenšoties izpirkt savu vainu, glābjot dzīvību savam pieaugušajam dēlam (Džeimss Mārsdens), no kura ir atsvešinājies. Viņš nonāk cīņā ar varasiestādēm, kā arī ar laiku, kurā viņa prāts arvien straujāk pasliktinās. Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā. Filmas garums: 1h 52min. Sākums plkst. 13.20.

Filma “Superlidmašīnas” LV. Lidmašīna Džets un viņa labākie draugi ir dzīvespriecīgas lidmašīnas, kuras piegādā dažādus sūtījumus bērniem pat uz attālākajiem pilsētu nostūriem. Taču kādā jaukā dienā viņu komandas darbu iztraucē nodevīgais nelietis Billijs Villijs, kura vienīgais mērķis ir ar dažādu robotu palīdzību radīt uz zemes pēc iespējas lielāku haosu. Visu cilvēku liktenis tagad ir atkarīgs tikai no Džeta un viņa komandas biedru drosmes un ātruma!  Filma dublēta latviešu un krievu valodā (ar subtitriem latviešu valodā).  Filmas garums: 1h 29min. Sākums plkst. 14.40.

Filma “Godzilla un Kongs: Jaunā impērija”. Episkā cīņa turpinās! Pavisam jauns piedzīvojums apvieno vareno Kongu un baismīgo Godzillu cīņā pret vēl neatklātiem milzu draudiem, kas paslēpti dziļi mūsu pasaules dzīlēs un apdraud viņu – un arī mūsu – pastāvēšanu. Filma vēl vairāk iedziļinās titānu pagātnē un vēsta par viņu izcelsmi un Galvaskausa salas noslēpumiem, rādot mītisko cīņu, kas palīdzējusi veidot šīs ārkārtējās būtnes un uz mūžu mūžiem tās sasaistījusi ar cilvēci. Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā. Filmas garums: 1h 55min. Sākums plkst. 15.30.

Filma “Superlidmašīnas” RU. Lidmašīna Džets un viņa labākie draugi ir dzīvespriecīgas lidmašīnas, kuras piegādā dažādus sūtījumus bērniem pat uz attālākajiem pilsētu nostūriem. Taču kādā jaukā dienā viņu komandas darbu iztraucē nodevīgais nelietis Billijs Villijs, kura vienīgais mērķis ir ar dažādu robotu palīdzību radīt uz zemes pēc iespējas lielāku haosu. Visu cilvēku liktenis tagad ir atkarīgs tikai no Džeta un viņa komandas biedru drosmes un ātruma!  Filma dublēta latviešu un krievu valodā (ar subtitriem latviešu valodā).  Filmas garums: 1h 29min. Sākums plkst. 16.20.

Filma “Back to Black”. Filma “Back to Black” ir stāsts par 21.gs. zvaigzni Eimiju Vainhausu (aktrise Marisa Abela) no pusaudzes gadiem līdz pasaulslavenā albuma “Back to Black” tapšanai, atklājot neatkārtojamo radošo dzirksti, asprātību un atklātību, kā arī cenšoties izprast viņas dēmonus. Albums “Back To Black” ieguva 5 Grammy balvas, un ir viens no visvairāk pārdotajiem albumiem. Tajā ir Eimijas sirdspuksti, skaļāki ar katru sirdssāpi, katra dziesma ir viņas un Bleika mīlas stāsts. Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā. Filmas garums: 2h 3min. Sākums plkst. 17.45.

Filma ”Spoku mednieki – Sasaluma impērija”. Spengleru ģimene atgriežas vietā, kur viss sākās – ikoniskajā Ņujorkas ugunsdzēsēju depo – lai apvienotos ar sākotnējiem Spoku medniekiem, kuri izveidojuši īpaši slepenu izpētes laboratoriju, lai spoku medīšanu paceltu nākamajā līmenī. Bet kad sena artifakta atklāšana atbrīvo ļaunu spēku, jaunajiem un vecajiem Spoku medniekiem jākļūst par vienu komandu, lai aizstāvētu savu pilsētu un glābtu pasauli no jauna ledus laikmeta. Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā. Filmas garums: 1h 45min. 18.00.

Filma “Omen. Pirmais pareģojums”. Jauna amerikāniete tiek nosūtīta uz Romu, lai sāktu kalpošanu baznīcai, taču viņa saskaras ar kaut ko, kas liek viņai apšaubīt savu ticību un atklāt šausminošu sazvērestību, kuras mērķis ir izraisīt ļaunuma dzimšanu. Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā. Filmas garums: 1h 59min. Sākums plkst. 20.00.

Filma “Pilsoņu karš”. Kalifornijas un Teksasas Nacionālā gvarde ar aviācijas atbalstu uzbrūk galvaspilsētai. Baltais nams gatavojas krist. Žurnālistu grupa cenšas nokļūt degošajā Vašingtonā, lai ierakstītu pēdējo interviju ar prezidentu kādreizējām Amerikas Savienotajām Valstīm. Taču valstī, kurā valda haoss, nav nekā dārgāka par litru benzīna un nekā lētāka par cilvēka dzīvību. Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā. Filmas garums: 1h 49min. Sākums plkst. 20.10.

*Biļetes uz visām filmām var iegādāties uz vietas.

Piektdiena, 19.aprīlis
Mākslas un animācijas filmu programma kinoteātrī "Star Cinema Jūrmala"

Mākslas un animācijas filmu programma kinoteātrī "Star Cinema Jūrmala"

 • Piektdiena, 19.aprīlis
 • Kinoteātris "Star Cinema Jūrmala"
 • Jomas iela 37
 • https://kino.korso.lv/

Filma “Superlidmašīnas” LV. Lidmašīna Džets un viņa labākie draugi ir dzīvespriecīgas lidmašīnas, kuras piegādā dažādus sūtījumus bērniem pat uz attālākajiem pilsētu nostūriem. Taču kādā jaukā dienā viņu komandas darbu iztraucē nodevīgais nelietis Billijs Villijs, kura vienīgais mērķis ir ar dažādu robotu palīdzību radīt uz zemes pēc iespējas lielāku haosu. Visu cilvēku liktenis tagad ir atkarīgs tikai no Džeta un viņa komandas biedru drosmes un ātruma!  Filma dublēta latviešu un krievu valodā (ar subtitriem latviešu valodā).  Filmas garums: 1h 29min. Sākums plkst. 12.50.

Filma “Back to Black”. Filma “Back to Black” ir stāsts par 21.gs. zvaigzni Eimiju Vainhausu (aktrise Marisa Abela) no pusaudzes gadiem līdz pasaulslavenā albuma “Back to Black” tapšanai, atklājot neatkārtojamo radošo dzirksti, asprātību un atklātību, kā arī cenšoties izprast viņas dēmonus. Albums “Back To Black” ieguva 5 Grammy balvas, un ir viens no visvairāk pārdotajiem albumiem. Tajā ir Eimijas sirdspuksti, skaļāki ar katru sirdssāpi, katra dziesma ir viņas un Bleika mīlas stāsts. Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā. Filmas garums: 2h 3min. Sākums plkst. 13.10.

Filma ‘’Mana dīvainā ģimenīte’’ LV. Betijai drīz būs 13, un viņa ir izvēles priekšā – būt normāla, kā to vēlas viņas māte, vai kļūt tikpat fantastiski neparasta, kāda ir pārējā viņas ģimene. Lai to panāktu, viņai jāapgūst burvestības. Betijas izvēles aizkaitina atriebīgu karali, pakļauj viņas ģimeni nāves briesmām un noved līdz dumpim pret burvju ienaidnieku vadoni. Kad Betija uzzina patiesību par burvju pasaules mantojumu, viņa atklāj, ka savādais, maģiskais un muzikālais ir daļa no tā, ko nozīmē būt par Betiju Fladu. Filma dublēta latviešu un krievu valodā (ar subtitriem latviešu valodā). Filmas garums: 1h 27min. Sākums plkst. 14.30.

Filma “Godzilla un Kongs: Jaunā impērija”. Episkā cīņa turpinās! Pavisam jauns piedzīvojums apvieno vareno Kongu un baismīgo Godzillu cīņā pret vēl neatklātiem milzu draudiem, kas paslēpti dziļi mūsu pasaules dzīlēs un apdraud viņu – un arī mūsu – pastāvēšanu. Filma vēl vairāk iedziļinās titānu pagātnē un vēsta par viņu izcelsmi un Galvaskausa salas noslēpumiem, rādot mītisko cīņu, kas palīdzējusi veidot šīs ārkārtējās būtnes un uz mūžu mūžiem tās sasaistījusi ar cilvēci. Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā. Filmas garums: 1h 55min. Sākums plkst. 15.30.

Filma ‘’Mana dīvainā ģimenīte’’ RU. Betijai drīz būs 13, un viņa ir izvēles priekšā – būt normāla, kā to vēlas viņas māte, vai kļūt tikpat fantastiski neparasta, kāda ir pārējā viņas ģimene. Lai to panāktu, viņai jāapgūst burvestības. Betijas izvēles aizkaitina atriebīgu karali, pakļauj viņas ģimeni nāves briesmām un noved līdz dumpim pret burvju ienaidnieku vadoni. Kad Betija uzzina patiesību par burvju pasaules mantojumu, viņa atklāj, ka savādais, maģiskais un muzikālais ir daļa no tā, ko nozīmē būt par Betiju Fladu. Filma dublēta latviešu un krievu valodā (ar subtitriem latviešu valodā). Filmas garums: 1h 27min. Sākums plkst. 16.10.

Filma ‘’Spoku mednieki – Sasaluma impērija”. Spengleru ģimene atgriežas vietā, kur viss sākās – ikoniskajā Ņujorkas ugunsdzēsēju depo – lai apvienotos ar sākotnējiem Spoku medniekiem, kuri izveidojuši īpaši slepenu izpētes laboratoriju, lai spoku medīšanu paceltu nākamajā līmenī. Bet kad sena artifakta atklāšana atbrīvo ļaunu spēku, jaunajiem un vecajiem Spoku medniekiem jākļūst par vienu komandu, lai aizstāvētu savu pilsētu un glābtu pasauli no jauna ledus laikmeta. Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā. Filmas garums: 1h 45min. Sākums plkst. 17.40.

Filma ‘’Nedžentlmeniskas karadarbības ministrija’’. Neticams un noklusēts patiess stāsts par pašu pirmo īpašo spēku organizāciju, ko Otrā pasaules kara laikā izveidoja Vinstons Čērčils un neliela militāro ierēdņu grupa. Īpaši slepenā kaujas vienība, ko veidoja raibum raiba neliešu un disidentu komanda, devās riskantā misijā pret nacistiem, izmantojot neierastas un pilnībā „nedžentlmeniskas” cīņas tehnikas. Viņu bezbailīgā pieeja mainīja kara gaitu un ielika pamatus mūsdienu „slepeno operāciju” karadarbībai. Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā. Filmas garums: 2h. Sākums plkst. 17.50.

Filma ‘’Abigeila’’. Noziedznieku grupa nolaupa kāda ietekmīga cilvēka 12 gadus veco meitu. Viņu uzdevums ir viņu pieskatīt vienu nakti un pēc tam savākt izpirkuma maksu 50 miljonu dolāru apmērā. Viņu slēpnis ir sena, milzīga savrupmāja, kur sagūstītāji negaidīti šausmām atklāj, ka paši ir nokļuvuši slazdā, kad uzzina, kas patiesībā ir Abigeila... Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā. Filmas garums: 1h 49min. Sākums plkst. 19.50.

Filma ‘’Pilsoņu karš’’. Kalifornijas un Teksasas Nacionālā gvarde ar aviācijas atbalstu uzbrūk galvaspilsētai. Baltais nams gatavojas krist. Žurnālistu grupa cenšas nokļūt degošajā Vašingtonā, lai ierakstītu pēdējo interviju ar prezidentu kādreizējām Amerikas Savienotajām Valstīm. Taču valstī, kurā valda haoss, nav nekā dārgāka par litru benzīna un nekā lētāka par cilvēka dzīvību. Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā. Filmas garums: 1h 49min. Sākums plkst. 20.10.

*Biļetes uz visām filmām var iegādāties uz vietas.

Piektdiena, 19.aprīlis
18:30
„Free to Love: Brīvība džeza tradīcijā un jaunradē” Jūrmalas Kultūras namā

„Free to Love: Brīvība džeza tradīcijā un jaunradē” Jūrmalas Kultūras namā

 • Piektdiena, 19.aprīlis
 • Jūrmalas Kultūras centrs
 • Jomas iela 35

„Free to Love: Brīvība džeza tradīcijā un jaunradē”: Kristīne Cīrule (vokāls), Toms Rudzinskis (saksofons), Tuomo Uusitalo (klavieres), Edvīns Ozols (kontrobass), Ivars Arutjunjans (bungas).

Ieejas maksa EUR 15, pensionāriem EUR 10,00, ar Jūrmalas iedzīvotāja karti EUR 8. Biļešu iepriekšpārdošana – “Biļešu paradīze” kasēs un tiešsaistē un Jūrmalas Kultūras centrā - pirmdienās, trešdienās plkst. 13.00 – 18.00, kā arī pirms pasākuma.

Uzziņas pa tālr.: 67762403.

Biļetes nopērkamas šeit.

Piektdiena, 19.aprīlis
19:00
Taizemiešu ēdienu meistarklase tirdzniecības centrā ''Korso''

Taizemiešu ēdienu meistarklase tirdzniecības centrā ''Korso''

Taizemiešu ēdienu meistarklase tirdzniecības centrā Korso, 2. stāvā, kuru vadīs Smilgas Agnese.

"Mani sauc Smilgas Agnese, un es ļoti vēlos padalīties ar jums savās kulinārajās zināšanās. Es daudz ceļoju un visur, kur braucu, dodos pie vietējiem uz mācos no viņiem vietējās virtuves noslēpumus. Šoreiz es padalīšos ar jums taizemiešu virtuves gudrībās, mācīsimies gatavot vistas satē ar zemesriekstu mērci, slaveno Pad Thai ar tīģergarnelēm, kā arī vistu ar Indijas riekstiem, papriku, pasniegtu ar rīsiem. Runāsim daudz un dikti par Taizemi un tās virtuvi. Ja esi bijis Taizemē, būs interesanti salīdzināt ar savu viedokli, ja neesi tur bijis, gūsi ieskati šīs skaistās zemes gardajos ēdienos! Brīdinu- būs pikanti!"

Meistarklases maksa - 45eur.

Kontakti rezervācijai - +371 29196028, korso.marketings@gmail.com.

Piektdiena, 19.aprīlis
22:00
Disko ballīte "All time golden hits"

Disko ballīte "All time golden hits"

 • Piektdiena, 19.aprīlis
 • Viesnīca “Baltic Beach Hotel & SPA”
 • Jūras iela 23/25

Viesnīca “Baltic Beach Hotel & SPA”  aicina ikvienu ballēties gribētāju uz “View Restaurant – Saefood & Grill”, kur visu laiku karstākos deju hitus publikai piedāvās DJ Retro.

Pirms ballītes, jau no plkst. 19.00, viesi laipni gaidīti pavakariņot un baudīt dzērienus viesnīcas restorānā, kur aiz loga paveras iedvesmojošs un vienmēr mainīgs skats uz jūru.

Vakara turpinājumā, plkst. 22.00 zāle iemirdzēsies disko gaismās un uz skatuves kāps “Baltic Beach Hotel & SPA”   DJ Retro, lai ikvienu klātesošo ierautu pozitīvu emociju un dejot prieka virpulī.

Ballītei noslēdzoties, viesiem tiek piedāvāta lieliska iespēja - nakšņot viesnīcā par īpaši izdevīgu cenu:

 • 20 EUR/ 1. pers. - galdiņa rezervācija & welcome drink;
 • 135 EUR/ 2. pers. - galdiņa rezervācija & nakšņošana Deluxe numurā;
 • 223 EUR/ 2 pers. - galdiņa rezervācija & 3-kārtu vakariņas View Restaurant - Seafood & Grill & nakšņošana Deluxe numurā.

Informācija šeit un iepriekšēja galdiņa rezervācija:

+371 67771411 ; e-pasts: res@balticbeach.lv

Sestdiena, 20.aprīlis
Saullēkts purvā ar SUP dēli vai laivu un brokastis ar Advaitaadventures.lv

Saullēkts purvā ar SUP dēli vai laivu un brokastis ar Advaitaadventures.lv

 • Sestdiena, 20.aprīlis
 • Ķemeru tīrelis
 • Ķemeru tīrelis
 • advaitadventures.lv

Iespēja rast iedvesmojošas sajūtas un emocijas visai dienai, uz SUP dēļa vai laivā slīdot pa purva ezeru agrā rītausmā. Vērojot, kā uzaust saule, kā mostas viss dzīvais dabā, harmonijā ar dabas ritmu saņemt lielisku startu burvīgai dienai - kā darba dienās, tā arī brīvdienu rītos.

Tuvāka informācija un iepriekšēja pieteikšanās šeit.

Sestdiena, 20.aprīlis
Saullēkta pārgājiens ar purva kurpēm un brokastis ar Advaitaadventures.lv

Saullēkta pārgājiens ar purva kurpēm un brokastis ar Advaitaadventures.lv

 • Sestdiena, 20.aprīlis
 • Ķemeru tīrelis
 • Ķemeru tīrelis
 • advaitadventures.lv

Iesākt dienu, ieelpojot dzestru rītu saullēkta pārgājienā ar purva kurpēm Ķemeru purvā. Un, kad gājienā laimes hormoni uztrenēti un acis spoži spīd, baudīt gardas brokastis turpat dabā gleznainā purva ezera krastā "pop-up purva restorānā".
Būs aizraujoši! Tikšanās jau pirms saullēkta, lai vēl puskrēslā un mistiskā rīta miglā nonāktu purva vidū, kur austošās saules apspīdētās priedītēs un siltajā rīta gaismā top pašas mistiski skaistākās saullēkta bildes.

Piedzīvojuma cenā ietilpst:
*informācija un ieteikumi, kā sagatavoties piedzīvojumam
*purvu kurpju noma
*brokastis 
*izpētes pārgājiens gida vadībā
*piedzīvojuma atmiņas bildēs

Svarīga informācija
Piedzīvojumā kājās jāvelk ūdens izturīgi zābaki vai mitrumizturīgi trekinga puszābaki, lai visu pārgājiena laiku kājas būtu sausas un siltas. Purva kurpes tiek stiprinātas pie zābaku potītes. Pārgājiens ir salīdzinoši viegls un neaprakstāmi gleznains. Piedzīvojumā var doties arī bērni, ja līdzi dodas vecāks.

Maršruta garums: 3 – 5 km
Ilgums: ap 3 stundām
Piemērotākais laiks: visu gadu, izņemot sliktus laikapstākļus

Tuvāka informācija un iepriekšēja pieteikšanās šeit.

Sestdiena, 20.aprīlis
Mākslas un animācijas filmu programma kinoteātrī "Star Cinema Jūrmala"

Mākslas un animācijas filmu programma kinoteātrī "Star Cinema Jūrmala"

 • Sestdiena, 20.aprīlis
 • Kinoteātris "Star Cinema Jūrmala"
 • Jomas iela 37
 • https://kino.korso.lv/

Filma “Back to Black”. Filma “Back to Black” ir stāsts par 21.gs. zvaigzni Eimiju Vainhausu (aktrise Marisa Abela) no pusaudzes gadiem līdz pasaulslavenā albuma “Back to Black” tapšanai, atklājot neatkārtojamo radošo dzirksti, asprātību un atklātību, kā arī cenšoties izprast viņas dēmonus. Albums “Back To Black” ieguva 5 Grammy balvas, un ir viens no visvairāk pārdotajiem albumiem. Tajā ir Eimijas sirdspuksti, skaļāki ar katru sirdssāpi, katra dziesma ir viņas un Bleika mīlas stāsts. Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā. Filmas garums: 2h 3min. Sākums plkst. 11.20.

Filma ‘’Mana dīvainā ģimenīte’’ LV. Betijai drīz būs 13, un viņa ir izvēles priekšā – būt normāla, kā to vēlas viņas māte, vai kļūt tikpat fantastiski neparasta, kāda ir pārējā viņas ģimene. Lai to panāktu, viņai jāapgūst burvestības. Betijas izvēles aizkaitina atriebīgu karali, pakļauj viņas ģimeni nāves briesmām un noved līdz dumpim pret burvju ienaidnieku vadoni. Kad Betija uzzina patiesību par burvju pasaules mantojumu, viņa atklāj, ka savādais, maģiskais un muzikālais ir daļa no tā, ko nozīmē būt par Betiju Fladu. Filma dublēta latviešu un krievu valodā (ar subtitriem latviešu valodā). Filmas garums: 1h 27min. Sākums plkst. 11.30.

Filma ‘’Mana dīvainā ģimenīte’’ RU. Betijai drīz būs 13, un viņa ir izvēles priekšā – būt normāla, kā to vēlas viņas māte, vai kļūt tikpat fantastiski neparasta, kāda ir pārējā viņas ģimene. Lai to panāktu, viņai jāapgūst burvestības. Betijas izvēles aizkaitina atriebīgu karali, pakļauj viņas ģimeni nāves briesmām un noved līdz dumpim pret burvju ienaidnieku vadoni. Kad Betija uzzina patiesību par burvju pasaules mantojumu, viņa atklāj, ka savādais, maģiskais un muzikālais ir daļa no tā, ko nozīmē būt par Betiju Fladu. Filma dublēta latviešu un krievu valodā (ar subtitriem latviešu valodā). Filmas garums: 1h 27min. Sākums plkst. 13.10.

Filma “Godzilla un Kongs: Jaunā impērija”. Episkā cīņa turpinās! Pavisam jauns piedzīvojums apvieno vareno Kongu un baismīgo Godzillu cīņā pret vēl neatklātiem milzu draudiem, kas paslēpti dziļi mūsu pasaules dzīlēs un apdraud viņu – un arī mūsu – pastāvēšanu. Filma vēl vairāk iedziļinās titānu pagātnē un vēsta par viņu izcelsmi un Galvaskausa salas noslēpumiem, rādot mītisko cīņu, kas palīdzējusi veidot šīs ārkārtējās būtnes un uz mūžu mūžiem tās sasaistījusi ar cilvēci. Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā. Filmas garums: 1h 55min. Sākums plkst. 13.40.

Filma ‘’Spoku mednieki – Sasaluma impērija”. Spengleru ģimene atgriežas vietā, kur viss sākās – ikoniskajā Ņujorkas ugunsdzēsēju depo – lai apvienotos ar sākotnējiem Spoku medniekiem, kuri izveidojuši īpaši slepenu izpētes laboratoriju, lai spoku medīšanu paceltu nākamajā līmenī. Bet kad sena artifakta atklāšana atbrīvo ļaunu spēku, jaunajiem un vecajiem Spoku medniekiem jākļūst par vienu komandu, lai aizstāvētu savu pilsētu un glābtu pasauli no jauna ledus laikmeta. Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā. Filmas garums: 1h 45min. Sākums plkst. 13.40.

Filma ‘’Nedžentlmeniskas karadarbības ministrija’’. Neticams un noklusēts patiess stāsts par pašu pirmo īpašo spēku organizāciju, ko Otrā pasaules kara laikā izveidoja Vinstons Čērčils un neliela militāro ierēdņu grupa. Īpaši slepenā kaujas vienība, ko veidoja raibum raiba neliešu un disidentu komanda, devās riskantā misijā pret nacistiem, izmantojot neierastas un pilnībā „nedžentlmeniskas” cīņas tehnikas. Viņu bezbailīgā pieeja mainīja kara gaitu un ielika pamatus mūsdienu „slepeno operāciju” karadarbībai. Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā. Filmas garums: 2h. Sākums plkst. 17.40.

Filma ‘’Abigeila’’. Noziedznieku grupa nolaupa kāda ietekmīga cilvēka 12 gadus veco meitu. Viņu uzdevums ir viņu pieskatīt vienu nakti un pēc tam savākt izpirkuma maksu 50 miljonu dolāru apmērā. Viņu slēpnis ir sena, milzīga savrupmāja, kur sagūstītāji negaidīti šausmām atklāj, ka paši ir nokļuvuši slazdā, kad uzzina, kas patiesībā ir Abigeila... Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā. Filmas garums: 1h 49min. Sākums plkst. 19.00.

Filma ‘’Pilsoņu karš’’. Kalifornijas un Teksasas Nacionālā gvarde ar aviācijas atbalstu uzbrūk galvaspilsētai. Baltais nams gatavojas krist. Žurnālistu grupa cenšas nokļūt degošajā Vašingtonā, lai ierakstītu pēdējo interviju ar prezidentu kādreizējām Amerikas Savienotajām Valstīm. Taču valstī, kurā valda haoss, nav nekā dārgāka par litru benzīna un nekā lētāka par cilvēka dzīvību. Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā. Filmas garums: 1h 49min. Sākums plkst. 20.00.

*Biļetes uz visām filmām var iegādāties uz vietas.

Sestdiena, 20.aprīlis
10:00 - 12:00
Konditorejas meistarklase bērniem kafejnīcā "Studio Carte D'or"

Konditorejas meistarklase bērniem kafejnīcā "Studio Carte D'or"

 • Sestdiena, 20.aprīlis
 • TC "Korso"
 • Jomas iela 37
 • https://www.korso.lv/

Jautra, garšīga un interesanta konditorejas meistarklase bērniem.

Starp divām Lieldienām iespēja gatavot mafinzaķus un mafincāļus.

Meistarklases laiks: 1.5 stunda - 2 stundas.

Meistarklase notieks TC "Korso",1 stāvā, kafejnīcā "Studio Carte D'or".

Bērniem no 5 līdz 12 gadiem.

Cena: 15 eur (viss iekļauts).

Pieteikšanās: pa tālruni +371 29453785.

Sestdiena, 20.aprīlis
10:00 - 15:00
Meistarklase. Puķu podu turētaju mezglošana Bulduru Tehnikumā

Meistarklase. Puķu podu turētaju mezglošana Bulduru Tehnikumā

 • Sestdiena, 20.aprīlis
 • Bulduru Tehnikums
 • Viestura iela 6

Meistarklases laikā dalībnieki iepazīst  mezglošanas materiālus, apgūst dažādus mezglus un katrs dalībnieks uzmezglo 2 klasiska dizaina puķu poda turētājus.

Programmā apgūstamās zināšanas:

Iepazīšanās ar mezglošanas materiāliem un piemērotu materiālu izvēli mezglojumam.

Mezglotu puķu podu turētāju kopšana un ilgtspēja.

Pamatmezglu apguve un nostiprināšana mezglošanas laikā.

Klasiska dizaina puķu poda turētāja mezglošanas gaitas izpratne soli pa solim.

Meistarklasi vadīs Līga Diura.

Maksa: 65 EUR.

Papildus informācija: šeit.

Pieteikties: šeit.

Sestdiena, 20.aprīlis
11:00
FITNESA PASĀKUMS "NPC WORLDWIDE ROYAL COMBAT"

FITNESA PASĀKUMS "NPC WORLDWIDE ROYAL COMBAT"

 • Sestdiena, 20.aprīlis
 • Dzintaru koncertzāle
 • Turaidas iela 1
Sestdiena, 20.aprīlis
11:00
Ekskursija pa Ķemeru kūrorta parku sestdienās plkst.11.00 (latviešu valodā)

Ekskursija pa Ķemeru kūrorta parku sestdienās plkst.11.00 (latviešu valodā)

Katru sestdienu plkst 11.00 aicinām doties ekskursijā ar gidu pa atjaunotu vēsturisko Ķemeru parku. Pastaigas laikā būs iespēja uzzināt par Ķemeru vēsturi laiku lokos, kā arī izstaigāt atjaunoto vēsturisku Ķemeru kūrorta parku. Ekskursijas sākums pie Ķemeru ūdenstorņa.

Ekskursija notiek latviešu valodā. Dalības maksa: pieaugušajiem 5 EUR/ pers., studentiem un senioriem 3 EUR/ pers., bērniem līdz 12 g.v. bez maksas. Grupām sākot no 21 cilv. 3 EUR/ pers., bērniem līdz 12.g.v. bez maksas.

Iepriekšēja pieteikšanās obligāta pa tālr. +371 29126551 vai e-pastu owl95@inbox.lv.

 

 

Sestdiena, 20.aprīlis
13:00
Ekskursija pa Ķemeru kūrorta parku (angļu valodā)

Ekskursija pa Ķemeru kūrorta parku (angļu valodā)

Ekskursijas sākums pie Ķemeru ūdenstorņa. Pastaigas laikā būs iespēja uzzināt par Ķemeru vēsturi laiku lokos un izstaigāt atjaunoto vēsturisku Ķemeru kūrorta parku.

Ekskursija notiek angļu valodā. Dalības maksa: pieaugušajiem 5 EUR/ pers., bērniem līdz 12 g.v. bez maksas. 

Iepriekšēja pieteikšanās obligāta pa tālr. +371 29126551 vai e-pastu owl95@inbox.lv.

 

Sestdiena, 20.aprīlis
18:10
Saulrieta sagaidīšana Lielajā Ķemeru tīrelī ar ozolaivas.lv

Saulrieta sagaidīšana Lielajā Ķemeru tīrelī ar ozolaivas.lv

 • Sestdiena, 20.aprīlis
 • Ķemeru tīrelis
 • Ķemeru tīrelis
 • Ozolaivas.lv

Ozolaivas.lv rīkots laivu brauciens ar kanoe laivām Lielā Ķemeru tīreļa austrumu malā ar pieeju no P101 šosejas.  Neaizmirstama saulrieta sagaidīšana  purva ainavā.  

Kontaktinformācija: info@ozolaivas.lv, tālrunis +371 23 202 900, papildus informācija un pieteikšanās šeit.

Sestdiena, 20.aprīlis
20:30
Sestdiena kopā ar Pūķi viesnīcā ''Lielupe by Semarah Hotels''

Sestdiena kopā ar Pūķi viesnīcā ''Lielupe by Semarah Hotels''

 • Sestdiena, 20.aprīlis
 • Lielupe by Semarah Hotels
 • Bulduru prospekts 64/68

Katru sestdienu priekpilnas izklaides pašiem mazākajiem kopā ar iemīļotiem multfilmu varoņiem. Jautras rotaļas un spēles, dejas un piedzīvojumi.

Ilgums: 1 stunda 30 minūtes.

Plašāka informācija: šeit.

Sestdiena, 20.aprīlis
21:00
Muzikālais vakars ar Viktoru Bernānu viesnīcā ''Lielupe by Semarah Hotels''

Muzikālais vakars ar Viktoru Bernānu viesnīcā ''Lielupe by Semarah Hotels''

 • Sestdiena, 20.aprīlis
 • Lielupe by Semarah Hotels
 • Bulduru prospekts 64/68

Flamenko dzīvās mūzikas vakars un pasaules hiti oriģinālajā izpildījumā kopā ar Viktoru Bernānu.

Plašāka informācija: šeit.

Svētdiena, 21.aprīlis
Mākslas un animācijas filmu programma kinoteātrī "Star Cinema Jūrmala"

Mākslas un animācijas filmu programma kinoteātrī "Star Cinema Jūrmala"

 • Svētdiena, 21.aprīlis
 • Kinoteātris "Star Cinema Jūrmala"
 • Jomas iela 37
 • https://kino.korso.lv/

Filma ''Killers. Pēdējā misija''. Džons Nokss (Maikls Kītons), algots slepkava, kuram strauji attīstās demence, apsola pavadīt savas pēdējās dienas, cenšoties izpirkt savu vainu, glābjot dzīvību savam pieaugušajam dēlam (Džeimss Mārsdens), no kura ir atsvešinājies. Viņš nonāk cīņā ar varasiestādēm, kā arī ar laiku, kurā viņa prāts arvien straujāk pasliktinās. Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā. Filmas garums: 1h 52min. Sākums plkst. 11.00.

Filma “Superlidmašīnas” LV. Lidmašīna Džets un viņa labākie draugi ir dzīvespriecīgas lidmašīnas, kuras piegādā dažādus sūtījumus bērniem pat uz attālākajiem pilsētu nostūriem. Taču kādā jaukā dienā viņu komandas darbu iztraucē nodevīgais nelietis Billijs Villijs, kura vienīgais mērķis ir ar dažādu robotu palīdzību radīt uz zemes pēc iespējas lielāku haosu. Visu cilvēku liktenis tagad ir atkarīgs tikai no Džeta un viņa komandas biedru drosmes un ātruma!  Filma dublēta latviešu un krievu valodā (ar subtitriem latviešu valodā).  Filmas garums: 1h 29min. Sākums plkst. 11.10.

Filma “Superlidmašīnas” RU. Lidmašīna Džets un viņa labākie draugi ir dzīvespriecīgas lidmašīnas, kuras piegādā dažādus sūtījumus bērniem pat uz attālākajiem pilsētu nostūriem. Taču kādā jaukā dienā viņu komandas darbu iztraucē nodevīgais nelietis Billijs Villijs, kura vienīgais mērķis ir ar dažādu robotu palīdzību radīt uz zemes pēc iespējas lielāku haosu. Visu cilvēku liktenis tagad ir atkarīgs tikai no Džeta un viņa komandas biedru drosmes un ātruma!  Filma dublēta latviešu un krievu valodā (ar subtitriem latviešu valodā).  Filmas garums: 1h 29min. Sākums plkst. 12.50.

Filma “Back to Black”. Filma “Back to Black” ir stāsts par 21.gs. zvaigzni Eimiju Vainhausu (aktrise Marisa Abela) no pusaudzes gadiem līdz pasaulslavenā albuma “Back to Black” tapšanai, atklājot neatkārtojamo radošo dzirksti, asprātību un atklātību, kā arī cenšoties izprast viņas dēmonus. Albums “Back To Black” ieguva 5 Grammy balvas, un ir viens no visvairāk pārdotajiem albumiem. Tajā ir Eimijas sirdspuksti, skaļāki ar katru sirdssāpi, katra dziesma ir viņas un Bleika mīlas stāsts. Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā. Filmas garums: 2h 3min. Sākums plkst. 13.10.

Filma ‘’Mana dīvainā ģimenīte’’ LV. Betijai drīz būs 13, un viņa ir izvēles priekšā – būt normāla, kā to vēlas viņas māte, vai kļūt tikpat fantastiski neparasta, kāda ir pārējā viņas ģimene. Lai to panāktu, viņai jāapgūst burvestības. Betijas izvēles aizkaitina atriebīgu karali, pakļauj viņas ģimeni nāves briesmām un noved līdz dumpim pret burvju ienaidnieku vadoni. Kad Betija uzzina patiesību par burvju pasaules mantojumu, viņa atklāj, ka savādais, maģiskais un muzikālais ir daļa no tā, ko nozīmē būt par Betiju Fladu. Filma dublēta latviešu un krievu valodā (ar subtitriem latviešu valodā). Filmas garums: 1h 27min. Sākums plkst. 14.30.

Filma “Godzilla un Kongs: Jaunā impērija”. Episkā cīņa turpinās! Pavisam jauns piedzīvojums apvieno vareno Kongu un baismīgo Godzillu cīņā pret vēl neatklātiem milzu draudiem, kas paslēpti dziļi mūsu pasaules dzīlēs un apdraud viņu – un arī mūsu – pastāvēšanu. Filma vēl vairāk iedziļinās titānu pagātnē un vēsta par viņu izcelsmi un Galvaskausa salas noslēpumiem, rādot mītisko cīņu, kas palīdzējusi veidot šīs ārkārtējās būtnes un uz mūžu mūžiem tās sasaistījusi ar cilvēci. Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā. Filmas garums: 1h 55min. Sākums plkst. 15.30.

Filma ‘’Mana dīvainā ģimenīte’’ RU. Betijai drīz būs 13, un viņa ir izvēles priekšā – būt normāla, kā to vēlas viņas māte, vai kļūt tikpat fantastiski neparasta, kāda ir pārējā viņas ģimene. Lai to panāktu, viņai jāapgūst burvestības. Betijas izvēles aizkaitina atriebīgu karali, pakļauj viņas ģimeni nāves briesmām un noved līdz dumpim pret burvju ienaidnieku vadoni. Kad Betija uzzina patiesību par burvju pasaules mantojumu, viņa atklāj, ka savādais, maģiskais un muzikālais ir daļa no tā, ko nozīmē būt par Betiju Fladu. Filma dublēta latviešu un krievu valodā (ar subtitriem latviešu valodā). Filmas garums: 1h 27min. Sākums plkst. 16.10.

Filma ‘’Spoku mednieki – Sasaluma impērija”. Spengleru ģimene atgriežas vietā, kur viss sākās – ikoniskajā Ņujorkas ugunsdzēsēju depo – lai apvienotos ar sākotnējiem Spoku medniekiem, kuri izveidojuši īpaši slepenu izpētes laboratoriju, lai spoku medīšanu paceltu nākamajā līmenī. Bet kad sena artifakta atklāšana atbrīvo ļaunu spēku, jaunajiem un vecajiem Spoku medniekiem jākļūst par vienu komandu, lai aizstāvētu savu pilsētu un glābtu pasauli no jauna ledus laikmeta. Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā. Filmas garums: 1h 45min. Sākums plkst. 17.40.

Filma ‘’Nedžentlmeniskas karadarbības ministrija’’. Neticams un noklusēts patiess stāsts par pašu pirmo īpašo spēku organizāciju, ko Otrā pasaules kara laikā izveidoja Vinstons Čērčils un neliela militāro ierēdņu grupa. Īpaši slepenā kaujas vienība, ko veidoja raibum raiba neliešu un disidentu komanda, devās riskantā misijā pret nacistiem, izmantojot neierastas un pilnībā „nedžentlmeniskas” cīņas tehnikas. Viņu bezbailīgā pieeja mainīja kara gaitu un ielika pamatus mūsdienu „slepeno operāciju” karadarbībai. Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā. Filmas garums: 2h. Sākums plkst. 17.50.

Filma ‘’Abigeila’’. Noziedznieku grupa nolaupa kāda ietekmīga cilvēka 12 gadus veco meitu. Viņu uzdevums ir viņu pieskatīt vienu nakti un pēc tam savākt izpirkuma maksu 50 miljonu dolāru apmērā. Viņu slēpnis ir sena, milzīga savrupmāja, kur sagūstītāji negaidīti šausmām atklāj, ka paši ir nokļuvuši slazdā, kad uzzina, kas patiesībā ir Abigeila... Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā. Filmas garums: 1h 49min. Sākums plkst. 19.50.

Filma ‘’Pilsoņu karš’’. Kalifornijas un Teksasas Nacionālā gvarde ar aviācijas atbalstu uzbrūk galvaspilsētai. Baltais nams gatavojas krist. Žurnālistu grupa cenšas nokļūt degošajā Vašingtonā, lai ierakstītu pēdējo interviju ar prezidentu kādreizējām Amerikas Savienotajām Valstīm. Taču valstī, kurā valda haoss, nav nekā dārgāka par litru benzīna un nekā lētāka par cilvēka dzīvību. Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā. Filmas garums: 1h 49min. Sākums plkst. 20.10.

*Biļetes uz visām filmām var iegādāties uz vietas.

Svētdiena, 21.aprīlis
11:00
Ekskursija pa Ķemeru kūrorta parku svētdienās plkst. 11.00 (krievu valodā)

Ekskursija pa Ķemeru kūrorta parku svētdienās plkst. 11.00 (krievu valodā)

Ekskursijas sākums pie Ķemeru ūdenstorņa. Pastaigas laikā būs iespēja uzzināt par Ķemeru vēsturi laiku lokos, kā arī izstaigāt atjaunoto vēsturisku Ķemeru kūrorta parku.

Ekskursija notiek krievu valodā. Dalības maksa pret ziedojumiem: pieaugušajiem līdz 5 EUR/ pers., bērniem līdz 12 g.v. bez maksas.

Iepriekšēja pieteikšanās obligāta pa tālr. +371 26117321.

Svētdiena, 21.aprīlis
11:00 - 14:00
Vēlās brokastis grilbārā “House of Light”

Vēlās brokastis grilbārā “House of Light”

 • Svētdiena, 21.aprīlis
 • Grillbārs “House of Light”
 • Jomas iela 63

Katru svētdienu grilbārā “House of Light” piedāvā vēlās brokastis  -  28 Eur no personas pieaugušajiem, 14 Eur no personas bērniem (6-12 gadi).  Bērniem līdz 5 gadiem - bez maksas.  Grupām sākot no 10 personām nepieciešams iemaksāt avansu 50 Eur.

Cenā ir iekļauts: ūdens un morss bez ierobežojuma, kafija, tēja, prosecco glāze.

Nepieciešama iepriekšēja rezervācija pa tālruni: +371 26360603.

 

Svētdiena, 21.aprīlis
12:00
Ekskursija pa Jūrmalas centru svētdienās plkst.12:00

Ekskursija pa Jūrmalas centru svētdienās plkst.12:00

 • Svētdiena, 21.aprīlis
 • Jūrmalas Tūrisma informācijas centrs, Lienes iela 5
 • Lienes iela 5

Katru svētdienu plkst.12.00 no Jūrmalas Tūrisma informācijas centra (Lienes iela 5, Majori) ir iespēja pievienoties ekskursijai pa Jūrmalas centru. Kājāmgājēju ekskursijas ilgums apt. 1,5 stunda, kuras laikā dalībnieki uzzinās par kūrortpilsētas vēsturi, apskatīs spilgtākus arhitektūras pieminekļus, uzzinās Jomas ielas noslēpumus. Ekskursiju nodrošina Jūrmalas Tūrisma birojs, iepriekšējā pieteikšanās nav nepieciešama. Ekskursija notiks vienā vai divās valodās atkarībā no grupas sastāva (latviešu, angļu vai krievu). Ekskursija notiek, ja ieradušās vismaz 4 personas. Dalība ekskursijā – ziedojums 5 EUR no cilvēka uz vietas skaidrā naudā.  Papildus informācija un grupu pieteikumi pa tālr. +371 29232450.

Svētdiena, 21.aprīlis
12:00 - 14:00
Vēlās brokastis restorānā “Majorenhoff”

Vēlās brokastis restorānā “Majorenhoff”

 • Svētdiena, 21.aprīlis
 • Restorāns “Majorenhoff”
 • Jomas iela 42

Nesteidzīgam svētdienas rītam restorāns “Majorenhoff”  piedāvā vēlās brokastis četros brokastu veidos: gaļas, zivju, veģetāro vai vegānu, kā arī   vienu no 6 desertiem. Komplekta cena 18 eiro par personu.

Nepieciešama iepriekšēja rezervācija pa tālruni +37120240000, kā arī  mājas lapā www.majorenhoff.lv

 

Svētdiena, 21.aprīlis
14:00
Brīvdienu mūzika Dzintaru koncertzālē. Paula Saija koncertprogrammā “Mazā bilžu rāmītī“

Brīvdienu mūzika Dzintaru koncertzālē. Paula Saija koncertprogrammā “Mazā bilžu rāmītī“

 • Svētdiena, 21.aprīlis
 • Dzintaru koncertzāle. Mazā zāle
 • Turaidas iela 1
 • dzintarukoncertzale.lv

Dalībnieki:
Paula Saija, balss.
"Trio Tresensus":
Līga Griķe, kokle;
Aigars Raumanis, saksofons;
Uģis Upenieks, sitaminstrumenti.

Koncerta vadītājs Jānis Ozols.

Par programmu:
Koncertprogramma “Mazā bilžu rāmītī” apvieno smalku latviešu mūsdienu kamermūziku, kā arī iemīļotas un labi zināmas dziesmas jaunā skanējumā. Lieliskā dziedātāja Paula Saija izvēlējusies sev tuvas kompozīcijas, kuras "Trio Tresensus" aranžējumos iegūs izsmalcinātāku, niansētāku un nepierastāku noskaņu. Paula Saija bieži sadarbojusies ar Raimondu Paulu, tāpēc šajā programmā līdzās Imanta Kalniņa, Zigmara Liepiņa un Renāra Kaupera dziesmām iekļautas arī maestro melodijas. Savukārt kameransamblis Trio Tresensus klausītājiem piedāvā izbaudīt mūsdienu Latvijas komponistu skaņu gleznas – Gundegas Šmites humora pilnās “Variācijas par latviešu tautasdziesmu tēmām”, Uģa Prauliņa filozofiski apcerīgo “Interlūdiju” no cikla “Dzīvības koks”, Georga Pelēča pasakaini skaisto “Plaukstošo Jasmīnu”, kā arī Sniedzes Prauliņas un Ērika Mieža miniatūras.

Programmā:
Raimonds Pauls, Imants Kalniņš, Zigmars Liepiņš, Georgs Pelēcis, Uģis Prauliņš, Renārs Kaupers, Kārlis Lācis, Gundega Šmite, Ēriks Miezis, Sniedzes Prauliņas jaundarbs.

Biļetes var nopirkt šeit.

 

Svētdiena, 21.aprīlis
18:00
Mārtiņa Vilsona dzejas izrāde "Čaks.Vilsons.Iedomu spoguļi" Ķemeros, Annas Mājas kafejnīcā

Mārtiņa Vilsona dzejas izrāde "Čaks.Vilsons.Iedomu spoguļi" Ķemeros, Annas Mājas kafejnīcā

 • Svētdiena, 21.aprīlis
 • Annas Mājas kafejnīca
 • Emīla Dārziņa iela 22

“Čaks. Vilsons. Iedomu spoguļi.” Mārtiņa Vilsona dzejas izrāde, kura Vilsonu mājas verandā Upesgrīvā tiek izrādīta ar nosaukumu “Čaks lauku mierā Vilsona verandā”.

Veidojot izrādi, Mārtiņš Vilsons no vairākiem dzejas krājumiem, izraudzījies tās dzejas līnijas, kas gluži kā dzīvē tā vai citādi visas sakņojas mīlestībā. Šo dzejas izrādi droši varam saukt par skatītāju mīlētu!

Izrādes laikā skatītāji, laipni aicināti baudīt dzērienus.

Pirms un pēc izrādes ir iespējams ieturēt gardas vakariņas.

Pasākuma ilgums: aptuveni 1 stundu 15 minūtes, vai kamēr raisās dzejas iedvesmotas sarunas.

Biļetes nopērkamas: šeit.

Otrdiena, 23.aprīlis
Mākslas un animācijas filmu programma kinoteātrī "Star Cinema Jūrmala"

Mākslas un animācijas filmu programma kinoteātrī "Star Cinema Jūrmala"

 • Otrdiena, 23.aprīlis
 • Kinoteātris "Star Cinema Jūrmala"
 • Jomas iela 37
 • https://kino.korso.lv/

Filma “Superlidmašīnas” LV. Lidmašīna Džets un viņa labākie draugi ir dzīvespriecīgas lidmašīnas, kuras piegādā dažādus sūtījumus bērniem pat uz attālākajiem pilsētu nostūriem. Taču kādā jaukā dienā viņu komandas darbu iztraucē nodevīgais nelietis Billijs Villijs, kura vienīgais mērķis ir ar dažādu robotu palīdzību radīt uz zemes pēc iespējas lielāku haosu. Visu cilvēku liktenis tagad ir atkarīgs tikai no Džeta un viņa komandas biedru drosmes un ātruma!  Filma dublēta latviešu un krievu valodā (ar subtitriem latviešu valodā).  Filmas garums: 1h 29min. Sākums plkst. 12.50.

Filma “Back to Black”. Filma “Back to Black” ir stāsts par 21.gs. zvaigzni Eimiju Vainhausu (aktrise Marisa Abela) no pusaudzes gadiem līdz pasaulslavenā albuma “Back to Black” tapšanai, atklājot neatkārtojamo radošo dzirksti, asprātību un atklātību, kā arī cenšoties izprast viņas dēmonus. Albums “Back To Black” ieguva 5 Grammy balvas, un ir viens no visvairāk pārdotajiem albumiem. Tajā ir Eimijas sirdspuksti, skaļāki ar katru sirdssāpi, katra dziesma ir viņas un Bleika mīlas stāsts. Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā. Filmas garums: 2h 3min. Sākums plkst. 13.10.

Filma ‘’Mana dīvainā ģimenīte’’ LV. Betijai drīz būs 13, un viņa ir izvēles priekšā – būt normāla, kā to vēlas viņas māte, vai kļūt tikpat fantastiski neparasta, kāda ir pārējā viņas ģimene. Lai to panāktu, viņai jāapgūst burvestības. Betijas izvēles aizkaitina atriebīgu karali, pakļauj viņas ģimeni nāves briesmām un noved līdz dumpim pret burvju ienaidnieku vadoni. Kad Betija uzzina patiesību par burvju pasaules mantojumu, viņa atklāj, ka savādais, maģiskais un muzikālais ir daļa no tā, ko nozīmē būt par Betiju Fladu. Filma dublēta latviešu un krievu valodā (ar subtitriem latviešu valodā). Filmas garums: 1h 27min. Sākums plkst. 14.30.

Filma “Godzilla un Kongs: Jaunā impērija”. Episkā cīņa turpinās! Pavisam jauns piedzīvojums apvieno vareno Kongu un baismīgo Godzillu cīņā pret vēl neatklātiem milzu draudiem, kas paslēpti dziļi mūsu pasaules dzīlēs un apdraud viņu – un arī mūsu – pastāvēšanu. Filma vēl vairāk iedziļinās titānu pagātnē un vēsta par viņu izcelsmi un Galvaskausa salas noslēpumiem, rādot mītisko cīņu, kas palīdzējusi veidot šīs ārkārtējās būtnes un uz mūžu mūžiem tās sasaistījusi ar cilvēci. Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā. Filmas garums: 1h 55min. Sākums plkst. 15.30.

Filma ‘’Mana dīvainā ģimenīte’’ RU. Betijai drīz būs 13, un viņa ir izvēles priekšā – būt normāla, kā to vēlas viņas māte, vai kļūt tikpat fantastiski neparasta, kāda ir pārējā viņas ģimene. Lai to panāktu, viņai jāapgūst burvestības. Betijas izvēles aizkaitina atriebīgu karali, pakļauj viņas ģimeni nāves briesmām un noved līdz dumpim pret burvju ienaidnieku vadoni. Kad Betija uzzina patiesību par burvju pasaules mantojumu, viņa atklāj, ka savādais, maģiskais un muzikālais ir daļa no tā, ko nozīmē būt par Betiju Fladu. Filma dublēta latviešu un krievu valodā (ar subtitriem latviešu valodā). Filmas garums: 1h 27min. Sākums plkst. 16.10.

Filma ‘’Spoku mednieki – Sasaluma impērija”. Spengleru ģimene atgriežas vietā, kur viss sākās – ikoniskajā Ņujorkas ugunsdzēsēju depo – lai apvienotos ar sākotnējiem Spoku medniekiem, kuri izveidojuši īpaši slepenu izpētes laboratoriju, lai spoku medīšanu paceltu nākamajā līmenī. Bet kad sena artifakta atklāšana atbrīvo ļaunu spēku, jaunajiem un vecajiem Spoku medniekiem jākļūst par vienu komandu, lai aizstāvētu savu pilsētu un glābtu pasauli no jauna ledus laikmeta. Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā. Filmas garums: 1h 45min. Sākums plkst. 17.40.

Filma ‘’Nedžentlmeniskas karadarbības ministrija’’. Neticams un noklusēts patiess stāsts par pašu pirmo īpašo spēku organizāciju, ko Otrā pasaules kara laikā izveidoja Vinstons Čērčils un neliela militāro ierēdņu grupa. Īpaši slepenā kaujas vienība, ko veidoja raibum raiba neliešu un disidentu komanda, devās riskantā misijā pret nacistiem, izmantojot neierastas un pilnībā „nedžentlmeniskas” cīņas tehnikas. Viņu bezbailīgā pieeja mainīja kara gaitu un ielika pamatus mūsdienu „slepeno operāciju” karadarbībai. Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā. Filmas garums: 2h. Sākums plkst. 17.50.

Filma ‘’Abigeila’’. Noziedznieku grupa nolaupa kāda ietekmīga cilvēka 12 gadus veco meitu. Viņu uzdevums ir viņu pieskatīt vienu nakti un pēc tam savākt izpirkuma maksu 50 miljonu dolāru apmērā. Viņu slēpnis ir sena, milzīga savrupmāja, kur sagūstītāji negaidīti šausmām atklāj, ka paši ir nokļuvuši slazdā, kad uzzina, kas patiesībā ir Abigeila... Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā. Filmas garums: 1h 49min. Sākums plkst. 19.50.

Filma ‘’Pilsoņu karš’’. Kalifornijas un Teksasas Nacionālā gvarde ar aviācijas atbalstu uzbrūk galvaspilsētai. Baltais nams gatavojas krist. Žurnālistu grupa cenšas nokļūt degošajā Vašingtonā, lai ierakstītu pēdējo interviju ar prezidentu kādreizējām Amerikas Savienotajām Valstīm. Taču valstī, kurā valda haoss, nav nekā dārgāka par litru benzīna un nekā lētāka par cilvēka dzīvību. Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā. Filmas garums: 1h 49min. Sākums plkst. 20.10.

*Biļetes uz visām filmām var iegādāties uz vietas.

Trešdiena, 24.aprīlis
Mākslas un animācijas filmu programma kinoteātrī "Star Cinema Jūrmala"

Mākslas un animācijas filmu programma kinoteātrī "Star Cinema Jūrmala"

 • Trešdiena, 24.aprīlis
 • Kinoteātris "Star Cinema Jūrmala"
 • Jomas iela 37
 • https://kino.korso.lv/

Filma “Superlidmašīnas” LV. Lidmašīna Džets un viņa labākie draugi ir dzīvespriecīgas lidmašīnas, kuras piegādā dažādus sūtījumus bērniem pat uz attālākajiem pilsētu nostūriem. Taču kādā jaukā dienā viņu komandas darbu iztraucē nodevīgais nelietis Billijs Villijs, kura vienīgais mērķis ir ar dažādu robotu palīdzību radīt uz zemes pēc iespējas lielāku haosu. Visu cilvēku liktenis tagad ir atkarīgs tikai no Džeta un viņa komandas biedru drosmes un ātruma!  Filma dublēta latviešu un krievu valodā (ar subtitriem latviešu valodā).  Filmas garums: 1h 29min. Sākums plkst. 12.50.

Filma “Back to Black”. Filma “Back to Black” ir stāsts par 21.gs. zvaigzni Eimiju Vainhausu (aktrise Marisa Abela) no pusaudzes gadiem līdz pasaulslavenā albuma “Back to Black” tapšanai, atklājot neatkārtojamo radošo dzirksti, asprātību un atklātību, kā arī cenšoties izprast viņas dēmonus. Albums “Back To Black” ieguva 5 Grammy balvas, un ir viens no visvairāk pārdotajiem albumiem. Tajā ir Eimijas sirdspuksti, skaļāki ar katru sirdssāpi, katra dziesma ir viņas un Bleika mīlas stāsts. Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā. Filmas garums: 2h 3min. Sākums plkst. 13.10.

Filma ‘’Mana dīvainā ģimenīte’’ LV. Betijai drīz būs 13, un viņa ir izvēles priekšā – būt normāla, kā to vēlas viņas māte, vai kļūt tikpat fantastiski neparasta, kāda ir pārējā viņas ģimene. Lai to panāktu, viņai jāapgūst burvestības. Betijas izvēles aizkaitina atriebīgu karali, pakļauj viņas ģimeni nāves briesmām un noved līdz dumpim pret burvju ienaidnieku vadoni. Kad Betija uzzina patiesību par burvju pasaules mantojumu, viņa atklāj, ka savādais, maģiskais un muzikālais ir daļa no tā, ko nozīmē būt par Betiju Fladu. Filma dublēta latviešu un krievu valodā (ar subtitriem latviešu valodā). Filmas garums: 1h 27min. Sākums plkst. 14.30.

Filma “Godzilla un Kongs: Jaunā impērija”. Episkā cīņa turpinās! Pavisam jauns piedzīvojums apvieno vareno Kongu un baismīgo Godzillu cīņā pret vēl neatklātiem milzu draudiem, kas paslēpti dziļi mūsu pasaules dzīlēs un apdraud viņu – un arī mūsu – pastāvēšanu. Filma vēl vairāk iedziļinās titānu pagātnē un vēsta par viņu izcelsmi un Galvaskausa salas noslēpumiem, rādot mītisko cīņu, kas palīdzējusi veidot šīs ārkārtējās būtnes un uz mūžu mūžiem tās sasaistījusi ar cilvēci. Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā. Filmas garums: 1h 55min. Sākums plkst. 15.30.

Filma ‘’Mana dīvainā ģimenīte’’ RU. Betijai drīz būs 13, un viņa ir izvēles priekšā – būt normāla, kā to vēlas viņas māte, vai kļūt tikpat fantastiski neparasta, kāda ir pārējā viņas ģimene. Lai to panāktu, viņai jāapgūst burvestības. Betijas izvēles aizkaitina atriebīgu karali, pakļauj viņas ģimeni nāves briesmām un noved līdz dumpim pret burvju ienaidnieku vadoni. Kad Betija uzzina patiesību par burvju pasaules mantojumu, viņa atklāj, ka savādais, maģiskais un muzikālais ir daļa no tā, ko nozīmē būt par Betiju Fladu. Filma dublēta latviešu un krievu valodā (ar subtitriem latviešu valodā). Filmas garums: 1h 27min. Sākums plkst. 16.10.

Filma ‘’Spoku mednieki – Sasaluma impērija”. Spengleru ģimene atgriežas vietā, kur viss sākās – ikoniskajā Ņujorkas ugunsdzēsēju depo – lai apvienotos ar sākotnējiem Spoku medniekiem, kuri izveidojuši īpaši slepenu izpētes laboratoriju, lai spoku medīšanu paceltu nākamajā līmenī. Bet kad sena artifakta atklāšana atbrīvo ļaunu spēku, jaunajiem un vecajiem Spoku medniekiem jākļūst par vienu komandu, lai aizstāvētu savu pilsētu un glābtu pasauli no jauna ledus laikmeta. Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā. Filmas garums: 1h 45min. Sākums plkst. 17.40.

Filma ‘’Nedžentlmeniskas karadarbības ministrija’’. Neticams un noklusēts patiess stāsts par pašu pirmo īpašo spēku organizāciju, ko Otrā pasaules kara laikā izveidoja Vinstons Čērčils un neliela militāro ierēdņu grupa. Īpaši slepenā kaujas vienība, ko veidoja raibum raiba neliešu un disidentu komanda, devās riskantā misijā pret nacistiem, izmantojot neierastas un pilnībā „nedžentlmeniskas” cīņas tehnikas. Viņu bezbailīgā pieeja mainīja kara gaitu un ielika pamatus mūsdienu „slepeno operāciju” karadarbībai. Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā. Filmas garums: 2h. Sākums plkst. 17.50.

Filma ‘’Abigeila’’. Noziedznieku grupa nolaupa kāda ietekmīga cilvēka 12 gadus veco meitu. Viņu uzdevums ir viņu pieskatīt vienu nakti un pēc tam savākt izpirkuma maksu 50 miljonu dolāru apmērā. Viņu slēpnis ir sena, milzīga savrupmāja, kur sagūstītāji negaidīti šausmām atklāj, ka paši ir nokļuvuši slazdā, kad uzzina, kas patiesībā ir Abigeila... Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā. Filmas garums: 1h 49min. Sākums plkst. 19.50.

Filma ‘’Pilsoņu karš’’. Kalifornijas un Teksasas Nacionālā gvarde ar aviācijas atbalstu uzbrūk galvaspilsētai. Baltais nams gatavojas krist. Žurnālistu grupa cenšas nokļūt degošajā Vašingtonā, lai ierakstītu pēdējo interviju ar prezidentu kādreizējām Amerikas Savienotajām Valstīm. Taču valstī, kurā valda haoss, nav nekā dārgāka par litru benzīna un nekā lētāka par cilvēka dzīvību. Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā. Filmas garums: 1h 49min. Sākums plkst. 20.10.

*Biļetes uz visām filmām var iegādāties uz vietas.

Trešdiena, 24.aprīlis
14:30
Pasākums vēstures cienītājiem “Pirmie Jūrmalas muzeja lasījumi” Jūrmalas muzejā

Pasākums vēstures cienītājiem “Pirmie Jūrmalas muzeja lasījumi” Jūrmalas muzejā

 • Trešdiena, 24.aprīlis
 • Jūrmalas muzejs
 • Tirgoņu iela 29

2025. gada aprīlī Jūrmalas muzejs sadarbībā ar Latvijas Universitātes Vēstures un filozofijas fakultāti organizēs starptautisko zinātnisko konferenci “Dzīves daudzveidība piejūras kūrortā: sociālā un kultūras dzīve Jūrmalā gadsimtu gaitā”.

Izsludinot šo konferenci, muzejs aicina uz pirmajiem lasījumiem jau šogad.

Šie lasījumi iecerēti kā viens no gaidāmo konferenci ievadošajiem pasākumiem.

Lasījumus aicināts apmeklēt ikviens interesents. Iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama.

Ieeja brīva.

Tuvāka informācija šeit.

Trešdiena, 24.aprīlis
17:00
42. Starptautiskā Hansa Gabora Belvederes jauno operdziedātāju konkursa Baltijas reģiona atlases kārta Dzintaru koncertzālē

42. Starptautiskā Hansa Gabora Belvederes jauno operdziedātāju konkursa Baltijas reģiona atlases kārta Dzintaru koncertzālē

 • Trešdiena, 24.aprīlis
 • Dzintaru koncertzāle. Mazā zāle
 • Turaidas iela 1
 • dzintarukoncertzale.lv

Dzintaru koncertzālē norisināsies 42. Starptautiskā Hansa Gabora Belvederes jauno operdziedātāju konkursa Baltijas reģiona atlases kārta, kurā tradicionāli piedalās jaunie dziedātāji no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas.

Ieeja ar bezmaksas ielūgumiem, kas izņemami jebkurā Biļešu paradīzes tirdzniecības vietā vai mājaslapā (viena persona var izņemt līdz 10 ielūgumiem).

Konkursa atlases kārtu var apmeklēt jebkurš interesents, iepriekš izņemot bezmaksas ielūgumus!

Papildus informācija jaunajiem operdziedātājiem un dalībnieku pieteikšanās atlases kārtai – www.belvedere-competition.com.

Ceturtdiena, 25.aprīlis
Mākslas un animācijas filmu programma kinoteātrī "Star Cinema Jūrmala"

Mākslas un animācijas filmu programma kinoteātrī "Star Cinema Jūrmala"

 • Ceturtdiena, 25.aprīlis
 • Kinoteātris "Star Cinema Jūrmala"
 • Jomas iela 37
 • https://kino.korso.lv/

Filma “Superlidmašīnas” LV. Lidmašīna Džets un viņa labākie draugi ir dzīvespriecīgas lidmašīnas, kuras piegādā dažādus sūtījumus bērniem pat uz attālākajiem pilsētu nostūriem. Taču kādā jaukā dienā viņu komandas darbu iztraucē nodevīgais nelietis Billijs Villijs, kura vienīgais mērķis ir ar dažādu robotu palīdzību radīt uz zemes pēc iespējas lielāku haosu. Visu cilvēku liktenis tagad ir atkarīgs tikai no Džeta un viņa komandas biedru drosmes un ātruma!  Filma dublēta latviešu un krievu valodā (ar subtitriem latviešu valodā).  Filmas garums: 1h 29min. Sākums plkst. 12.50.

Filma “Back to Black”. Filma “Back to Black” ir stāsts par 21.gs. zvaigzni Eimiju Vainhausu (aktrise Marisa Abela) no pusaudzes gadiem līdz pasaulslavenā albuma “Back to Black” tapšanai, atklājot neatkārtojamo radošo dzirksti, asprātību un atklātību, kā arī cenšoties izprast viņas dēmonus. Albums “Back To Black” ieguva 5 Grammy balvas, un ir viens no visvairāk pārdotajiem albumiem. Tajā ir Eimijas sirdspuksti, skaļāki ar katru sirdssāpi, katra dziesma ir viņas un Bleika mīlas stāsts. Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā. Filmas garums: 2h 3min. Sākums plkst. 13.10.

Filma ‘’Mana dīvainā ģimenīte’’ LV. Betijai drīz būs 13, un viņa ir izvēles priekšā – būt normāla, kā to vēlas viņas māte, vai kļūt tikpat fantastiski neparasta, kāda ir pārējā viņas ģimene. Lai to panāktu, viņai jāapgūst burvestības. Betijas izvēles aizkaitina atriebīgu karali, pakļauj viņas ģimeni nāves briesmām un noved līdz dumpim pret burvju ienaidnieku vadoni. Kad Betija uzzina patiesību par burvju pasaules mantojumu, viņa atklāj, ka savādais, maģiskais un muzikālais ir daļa no tā, ko nozīmē būt par Betiju Fladu. Filma dublēta latviešu un krievu valodā (ar subtitriem latviešu valodā). Filmas garums: 1h 27min. Sākums plkst. 14.30.

Filma “Godzilla un Kongs: Jaunā impērija”. Episkā cīņa turpinās! Pavisam jauns piedzīvojums apvieno vareno Kongu un baismīgo Godzillu cīņā pret vēl neatklātiem milzu draudiem, kas paslēpti dziļi mūsu pasaules dzīlēs un apdraud viņu – un arī mūsu – pastāvēšanu. Filma vēl vairāk iedziļinās titānu pagātnē un vēsta par viņu izcelsmi un Galvaskausa salas noslēpumiem, rādot mītisko cīņu, kas palīdzējusi veidot šīs ārkārtējās būtnes un uz mūžu mūžiem tās sasaistījusi ar cilvēci. Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā. Filmas garums: 1h 55min. Sākums plkst. 15.30.

Filma ‘’Mana dīvainā ģimenīte’’ RU. Betijai drīz būs 13, un viņa ir izvēles priekšā – būt normāla, kā to vēlas viņas māte, vai kļūt tikpat fantastiski neparasta, kāda ir pārējā viņas ģimene. Lai to panāktu, viņai jāapgūst burvestības. Betijas izvēles aizkaitina atriebīgu karali, pakļauj viņas ģimeni nāves briesmām un noved līdz dumpim pret burvju ienaidnieku vadoni. Kad Betija uzzina patiesību par burvju pasaules mantojumu, viņa atklāj, ka savādais, maģiskais un muzikālais ir daļa no tā, ko nozīmē būt par Betiju Fladu. Filma dublēta latviešu un krievu valodā (ar subtitriem latviešu valodā). Filmas garums: 1h 27min. Sākums plkst. 16.10.

Filma ‘’Spoku mednieki – Sasaluma impērija”. Spengleru ģimene atgriežas vietā, kur viss sākās – ikoniskajā Ņujorkas ugunsdzēsēju depo – lai apvienotos ar sākotnējiem Spoku medniekiem, kuri izveidojuši īpaši slepenu izpētes laboratoriju, lai spoku medīšanu paceltu nākamajā līmenī. Bet kad sena artifakta atklāšana atbrīvo ļaunu spēku, jaunajiem un vecajiem Spoku medniekiem jākļūst par vienu komandu, lai aizstāvētu savu pilsētu un glābtu pasauli no jauna ledus laikmeta. Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā. Filmas garums: 1h 45min. Sākums plkst. 17.40.

Filma ‘’Nedžentlmeniskas karadarbības ministrija’’. Neticams un noklusēts patiess stāsts par pašu pirmo īpašo spēku organizāciju, ko Otrā pasaules kara laikā izveidoja Vinstons Čērčils un neliela militāro ierēdņu grupa. Īpaši slepenā kaujas vienība, ko veidoja raibum raiba neliešu un disidentu komanda, devās riskantā misijā pret nacistiem, izmantojot neierastas un pilnībā „nedžentlmeniskas” cīņas tehnikas. Viņu bezbailīgā pieeja mainīja kara gaitu un ielika pamatus mūsdienu „slepeno operāciju” karadarbībai. Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā. Filmas garums: 2h. Sākums plkst. 17.50.

Filma ‘’Abigeila’’. Noziedznieku grupa nolaupa kāda ietekmīga cilvēka 12 gadus veco meitu. Viņu uzdevums ir viņu pieskatīt vienu nakti un pēc tam savākt izpirkuma maksu 50 miljonu dolāru apmērā. Viņu slēpnis ir sena, milzīga savrupmāja, kur sagūstītāji negaidīti šausmām atklāj, ka paši ir nokļuvuši slazdā, kad uzzina, kas patiesībā ir Abigeila... Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā. Filmas garums: 1h 49min. Sākums plkst. 19.50.

Filma ‘’Pilsoņu karš’’. Kalifornijas un Teksasas Nacionālā gvarde ar aviācijas atbalstu uzbrūk galvaspilsētai. Baltais nams gatavojas krist. Žurnālistu grupa cenšas nokļūt degošajā Vašingtonā, lai ierakstītu pēdējo interviju ar prezidentu kādreizējām Amerikas Savienotajām Valstīm. Taču valstī, kurā valda haoss, nav nekā dārgāka par litru benzīna un nekā lētāka par cilvēka dzīvību. Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā. Filmas garums: 1h 49min. Sākums plkst. 20.10.

*Biļetes uz visām filmām var iegādāties uz vietas.

Ceturtdiena, 25.aprīlis
19:00
Izrāde un meistarklase “Ziepju vārītājs”

Izrāde un meistarklase “Ziepju vārītājs”

 • Ceturtdiena, 25.aprīlis
 • Jūrmalas Kultūras centrs
 • Jomas ielā 35

Jautra izrāde un meistarklase vienlaicīgi. Katrā izrādē tikai 70 skatītāju, katras izrādes meistarklasē tikai 11 vietas.

Tautā populārs ir teiciens, ka cilvēks, kurš līdz galam neapzinās savas rīcības rezultātu vai apzināti rīkojas blēdīgi, vāra ziepes.   

No nejauši ieraudzīta ziepju liešanas procesa pirms diviem gadiem Alūksnē līdz miniatūriem mākslas darbiem jeb ziepjgleznām, kas kļuvušas par populāru un pieprasītu dāvanu dažādos svētkos: katrai režisora, dramaturga un aktiera Kārļa Anitena radītajai ziepjgleznai ir savs stāsts, sava smarža, savs raksturs. Divas vienādas neatrast! Taču tām visām ir arī kāda kopīga paralēle – Kārlis, radot ziepjgleznas un tādējādi atpūšoties no lielo pasākumu un gaismas izrāžu veidošanas, pamanījis amizantu saistību starp ziepju liešanas procesu un dažādiem “ziepju vārīšanas” procesiem sabiedrībā, politikā un katra cilvēka dzīvē. Un tā radās šī izrāde – unikāla performance šaurā skatītāju lokā, kurā mākslinieks, procesā iesaistot skatītājus, ne tikai radīs konkrētai vietai, laikam un publikai veidotas ziepjgleznas, bet arī uzskatāmi parādīs dzīves “ziepju vārītāju” domu gājienu.

“Stāvizrāde? Interaktīva performance? Radošā darbnīca? Atpūta ar praktisku ieguvumu? Saviesīga kopā sanākšana? Es nezinu, kādā žanrā šo izrādi ietilpināt un tam arī nav īpašas nozīmes. Šīs jautrās vakarēšanas laikā kopā ar skatītājiem mēs kausēsim, maisīsim, veidosim un radīsim ziepjgleznas un vienlaikus ieraudzīsim, ka tautā populārais teiciens par ziepju vārīšanu ir kā kulaks uz acs. Protams, šo izrādi var vērot arī no malas – radošajā procesā obligāti nav jāiesaistās,“ par izrādi saka Kārlis Anitens.

Apmēram divas stundas ilgajā izrādē - meistarklasē taps 24 unikālas ziepjgleznas. Skatītāji, kuri iesaistīsies ziepjgleznu darināšanā kopā ar Kārli, pēc izrādes darinātās ziepes saņems dāvanā. Taču arī vērotāji no malas bešā nepaliks – Kārlim līdzi būs viņa darināto ziepjgleznu kolekcijas, kuras pēc izrādes varēs iegādāties.

Uzmanību apmeklētājiem!

Maksimālais skatītāju skaits izrādē ir 70 cilvēku. Ziepjgleznu darināšanā izrādes laikā var piedalīties 11 cilvēku.  (Biļetes cena 35 eiro. Biļetes cenā ir iekļauti visi izejmateriāli un inventāra izmantošana ziepjgleznu radīšanai. Ziepju liešanas procesā tiek izmantotas gatavas, rūpnieciski ražotas un sertificētas ziepju masas, krāsvielas un smaržvielas. Uz izrādi vēlams ierasties ērtā apģērbā, ko drīkst mazgāt ūdenī. Izrādes laikā uz apģērba var rasties ūdenī šķīstoši ziepju masas un krāsvielu traipi).

Izrāde nav piemērota bērniem līdz septiņu gadu vecumam.

Uzmanību! Izrādes laikā tiks izmantota uzkarsēta ziepju masa (80 grādi pēc Celsija). Drošības apsvērumu dēļ praktiskā darbošanās ar ziepju masu netiks atļauta bērniem līdz 13 gadu vecumam. Izrāde var nebūt piemērota cilvēkiem ar alerģiju pret smaržvielām. Pēc izrādes iespējams iegādāties Kārļa Anitena ziepjgleznas. Cena 6,47 EUR. Norēķini ar skaidru naudu un maksājumu kartēm.

 Biļetes pieejamas šeit. 

Sestdiena, 27.aprīlis
04:15
Saullēkts uz SUP dēļa Ķemeru purvā ar SUPFIT.lv

Saullēkts uz SUP dēļa Ķemeru purvā ar SUPFIT.lv

 • Sestdiena, 27.aprīlis
 • Lielais Ķemeru tīrelis

Lieliska iespēja sagaidīt saullēktu Ķemeru tīrelī uz SUP dēļa kopā ar piedzīvojumu organizētājiem SUPFIT.lv. Iepriekšēja pieredze  braucieniem  uz SUP dēļa nav nepieciešama, brauciens būs piemērots arī iesācējiem.  

Par nepieciešamo inventāru parūpēsies organizatori.

Obligāta iepriekšēja pieteikšanās.

Tuvāka informācija un pieteikšanās: šeit.

Kontaktinformācija: +371 29618236, info@supfit.lv.

Ja pasākuma laikā ir tā norisei nepiemēroti laika apstākļi (stiprs vējš, lietus), tad Supfit.lv lemj par pasākuma pārcelšanu un par to informē dalībniekus.

Sestdiena, 27.aprīlis
04:30
Saullēkta sagaidīšana Lielajā Ķemeru tīrelī ar ozolaivas.lv

Saullēkta sagaidīšana Lielajā Ķemeru tīrelī ar ozolaivas.lv

 • Sestdiena, 27.aprīlis
 • Ķemeru tīrelis
 • Ķemeru tīrelis
 • Ozolaivas.lv

Ozolaivas.lv piedāvā laivu braucienus ar kanoe laivām Lielā Ķemeru tīreļa austrumu malā ar pieeju no P101 šosejas. Šī būs neatkārtojama pieredze vērot iespaidīgu purva ainavu saulainā un dzestrā rītā.

Kontaktinformācija: info@ozolaivas.lv, tālrunis +371 23 202 900, papildus informācija un pieteikšanās šeit.

Sestdiena, 27.aprīlis
09:00 - 16:00
Pavasara dārzu un stādu svētki Bulduru Tehnikumā

Pavasara dārzu un stādu svētki Bulduru Tehnikumā

 • Sestdiena, 27.aprīlis
 • Bulduru Tehnikuma parkā
 • Viestura iela 6
 • www.bulduri.lv

Programmā: 

 • Stādu audzētāju un Latvijas mājražotāju tirdziņš ar vairāk kā 150 tirgotājiem;
 • Izklaides lieliem un maziem;
 • Dārznieku padomi par pavasarī dārzos darāmajiem darbiem;
 • Bulduru tehnikuma durvis būs atvērtas visiem interesentiem – iepazīsti Buldurus vēl tuvāk, jo paralēli šajā dienā notiks Atvērto durvju diena (plkst.12:00-14:00) topošajiem skolas izglītojamiem!

Apmeklētāji varēs piedalīties atraktīvās izklaidēs gan lieliem, gan maziem- spēlēt lielgabarīta koka spēles veiklībai un atjautības asināšanai, arborista aprīkojumā un uzraudzībā uzkāpt kokā un būvēt torni no kastēm “Kurš augstāk?”.

Mazākos viesus priecēs trusīši, kaziņa un āzītis. Būs iespēja doties izjādē ponija mugurā un piedalīties radošajā darbnīcā.

Deju kolektīva priekšnesumi un citas izklaides dienas garumā.

Pasākums notiks skolas dendroloģiskajā parkā, kurā apmeklētāji varēs iepazīties ar dendroloģiskiem retumiem, kas vairāk nekā simts gadu garumā atraduši paliekošas mājas vēsturiskajā parkā.
Ieeja pasākumā – brīva.

Sestdiena, 27.aprīlis
10:00 - 12:00
Konditorejas meistarklase bērniem kafejnīcā "Studio Carte D'or"

Konditorejas meistarklase bērniem kafejnīcā "Studio Carte D'or"

 • Sestdiena, 27.aprīlis
 • TC "Korso"
 • Jomas iela 37
 • https://www.korso.lv/

Jautra, garšīga un interesanta konditorejas meistarklase bērniem.

Starp divām Lieldienām iespēja gatavot mafinzaķus un mafincāļus.

Meistarklases laiks: 1.5 stunda - 2 stundas.

Meistarklase notieks TC "Korso",1 stāvā, kafejnīcā "Studio Carte D'or".

Bērniem no 5 līdz 12 gadiem.

Cena: 15 eur (viss iekļauts).

Pieteikšanās: pa tālruni +371 29453785.

Sestdiena, 27.aprīlis
11:00
Ekskursija pa Ķemeru kūrorta parku sestdienās plkst.11.00 (latviešu valodā)

Ekskursija pa Ķemeru kūrorta parku sestdienās plkst.11.00 (latviešu valodā)

Katru sestdienu plkst 11.00 aicinām doties ekskursijā ar gidu pa atjaunotu vēsturisko Ķemeru parku. Pastaigas laikā būs iespēja uzzināt par Ķemeru vēsturi laiku lokos, kā arī izstaigāt atjaunoto vēsturisku Ķemeru kūrorta parku. Ekskursijas sākums pie Ķemeru ūdenstorņa.

Ekskursija notiek latviešu valodā. Dalības maksa: pieaugušajiem 5 EUR/ pers., studentiem un senioriem 3 EUR/ pers., bērniem līdz 12 g.v. bez maksas. Grupām sākot no 21 cilv. 3 EUR/ pers., bērniem līdz 12.g.v. bez maksas.

Iepriekšēja pieteikšanās obligāta pa tālr. +371 29126551 vai e-pastu owl95@inbox.lv.

Sestdiena, 27.aprīlis
13:00
Ekskursija pa Ķemeru kūrorta parku (angļu valodā)

Ekskursija pa Ķemeru kūrorta parku (angļu valodā)

Ekskursijas sākums pie Ķemeru ūdenstorņa. Pastaigas laikā būs iespēja uzzināt par Ķemeru vēsturi laiku lokos un izstaigāt atjaunoto vēsturisku Ķemeru kūrorta parku.

Ekskursija notiek angļu valodā. Dalības maksa: pieaugušajiem 5 EUR/ pers., bērniem līdz 12 g.v. bez maksas. 

Iepriekšēja pieteikšanās obligāta pa tālr. +371 29126551 vai e-pastu owl95@inbox.lv.

Sestdiena, 27.aprīlis
19:00
Jūrmala Jazz. Leģendārais trombonists Nils Landgrēns Dzintaru koncertzālē

Jūrmala Jazz. Leģendārais trombonists Nils Landgrēns Dzintaru koncertzālē

 • Sestdiena, 27.aprīlis
 • Dzintaru koncertzāle. Mazā zāle
 • Turaidas iela 1
 • dzintarukoncertzale.lv

Leģendārais trombonists Nils Landgrens (Nils Landgren) ir ievērojamākais zviedru trombonists, dziedātājs un džeza mūziķis. Viņa karjera nu jau ilgst vairākas desmitgades un viņš ir ieguvis atzinību arī uz starptautiskās džeza skatuves.

Piedalās:

Nils Landgrēns (Nils Landgren, Zviedrija), trombons

Latvijas Radio Bigbends

Biļetes nopērkamas šeit.

 

 

Sestdiena, 27.aprīlis
20:30
Sestdiena kopā ar Fiksīšiem viesnīcā ''Lielupe by Semarah Hotels''

Sestdiena kopā ar Fiksīšiem viesnīcā ''Lielupe by Semarah Hotels''

 • Sestdiena, 27.aprīlis
 • Lielupe by Semarah Hotels
 • Bulduru prospekts 64/68

Katru sestdienu priekpilnas izklaides pašiem mazākajiem kopā ar iemīļotiem multfilmu varoņiem. Jautras rotaļas un spēles, dejas un piedzīvojumi.

Ilgums: 1 stunda 30 minūtes.

Plašāka informācija: šeit.

Sestdiena, 27.aprīlis
21:00
Mūzikālais vakars kopā ar Volhu Zakharovu viesnīcā ''Lielupe by Semarah Hotels''

Mūzikālais vakars kopā ar Volhu Zakharovu viesnīcā ''Lielupe by Semarah Hotels''

 • Sestdiena, 27.aprīlis
 • Lielupe by Semarah Hotels
 • Bulduru prospekts 64/68

Dzīvās mūzikas vakars kopā ar Volhu Zakharovu – baritonsaksofonisti, starptautisku konkursu laureāti, “Sax Battle” dalībnieci, kas uzstājusies uz daudzām skatuvēm Eiropā un Amerikā.

Plašāka informācija: šeit.

Svētdiena, 28.aprīlis
11:00
Ekskursija pa Ķemeru kūrorta parku svētdienās plkst. 11.00 (krievu valodā)

Ekskursija pa Ķemeru kūrorta parku svētdienās plkst. 11.00 (krievu valodā)

Ekskursijas sākums pie Ķemeru ūdenstorņa. Pastaigas laikā būs iespēja uzzināt par Ķemeru vēsturi laiku lokos, kā arī izstaigāt atjaunoto vēsturisku Ķemeru kūrorta parku.

Ekskursija notiek krievu valodā. Dalības maksa pret ziedojumiem: pieaugušajiem līdz 5 EUR/ pers., bērniem līdz 12 g.v. bez maksas.

Iepriekšēja pieteikšanās obligāta pa tālr. +371 26117321.

Svētdiena, 28.aprīlis
11:00 - 14:00
Vēlās brokastis grilbārā “House of Light”

Vēlās brokastis grilbārā “House of Light”

 • Svētdiena, 28.aprīlis
 • Grillbārs “House of Light”
 • Jomas iela 63

Katru svētdienu grilbārā “House of Light” piedāvā vēlās brokastis  -  28 Eur no personas pieaugušajiem, 14 Eur no personas bērniem (6-12 gadi).  Bērniem līdz 5 gadiem - bez maksas.  Grupām sākot no 10 personām nepieciešams iemaksāt avansu 50 Eur.

Cenā ir iekļauts: ūdens un morss bez ierobežojuma, kafija, tēja, prosecco glāze.

Nepieciešama iepriekšēja rezervācija pa tālruni: +371 26360603.

Svētdiena, 28.aprīlis
12:00
Ekskursija pa Jūrmalas centru svētdienās plkst.12:00

Ekskursija pa Jūrmalas centru svētdienās plkst.12:00

 • Svētdiena, 28.aprīlis
 • Jūrmalas Tūrisma informācijas centrs, Lienes iela 5
 • Lienes iela 5

Katru svētdienu plkst.12.00 no Jūrmalas Tūrisma informācijas centra (Lienes iela 5, Majori) ir iespēja pievienoties ekskursijai pa Jūrmalas centru. Kājāmgājēju ekskursijas ilgums apt. 1,5 stunda, kuras laikā dalībnieki uzzinās par kūrortpilsētas vēsturi, apskatīs spilgtākus arhitektūras pieminekļus, uzzinās Jomas ielas noslēpumus. Ekskursiju nodrošina Jūrmalas Tūrisma birojs, iepriekšējā pieteikšanās nav nepieciešama. Ekskursija notiks vienā vai divās valodās atkarībā no grupas sastāva (latviešu, angļu vai krievu). Ekskursija notiek, ja ieradušās vismaz 4 personas. Dalība ekskursijā – ziedojums 5 EUR no cilvēka uz vietas skaidrā naudā.  Papildus informācija un grupu pieteikumi pa tālr. +371 29232450.

Svētdiena, 28.aprīlis
12:00 - 14:00
Vēlās brokastis restorānā “Majorenhoff”

Vēlās brokastis restorānā “Majorenhoff”

 • Svētdiena, 28.aprīlis
 • Restorāns “Majorenhoff”
 • Jomas iela 42

Nesteidzīgam svētdienas rītam restorāns “Majorenhoff”  piedāvā vēlās brokastis četros brokastu veidos: gaļas, zivju, veģetāro vai vegānu, kā arī   vienu no 6 desertiem. Komplekta cena 18 eiro par personu.

Nepieciešama iepriekšēja rezervācija pa tālruni +37120240000, kā arī  mājas lapā www.majorenhoff.lv

Trešdiena, 1.maijs
15:00 - 18:00
Sensory Room "City" dzimšanas dienas ballīte

Sensory Room "City" dzimšanas dienas ballīte

Tiek aicināti bērni un viņu vecāki uz super-ballīti par godu Sensory Room "City" pirmajai dzimšanas dienai.

Programmā: aktīvās spēles un izklaide ar animatoriem no LadyBee komandas, saldumi no mums un iemīļotākās kafejnīcas MADAM BRIOŠ, foto un video, kā arī loterija ar iespēju laimēt lieliskas dāvanas.

Dalība pasākumā ir bezmaksas, bet rezervācija ir obligāta! Vietu skaits ir ierobežots.

Mēs piedāvājam rezervēt 3 laikus:

 • pl.15.00 – 16.00 (apmeklējums ar fotosesiju)
 • pl.16.00 – 17.00
 • pl.17.00 – 18.00

Rezervācija pa tālr.: 27277977.

Sestdiena, 4.maijs
Saullēkts purvā ar SUP dēli vai laivu un brokastis ar Advaitaadventures.lv

Saullēkts purvā ar SUP dēli vai laivu un brokastis ar Advaitaadventures.lv

 • Sestdiena, 4.maijs
 • Ķemeru tīrelis
 • Ķemeru tīrelis
 • advaitadventures.lv

Iespēja rast iedvesmojošas sajūtas un emocijas visai dienai, uz SUP dēļa vai laivā slīdot pa purva ezeru agrā rītausmā. Vērojot, kā uzaust saule, kā mostas viss dzīvais dabā, harmonijā ar dabas ritmu saņemt lielisku startu burvīgai dienai - kā darba dienās, tā arī brīvdienu rītos.

Tuvāka informācija un iepriekšēja pieteikšanās šeit.

Sestdiena, 4.maijs
04:00
Saullēkts uz SUP dēļa Ķemeru purvā ar SUPFIT.lv

Saullēkts uz SUP dēļa Ķemeru purvā ar SUPFIT.lv

 • Sestdiena, 4.maijs
 • Lielais Ķemeru tīrelis

Lieliska iespēja sagaidīt saullēktu Ķemeru tīrelī uz SUP dēļa kopā ar piedzīvojumu organizētājiem SUPFIT.lv. Iepriekšēja pieredze  braucieniem  uz SUP dēļa nav nepieciešama, brauciens būs piemērots arī iesācējiem.  

Par nepieciešamo inventāru parūpēsies organizatori.

Obligāta iepriekšēja pieteikšanās.

Tuvāka informācija un pieteikšanās: šeit.

Kontaktinformācija: +371 29618236, info@supfit.lv.

Ja pasākuma laikā ir tā norisei nepiemēroti laika apstākļi (stiprs vējš, lietus), tad Supfit.lv lemj par pasākuma pārcelšanu un par to informē dalībniekus.

Sestdiena, 4.maijs
04:10
Saullēkta sagaidīšana Lielajā Ķemeru tīrelī ar ozolaivas.lv

Saullēkta sagaidīšana Lielajā Ķemeru tīrelī ar ozolaivas.lv

 • Sestdiena, 4.maijs
 • Ķemeru tīrelis
 • Ķemeru tīrelis
 • Ozolaivas.lv

Ozolaivas.lv piedāvā laivu braucienus ar kanoe laivām Lielā Ķemeru tīreļa austrumu malā ar pieeju no P101 šosejas. Šī būs neatkārtojama pieredze vērot iespaidīgu purva ainavu saulainā un dzestrā rītā.

Kontaktinformācija: info@ozolaivas.lv, tālrunis +371 23 202 900, papildus informācija un pieteikšanās šeit.

Sestdiena, 4.maijs
08:30 - 18:00
JŪRMALAS SKRIEŠANAS SVĒTKI

JŪRMALAS SKRIEŠANAS SVĒTKI

 • Sestdiena, 4.maijs
 • Majoru pludmalē

Majoru pludmalē norisināsies Jūrmalas skriešanas svētki, kur lieli un mazi dalībnieki varēs sacensties trīs skriešanas distancēs, Latvijas nūjošanas čempionāta 1.posma kausa izcīņā, kā arī piedalīties citās sportiskās un izklaidējošās aktivitātēs.

Reģistrācija šeit.

Sestdiena, 4.maijs
11:00
Ekskursija pa Ķemeru kūrorta parku sestdienās plkst.11.00 (latviešu valodā)

Ekskursija pa Ķemeru kūrorta parku sestdienās plkst.11.00 (latviešu valodā)

Katru sestdienu plkst 11.00 aicinām doties ekskursijā ar gidu pa atjaunotu vēsturisko Ķemeru parku. Pastaigas laikā būs iespēja uzzināt par Ķemeru vēsturi laiku lokos, kā arī izstaigāt atjaunoto vēsturisku Ķemeru kūrorta parku. Ekskursijas sākums pie Ķemeru ūdenstorņa.

Ekskursija notiek latviešu valodā. Dalības maksa: pieaugušajiem 5 EUR/ pers., studentiem un senioriem 3 EUR/ pers., bērniem līdz 12 g.v. bez maksas. Grupām sākot no 21 cilv. 3 EUR/ pers., bērniem līdz 12.g.v. bez maksas.

Iepriekšēja pieteikšanās obligāta pa tālr. +371 29126551 vai e-pastu owl95@inbox.lv.

 

Sestdiena, 4.maijs
13:00
Ekskursija pa Ķemeru kūrorta parku (angļu valodā)

Ekskursija pa Ķemeru kūrorta parku (angļu valodā)

Ekskursijas sākums pie Ķemeru ūdenstorņa. Pastaigas laikā būs iespēja uzzināt par Ķemeru vēsturi laiku lokos un izstaigāt atjaunoto vēsturisku Ķemeru kūrorta parku.

Ekskursija notiek angļu valodā. Dalības maksa: pieaugušajiem 5 EUR/ pers., bērniem līdz 12 g.v. bez maksas. 

Iepriekšēja pieteikšanās obligāta pa tālr. +371 29126551 vai e-pastu owl95@inbox.lv.

Sestdiena, 4.maijs
19:00
Vilis Daudziņš un Jānis Šipkēvics izrādē “Ansis Cīrulis. Ģēnijs. Latvietis” Dzintaru koncertzālē

Vilis Daudziņš un Jānis Šipkēvics izrādē “Ansis Cīrulis. Ģēnijs. Latvietis” Dzintaru koncertzālē

 • Sestdiena, 4.maijs
 • Dzintaru koncertzāle. Mazā zāle
 • Turaidas iela 1
 • dzintarukoncertzale.lv

Programmā:

Latviešu tautas dziesmu apdares un Jēkaba Graubiņa klavieru miniatūras.

Par godu izcilā latviešu grafiķa, lietišķās mākslas meistara, gleznotāja un valsts karoga standarta autora Anša Cīruļa dzīvei un daiļradei, Dzintaru koncertzāle aicina uz māksliniekam veltītu Muzikālu uzvedumu.

Piedalās:

Jānis Šipkēvics (Shipsea), Vilis Daudziņš, Rihards Plešanovs – klavieres, Latvijas Radio kora solisti.

Muzikālais vadītājs Sigvards Kļava

Režisors Pēteris Krilovs

Libreta autore Nora Ikstena

Scenogrāfe Anna Heinrihsone

Aptuvenais koncerta ilgums: 1 stunda.

Biļetes nopērkamas šeit.

Svētdiena, 5.maijs
11:00
Ekskursija pa Ķemeru kūrorta parku svētdienās plkst. 11.00 (krievu valodā)

Ekskursija pa Ķemeru kūrorta parku svētdienās plkst. 11.00 (krievu valodā)

Ekskursijas sākums pie Ķemeru ūdenstorņa. Pastaigas laikā būs iespēja uzzināt par Ķemeru vēsturi laiku lokos, kā arī izstaigāt atjaunoto vēsturisku Ķemeru kūrorta parku.

Ekskursija notiek krievu valodā. Dalības maksa pret ziedojumiem: pieaugušajiem līdz 5 EUR/ pers., bērniem līdz 12 g.v. bez maksas.

Iepriekšēja pieteikšanās obligāta pa tālr. +371 26117321.

Svētdiena, 5.maijs
12:00
Ekskursija pa Jūrmalas centru svētdienās plkst.12:00

Ekskursija pa Jūrmalas centru svētdienās plkst.12:00

 • Svētdiena, 5.maijs
 • Jūrmalas Tūrisma informācijas centrs, Lienes iela 5
 • Lienes iela 5

Katru svētdienu plkst.12.00 no Jūrmalas Tūrisma informācijas centra (Lienes iela 5, Majori) ir iespēja pievienoties ekskursijai pa Jūrmalas centru. Kājāmgājēju ekskursijas ilgums apt. 1,5 stunda, kuras laikā dalībnieki uzzinās par kūrortpilsētas vēsturi, apskatīs spilgtākus arhitektūras pieminekļus, uzzinās Jomas ielas noslēpumus. Ekskursiju nodrošina Jūrmalas Tūrisma birojs, iepriekšējā pieteikšanās nav nepieciešama. Ekskursija notiks vienā vai divās valodās atkarībā no grupas sastāva (latviešu, angļu vai krievu). Ekskursija notiek, ja ieradušās vismaz 4 personas. Dalība ekskursijā – ziedojums 5 EUR no cilvēka uz vietas skaidrā naudā.  Papildus informācija un grupu pieteikumi pa tālr. +371 29232450.

Svētdiena, 5.maijs
12:00 - 14:00
Vēlās brokastis restorānā “Majorenhoff”

Vēlās brokastis restorānā “Majorenhoff”

 • Svētdiena, 5.maijs
 • Restorāns “Majorenhoff”
 • Jomas iela 42

Nesteidzīgam svētdienas rītam restorāns “Majorenhoff”  piedāvā vēlās brokastis četros brokastu veidos: gaļas, zivju, veģetāro vai vegānu, kā arī   vienu no 6 desertiem. Komplekta cena 18 eiro par personu.

Nepieciešama iepriekšēja rezervācija pa tālruni +37120240000, kā arī  mājas lapā www.majorenhoff.lv

Svētdiena, 5.maijs
14:00
Brīvdienu mūzika Dzintaru koncertzālē. Agnese Egliņa, Guna Šnē un Guntars Freibergs koncertprogrammā “Trīs skatieni”

Brīvdienu mūzika Dzintaru koncertzālē. Agnese Egliņa, Guna Šnē un Guntars Freibergs koncertprogrammā “Trīs skatieni”

 • Svētdiena, 5.maijs
 • Dzintaru koncertzāle. Mazā zāle
 • Turaidas iela 1
 • dzintarukoncertzale.lv

Dalībnieki:

Trio Art-i-Shock: Guna Šnē, čells

Guntars Freibergs, sitaminstrumenti

Agnese Egliņa, klavieres

Par programmu:

Jaunā sastāvā un ar jaunu atvēzienu uz skatuves atgriežas 2011. gadā dibinātais unikālā sastāva trio Art-i-Shock – čellistei Gunai Šnē un pianistei Agnesei Egliņai nu muzicējot kopā ar sitaminstrumentālistu Guntaru Freibergu.

Programmā:

Pēteris Vasks, Andris Dzenītis, Platons Buravickis, Aleksandrs Avramecs

Par “Brīvdienu mūzikas” koncertu ciklu:

Demokrātiskajā “Brīvdienu mūzikas’’ ciklā klausītāji aicināti baudīt izcilu mūziku nepiespiestā atmosfērā un caur sarunām tuvāk iepazīties ar iemīļotiem latviešu māksliniekiem. Koncertus vada skatītāju iemīļotais diriģents Jānis Ozols.

Biļetes nopērkamas šeit.

Sestdiena, 11.maijs
Saullēkta pārgājiens ar purva kurpēm un brokastis ar Advaitaadventures.lv

Saullēkta pārgājiens ar purva kurpēm un brokastis ar Advaitaadventures.lv

 • Sestdiena, 11.maijs
 • Ķemeru tīrelis
 • Ķemeru tīrelis
 • advaitadventures.lv

Iesākt dienu, ieelpojot dzestru rītu saullēkta pārgājienā ar purva kurpēm Ķemeru purvā. Un, kad gājienā laimes hormoni uztrenēti un acis spoži spīd, baudīt gardas brokastis turpat dabā gleznainā purva ezera krastā "pop-up purva restorānā".
Būs aizraujoši! Tikšanās jau pirms saullēkta, lai vēl puskrēslā un mistiskā rīta miglā nonāktu purva vidū, kur austošās saules apspīdētās priedītēs un siltajā rīta gaismā top pašas mistiski skaistākās saullēkta bildes.

Piedzīvojuma cenā ietilpst:
*informācija un ieteikumi, kā sagatavoties piedzīvojumam
*purvu kurpju noma
*brokastis 
*izpētes pārgājiens gida vadībā
*piedzīvojuma atmiņas bildēs

Svarīga informācija
Piedzīvojumā kājās jāvelk ūdens izturīgi zābaki vai mitrumizturīgi trekinga puszābaki, lai visu pārgājiena laiku kājas būtu sausas un siltas. Purva kurpes tiek stiprinātas pie zābaku potītes. Pārgājiens ir salīdzinoši viegls un neaprakstāmi gleznains. Piedzīvojumā var doties arī bērni, ja līdzi dodas vecāks.

Maršruta garums: 3 – 5 km
Ilgums: ap 3 stundām
Piemērotākais laiks: visu gadu, izņemot sliktus laikapstākļus

Tuvāka informācija un iepriekšēja pieteikšanās šeit.

Sestdiena, 11.maijs
03:45
Saullēkts uz SUP dēļa Ķemeru purvā ar SUPFIT.lv

Saullēkts uz SUP dēļa Ķemeru purvā ar SUPFIT.lv

 • Sestdiena, 11.maijs
 • Lielais Ķemeru tīrelis

Lieliska iespēja sagaidīt saullēktu Ķemeru tīrelī uz SUP dēļa kopā ar piedzīvojumu organizētājiem SUPFIT.lv. Iepriekšēja pieredze  braucieniem  uz SUP dēļa nav nepieciešama, brauciens būs piemērots arī iesācējiem.  

Par nepieciešamo inventāru parūpēsies organizatori.

Obligāta iepriekšēja pieteikšanās.

Tuvāka informācija un pieteikšanās: šeit.

Kontaktinformācija: +371 29618236, info@supfit.lv.

Ja pasākuma laikā ir tā norisei nepiemēroti laika apstākļi (stiprs vējš, lietus), tad Supfit.lv lemj par pasākuma pārcelšanu un par to informē dalībniekus.

Sestdiena, 11.maijs
10:00
Pārgājiens ar purva kurpēm un peldes Ķemeru tīrelī kopā ar Purvubridēji.lv

Pārgājiens ar purva kurpēm un peldes Ķemeru tīrelī kopā ar Purvubridēji.lv

 • Sestdiena, 11.maijs
 • Ķemeru tīrelis
 • Ķemeru tīrelis
 • purvubrideji.lv

Purvubrideji.lv piedāvā atklāt jaunu maršrutu Ķemeru tīrelī prom no ierastajām takām. Varēs apskatīt Krāčkalnu ezeru, iekšzemes kāpas, 1. Pasaules kara ierakumus, un, protams, purva ezeru labirintus, mazās priedītes, lāmas un slīkšņas.

“Purvu bridēji” palīdzēs atklāt purvu noslēpumus un purva kurpes ļaus nokļūt tur, kur citādi būtu sarežģīti vai pat neiespējami. Šī būs lieliska iespēja iepazīt pārgājienus ar purva kurpēm, ērtā un drošā veidā pārvarēt bailes no purviem, lieliski pavadīt laiku dabā un klausīties aizraujošos stāstos. Pārgājiens notiks jebkuros laika apstākļos.  

Tuvāka informācija šeit vai rakstot uz e-pastu:  info@purvubrideji.lv vai zvanot uz +371 20120101 (zvani un WhatsApp).

Sestdiena, 11.maijs
11:00
Ekskursija pa Ķemeru kūrorta parku sestdienās plkst.11.00 (latviešu valodā)

Ekskursija pa Ķemeru kūrorta parku sestdienās plkst.11.00 (latviešu valodā)

Katru sestdienu plkst 11.00 aicinām doties ekskursijā ar gidu pa atjaunotu vēsturisko Ķemeru parku. Pastaigas laikā būs iespēja uzzināt par Ķemeru vēsturi laiku lokos, kā arī izstaigāt atjaunoto vēsturisku Ķemeru kūrorta parku. Ekskursijas sākums pie Ķemeru ūdenstorņa.

Ekskursija notiek latviešu valodā. Dalības maksa: pieaugušajiem 5 EUR/ pers., studentiem un senioriem 3 EUR/ pers., bērniem līdz 12 g.v. bez maksas. Grupām sākot no 21 cilv. 3 EUR/ pers., bērniem līdz 12.g.v. bez maksas.

Iepriekšēja pieteikšanās obligāta pa tālr. +371 29126551 vai e-pastu owl95@inbox.lv.

Sestdiena, 11.maijs
13:00
Ekskursija pa Ķemeru kūrorta parku (angļu valodā)

Ekskursija pa Ķemeru kūrorta parku (angļu valodā)

Ekskursijas sākums pie Ķemeru ūdenstorņa. Pastaigas laikā būs iespēja uzzināt par Ķemeru vēsturi laiku lokos un izstaigāt atjaunoto vēsturisku Ķemeru kūrorta parku.

Ekskursija notiek angļu valodā. Dalības maksa: pieaugušajiem 5 EUR/ pers., bērniem līdz 12 g.v. bez maksas. 

Iepriekšēja pieteikšanās obligāta pa tālr. +371 29126551 vai e-pastu owl95@inbox.lv.

 

Sestdiena, 11.maijs
18:50
Saulrieta sagaidīšana Lielajā Ķemeru tīrelī ar ozolaivas.lv

Saulrieta sagaidīšana Lielajā Ķemeru tīrelī ar ozolaivas.lv

 • Sestdiena, 11.maijs
 • Ķemeru tīrelis
 • Ķemeru tīrelis

Ozolaivas.lv rīkots laivu brauciens ar kanoe laivām Lielā Ķemeru tīreļa austrumu malā ar pieeju no P101 šosejas.  Neaizmirstama saulrieta sagaidīšana  purva ainavā.  

Kontaktinformācija: info@ozolaivas.lv, tālrunis +371 23 202 900, papildus informācija un pieteikšanās šeit.

Svētdiena, 12.maijs
11:00
Ekskursija pa Ķemeru kūrorta parku svētdienās plkst. 11.00 (krievu valodā)

Ekskursija pa Ķemeru kūrorta parku svētdienās plkst. 11.00 (krievu valodā)

Ekskursijas sākums pie Ķemeru ūdenstorņa. Pastaigas laikā būs iespēja uzzināt par Ķemeru vēsturi laiku lokos, kā arī izstaigāt atjaunoto vēsturisku Ķemeru kūrorta parku.

Ekskursija notiek krievu valodā. Dalības maksa pret ziedojumiem: pieaugušajiem līdz 5 EUR/ pers., bērniem līdz 12 g.v. bez maksas.

Iepriekšēja pieteikšanās obligāta pa tālr. +371 26117321.

Svētdiena, 12.maijs
12:00
Ekskursija pa Jūrmalas centru svētdienās plkst.12:00

Ekskursija pa Jūrmalas centru svētdienās plkst.12:00

 • Svētdiena, 12.maijs
 • Jūrmalas Tūrisma informācijas centrs, Lienes iela 5
 • Lienes iela 5

Katru svētdienu plkst.12.00 no Jūrmalas Tūrisma informācijas centra (Lienes iela 5, Majori) ir iespēja pievienoties ekskursijai pa Jūrmalas centru. Kājāmgājēju ekskursijas ilgums apt. 1,5 stunda, kuras laikā dalībnieki uzzinās par kūrortpilsētas vēsturi, apskatīs spilgtākus arhitektūras pieminekļus, uzzinās Jomas ielas noslēpumus. Ekskursiju nodrošina Jūrmalas Tūrisma birojs, iepriekšējā pieteikšanās nav nepieciešama. Ekskursija notiks vienā vai divās valodās atkarībā no grupas sastāva (latviešu, angļu vai krievu). Ekskursija notiek, ja ieradušās vismaz 4 personas. Dalība ekskursijā – ziedojums 5 EUR no cilvēka uz vietas skaidrā naudā.  Papildus informācija un grupu pieteikumi pa tālr. +371 29232450.

Svētdiena, 12.maijs
12:00 - 14:00
Vēlās brokastis restorānā “Majorenhoff”

Vēlās brokastis restorānā “Majorenhoff”

 • Svētdiena, 12.maijs
 • Restorāns “Majorenhoff”
 • Jomas iela 42

Nesteidzīgam svētdienas rītam restorāns “Majorenhoff”  piedāvā vēlās brokastis četros brokastu veidos: gaļas, zivju, veģetāro vai vegānu, kā arī   vienu no 6 desertiem. Komplekta cena 18 eiro par personu.

Nepieciešama iepriekšēja rezervācija pa tālruni +37120240000, kā arī  mājas lapā www.majorenhoff.lv

 

Svētdiena, 12.maijs
14:00
Ekskursija izstādē “Pasaule manos sapņos” Mākslas stacijā “Dubulti”

Ekskursija izstādē “Pasaule manos sapņos” Mākslas stacijā “Dubulti”

Tēlnieka darbu pasaule Mākslas stacijā “Dubulti” - iepazīšanās ekskursija pa  tēlnieka Roberta Dinera piemiņas  izstādi “Pasaule manos sapņos” kopā ar izstādes kuratori Ingu Šteimani.  Darbi, kuros cilvēks, dzīvnieks, seni arhetipi un mūsdienu asociācijas saplūst vienotā mistērijā.

Izstādes kuratore ir Mākslas stacijas “Dubulti” vadītāja Inga Šteimane.  

Mākslas stacijas “Dubulti” izstāžu programmu atbalsta Jūrmalas valstspilsētas pašvaldība un Valsts Kultūrkapitāla fonds.

Mākslas stacija “Dubulti” darba laiks – pirmdiena līdz svētdiena no plkst. 9.00 – 17.30.

Sestdiena, 18.maijs
03:30
Saullēkts uz SUP dēļa Ķemeru purvā ar SUPFIT.lv

Saullēkts uz SUP dēļa Ķemeru purvā ar SUPFIT.lv

 • Sestdiena, 18.maijs
 • Lielais Ķemeru tīrelis

Lieliska iespēja sagaidīt saullēktu Ķemeru tīrelī uz SUP dēļa kopā ar piedzīvojumu organizētājiem SUPFIT.lv. Iepriekšēja pieredze  braucieniem  uz SUP dēļa nav nepieciešama, brauciens būs piemērots arī iesācējiem.  

Par nepieciešamo inventāru parūpēsies organizatori.

Obligāta iepriekšēja pieteikšanās.

Tuvāka informācija un pieteikšanās: šeit.

Kontaktinformācija: +371 29618236, info@supfit.lv.

Ja pasākuma laikā ir tā norisei nepiemēroti laika apstākļi (stiprs vējš, lietus), tad Supfit.lv lemj par pasākuma pārcelšanu un par to informē dalībniekus.

Sestdiena, 18.maijs
11:00
Ekskursija pa Ķemeru kūrorta parku sestdienās plkst.11.00 (latviešu valodā)

Ekskursija pa Ķemeru kūrorta parku sestdienās plkst.11.00 (latviešu valodā)

Katru sestdienu plkst 11.00 aicinām doties ekskursijā ar gidu pa atjaunotu vēsturisko Ķemeru parku. Pastaigas laikā būs iespēja uzzināt par Ķemeru vēsturi laiku lokos, kā arī izstaigāt atjaunoto vēsturisku Ķemeru kūrorta parku. Ekskursijas sākums pie Ķemeru ūdenstorņa.

Ekskursija notiek latviešu valodā. Dalības maksa: pieaugušajiem 5 EUR/ pers., studentiem un senioriem 3 EUR/ pers., bērniem līdz 12 g.v. bez maksas. Grupām sākot no 21 cilv. 3 EUR/ pers., bērniem līdz 12.g.v. bez maksas.

Iepriekšēja pieteikšanās obligāta pa tālr. +371 29126551 vai e-pastu owl95@inbox.lv.

Sestdiena, 18.maijs
13:00
Ekskursija pa Ķemeru kūrorta parku (angļu valodā)

Ekskursija pa Ķemeru kūrorta parku (angļu valodā)

Ekskursijas sākums pie Ķemeru ūdenstorņa. Pastaigas laikā būs iespēja uzzināt par Ķemeru vēsturi laiku lokos un izstaigāt atjaunoto vēsturisku Ķemeru kūrorta parku.

Ekskursija notiek angļu valodā. Dalības maksa: pieaugušajiem 5 EUR/ pers., bērniem līdz 12 g.v. bez maksas. 

Iepriekšēja pieteikšanās obligāta pa tālr. +371 29126551 vai e-pastu owl95@inbox.lv.

Svētdiena, 19.maijs
11:00
Ekskursija pa Ķemeru kūrorta parku svētdienās plkst. 11.00 (krievu valodā)

Ekskursija pa Ķemeru kūrorta parku svētdienās plkst. 11.00 (krievu valodā)

Ekskursijas sākums pie Ķemeru ūdenstorņa. Pastaigas laikā būs iespēja uzzināt par Ķemeru vēsturi laiku lokos, kā arī izstaigāt atjaunoto vēsturisku Ķemeru kūrorta parku.

Ekskursija notiek krievu valodā. Dalības maksa pret ziedojumiem: pieaugušajiem līdz 5 EUR/ pers., bērniem līdz 12 g.v. bez maksas.

Iepriekšēja pieteikšanās obligāta pa tālr. +371 26117321.

Svētdiena, 19.maijs
12:00
Ekskursija pa Jūrmalas centru svētdienās plkst.12:00

Ekskursija pa Jūrmalas centru svētdienās plkst.12:00

 • Svētdiena, 19.maijs
 • Jūrmalas Tūrisma informācijas centrs, Lienes iela 5
 • Lienes iela 5

Katru svētdienu plkst.12.00 no Jūrmalas Tūrisma informācijas centra (Lienes iela 5, Majori) ir iespēja pievienoties ekskursijai pa Jūrmalas centru. Kājāmgājēju ekskursijas ilgums apt. 1,5 stunda, kuras laikā dalībnieki uzzinās par kūrortpilsētas vēsturi, apskatīs spilgtākus arhitektūras pieminekļus, uzzinās Jomas ielas noslēpumus. Ekskursiju nodrošina Jūrmalas Tūrisma birojs, iepriekšējā pieteikšanās nav nepieciešama. Ekskursija notiks vienā vai divās valodās atkarībā no grupas sastāva (latviešu, angļu vai krievu). Ekskursija notiek, ja ieradušās vismaz 4 personas. Dalība ekskursijā – ziedojums 5 EUR no cilvēka uz vietas skaidrā naudā.  Papildus informācija un grupu pieteikumi pa tālr. +371 29232450.

Svētdiena, 19.maijs
12:00 - 14:00
Vēlās brokastis restorānā “Majorenhoff”

Vēlās brokastis restorānā “Majorenhoff”

 • Svētdiena, 19.maijs
 • Restorāns “Majorenhoff”
 • Jomas iela 42

Nesteidzīgam svētdienas rītam restorāns “Majorenhoff”  piedāvā vēlās brokastis četros brokastu veidos: gaļas, zivju, veģetāro vai vegānu, kā arī   vienu no 6 desertiem. Komplekta cena 18 eiro par personu.

Nepieciešama iepriekšēja rezervācija pa tālruni +37120240000, kā arī  mājas lapā www.majorenhoff.lv

 

Piektdiena, 24.maijs
Saullēkts purvā ar SUP dēli vai laivu un brokastis ar Advaitaadventures.lv

Saullēkts purvā ar SUP dēli vai laivu un brokastis ar Advaitaadventures.lv

 • Piektdiena, 24.maijs
 • Ķemeru tīrelis
 • Ķemeru tīrelis
 • advaitadventures.lv

Iespēja rast iedvesmojošas sajūtas un emocijas visai dienai, uz SUP dēļa vai laivā slīdot pa purva ezeru agrā rītausmā. Vērojot, kā uzaust saule, kā mostas viss dzīvais dabā, harmonijā ar dabas ritmu saņemt lielisku startu burvīgai dienai - kā darba dienās, tā arī brīvdienu rītos.

Tuvāka informācija un iepriekšēja pieteikšanās šeit.

Sestdiena, 25.maijs
Saullēkta pārgājiens ar purva kurpēm un brokastis ar Advaitaadventures.lv

Saullēkta pārgājiens ar purva kurpēm un brokastis ar Advaitaadventures.lv

 • Sestdiena, 25.maijs
 • Ķemeru tīrelis
 • Ķemeru tīrelis
 • advaitadventures.lv

Iesākt dienu, ieelpojot dzestru rītu saullēkta pārgājienā ar purva kurpēm Ķemeru purvā. Un, kad gājienā laimes hormoni uztrenēti un acis spoži spīd, baudīt gardas brokastis turpat dabā gleznainā purva ezera krastā "pop-up purva restorānā".
Būs aizraujoši! Tikšanās jau pirms saullēkta, lai vēl puskrēslā un mistiskā rīta miglā nonāktu purva vidū, kur austošās saules apspīdētās priedītēs un siltajā rīta gaismā top pašas mistiski skaistākās saullēkta bildes.

Piedzīvojuma cenā ietilpst:
*informācija un ieteikumi, kā sagatavoties piedzīvojumam
*purvu kurpju noma
*brokastis 
*izpētes pārgājiens gida vadībā
*piedzīvojuma atmiņas bildēs

Svarīga informācija:
Piedzīvojumā kājās jāvelk ūdens izturīgi zābaki vai mitrumizturīgi trekinga puszābaki, lai visu pārgājiena laiku kājas būtu sausas un siltas. Purva kurpes tiek stiprinātas pie zābaku potītes. Pārgājiens ir salīdzinoši viegls un neaprakstāmi gleznains. Piedzīvojumā var doties arī bērni, ja līdzi dodas vecāks.

Maršruta garums: 3 – 5 km
Ilgums: ap 3 stundām
Piemērotākais laiks: visu gadu, izņemot sliktus laikapstākļus

Tuvāka informācija un iepriekšēja pieteikšanās šeit.

Sestdiena, 25.maijs
03:20
Saullēkts uz SUP dēļa Ķemeru purvā ar SUPFIT.lv

Saullēkts uz SUP dēļa Ķemeru purvā ar SUPFIT.lv

 • Sestdiena, 25.maijs
 • Lielais Ķemeru tīrelis

Lieliska iespēja sagaidīt saullēktu Ķemeru tīrelī uz SUP dēļa kopā ar piedzīvojumu organizētājiem SUPFIT.lv. Iepriekšēja pieredze  braucieniem  uz SUP dēļa nav nepieciešama, brauciens būs piemērots arī iesācējiem.  

Par nepieciešamo inventāru parūpēsies organizatori.

Obligāta iepriekšēja pieteikšanās.

Tuvāka informācija un pieteikšanās: šeit.

Kontaktinformācija: +371 29618236, info@supfit.lv.

Ja pasākuma laikā ir tā norisei nepiemēroti laika apstākļi (stiprs vējš, lietus), tad Supfit.lv lemj par pasākuma pārcelšanu un par to informē dalībniekus.

Sestdiena, 25.maijs
11:00
Ekskursija pa Ķemeru kūrorta parku sestdienās plkst.11.00 (latviešu valodā)

Ekskursija pa Ķemeru kūrorta parku sestdienās plkst.11.00 (latviešu valodā)

Katru sestdienu plkst 11.00 aicinām doties ekskursijā ar gidu pa atjaunotu vēsturisko Ķemeru parku. Pastaigas laikā būs iespēja uzzināt par Ķemeru vēsturi laiku lokos, kā arī izstaigāt atjaunoto vēsturisku Ķemeru kūrorta parku. Ekskursijas sākums pie Ķemeru ūdenstorņa.

Ekskursija notiek latviešu valodā. Dalības maksa: pieaugušajiem 5 EUR/ pers., studentiem un senioriem 3 EUR/ pers., bērniem līdz 12 g.v. bez maksas. Grupām sākot no 21 cilv. 3 EUR/ pers., bērniem līdz 12.g.v. bez maksas.

Iepriekšēja pieteikšanās obligāta pa tālr. +371 29126551 vai e-pastu owl95@inbox.lv.

Sestdiena, 25.maijs
13:00
Ekskursija pa Ķemeru kūrorta parku (angļu valodā)

Ekskursija pa Ķemeru kūrorta parku (angļu valodā)

Ekskursijas sākums pie Ķemeru ūdenstorņa. Pastaigas laikā būs iespēja uzzināt par Ķemeru vēsturi laiku lokos un izstaigāt atjaunoto vēsturisku Ķemeru kūrorta parku.

Ekskursija notiek angļu valodā. Dalības maksa: pieaugušajiem 5 EUR/ pers., bērniem līdz 12 g.v. bez maksas. 

Iepriekšēja pieteikšanās obligāta pa tālr. +371 29126551 vai e-pastu owl95@inbox.lv.

Svētdiena, 26.maijs
Ekskursija pa Jūrmalas centru svētdienās plkst.12:00

Ekskursija pa Jūrmalas centru svētdienās plkst.12:00

 • Svētdiena, 26.maijs
 • Jūrmalas Tūrisma informācijas centrs, Lienes iela 5
 • Lienes iela 5

Katru svētdienu plkst.12.00 no Jūrmalas Tūrisma informācijas centra (Lienes iela 5, Majori) ir iespēja pievienoties ekskursijai pa Jūrmalas centru. Kājāmgājēju ekskursijas ilgums apt. 1,5 stunda, kuras laikā dalībnieki uzzinās par kūrortpilsētas vēsturi, apskatīs spilgtākus arhitektūras pieminekļus, uzzinās Jomas ielas noslēpumus. Ekskursiju nodrošina Jūrmalas Tūrisma birojs, iepriekšējā pieteikšanās nav nepieciešama. Ekskursija notiks vienā vai divās valodās atkarībā no grupas sastāva (latviešu, angļu vai krievu). Ekskursija notiek, ja ieradušās vismaz 4 personas. Dalība ekskursijā – ziedojums 5 EUR no cilvēka uz vietas skaidrā naudā.  Papildus informācija un grupu pieteikumi pa tālr. +371 29232450.

 

Svētdiena, 26.maijs
11:00
Ekskursija pa Ķemeru kūrorta parku svētdienās plkst. 11.00 (krievu valodā)

Ekskursija pa Ķemeru kūrorta parku svētdienās plkst. 11.00 (krievu valodā)

Ekskursijas sākums pie Ķemeru ūdenstorņa. Pastaigas laikā būs iespēja uzzināt par Ķemeru vēsturi laiku lokos, kā arī izstaigāt atjaunoto vēsturisku Ķemeru kūrorta parku.

Ekskursija notiek krievu valodā. Dalības maksa pret ziedojumiem: pieaugušajiem līdz 5 EUR/ pers., bērniem līdz 12 g.v. bez maksas.

Iepriekšēja pieteikšanās obligāta pa tālr. +371 26117321.

Svētdiena, 26.maijs
12:00 - 14:00
Vēlās brokastis restorānā “Majorenhoff”

Vēlās brokastis restorānā “Majorenhoff”

 • Svētdiena, 26.maijs
 • Restorāns “Majorenhoff”
 • Jomas iela 42

Nesteidzīgam svētdienas rītam restorāns “Majorenhoff”  piedāvā vēlās brokastis četros brokastu veidos: gaļas, zivju, veģetāro vai vegānu, kā arī   vienu no 6 desertiem. Komplekta cena 18 eiro par personu.

Nepieciešama iepriekšēja rezervācija pa tālruni +37120240000, kā arī  mājas lapā www.majorenhoff.lv

Svētdiena, 26.maijs
19:00
“NOSLĒPUMAINA KLASIKA” – Romāns TESTELECS (flīģelis) un Aleksejs KOĻESŅIKOVS (vijole) Dzintaru koncertzālē

“NOSLĒPUMAINA KLASIKA” – Romāns TESTELECS (flīģelis) un Aleksejs KOĻESŅIKOVS (vijole) Dzintaru koncertzālē

Alekseja KOĻESŅIKOVA vijoles stīgu maģija un flīģeļa krāšņums talantīgā klavierspēlētāja Romāna TESTELECA izpildījumā ar brīnišķīgu programmu “NOSLĒPUMAINA KLASIKA”, kura sastāv no dažādām mūzikas kultūrām, salikta vienotā vispusīgi unikālā mūzikāla ornamentā. Mūzika, kura atklās īstās noslēpumainas mūzikas pērles un aizkustinās Jūsu dvēseli.

Brīnumainas vijoles un klavieres dueta skaņas iet cauri muzikāliem laikmetu virzieniem, dot iespēju iegremdēties aizraujošā pasaules mākslā.

Programmā: klasiskās mūzikas pērles.

Biļetes pieejamas šeit.

Ceturtdiena, 30.maijs
19:00
Edgaram Liepiņam 95 / jubilejas lielkoncerts / “Uz tikšanos maijā” Dzintaru koncertzālē

Edgaram Liepiņam 95 / jubilejas lielkoncerts / “Uz tikšanos maijā” Dzintaru koncertzālē

 • Ceturtdiena, 30.maijs
 • Dzintaru koncertzāle. Lielā zāle
 • Turaidas iela 1
 • dzintarukoncertzale.lv

Lai pieminētu leģendāro aktieri un svinētu Edgara Liepiņa dzimšanas dienu, Dzintaru koncertzālē Jūrmalā uz vienas skatuves satiksies Edžus cīņu biedri un talanta pārmantotāji. Īpašajā Edgara Liepiņa 95 gadu jubilejas lielkoncertā piedalīsies dziedātāji Zigfrīds Muktipāvels, Atis Ieviņš, aktieris Edgars Pujāts, grupa „Ārprāc’88” (Valdis Muktupāvels, Juris Sējāns, Leons Sējāns), trio “Oranžās” – Olga Stare, Inta Gudovska un Anita Levša, mūziķi Juris Kristons un Artis Orubs. Koncertā, kuru vadīs Edgara Liepiņa dēls Kristaps Liepiņš, skanēs dziesmas no koncertprogrammām, kas tapušas sadarbībā ar komponistiem Raimondu Paulu, Mārtiņu Braunu, Juri Kulakovu un arī paša Edžus sarakstītās dziesmas. Atcerēsimies arī Edgara Liepiņa spilgtākās teātra un kino lomas. Uz tikšanos maijā!

Biļetes nopērkamas šeit.

Piektdiena, 31.maijs
20:00
Dzintaru koncertzāles vasaras sezonas atklāšanas koncerts

Dzintaru koncertzāles vasaras sezonas atklāšanas koncerts

 • Piektdiena, 31.maijs
 • Dzintaru koncertzāle. Lielā zāle
 • Turaidas iela 1
 • dzintarukoncertzale.lv

Dalībnieki:

Raimonds Pauls,

Intars Busulis,

Rūta Dūduma,

Agnese Budovska,

Raimonds Celms,

Raimonds Macats,

Latvijas Radio bigbends.

Biļetes nopērkamas šeit.

Sestdiena, 1.jūnijs
KŪRORTA SVĒTKI

KŪRORTA SVĒTKI

 • Sestdiena, 1.jūnijs
 • Majori

Jūrmalas Kūrorta svētki ir ļoti īpašs notikums, jo tie iezīmē vasaras sezonas sākumu Baltijas lielākajā kūrortpilsētā. Šajos svētkos Jūrmala un jūrmalnieki viesiem visas dienas garumā sagatavojuši labāko, ko kūrortpilsēta var piedāvāt. Daudzveidīgi koncerti, tirdziņi, plašs aktivitāšu un izklaides piedāvājums. Svētku noslēgumā – koncerts pludmalē.

Sestdiena, 1.jūnijs
03:10
Saullēkts uz SUP dēļa Ķemeru purvā ar SUPFIT.lv

Saullēkts uz SUP dēļa Ķemeru purvā ar SUPFIT.lv

 • Sestdiena, 1.jūnijs
 • Lielais Ķemeru tīrelis

Lieliska iespēja sagaidīt saullēktu Ķemeru tīrelī uz SUP dēļa kopā ar piedzīvojumu organizētājiem SUPFIT.lv. Iepriekšēja pieredze  braucieniem  uz SUP dēļa nav nepieciešama, brauciens būs piemērots arī iesācējiem.  

Par nepieciešamo inventāru parūpēsies organizatori.

Obligāta iepriekšēja pieteikšanās.

Tuvāka informācija un pieteikšanās: šeit.

Kontaktinformācija: +371 29618236, info@supfit.lv.

Ja pasākuma laikā ir tā norisei nepiemēroti laika apstākļi (stiprs vējš, lietus), tad Supfit.lv lemj par pasākuma pārcelšanu un par to informē dalībniekus.

Otrdiena, 4.jūnijs
10:00
Atlases 1. diena. 42. starptautiskais Hansa Gabora Belvederes jauno operas solistu konkurss.

Atlases 1. diena. 42. starptautiskais Hansa Gabora Belvederes jauno operas solistu konkurss.

 • Otrdiena, 4.jūnijs
 • Dzintaru koncertzāle. Mazā zāle
 • Turaidas iela 1
 • dzintarukoncertzale.lv

Prestižais Vīnes kameroperas dibinātāja Hansa Gabora vārdā nosauktais konkurss ir izšķirošs notikums jauno dziedātāju karjerā, jo, piedaloties konkursā, viņi iegūst ne tikai naudas balvas, bet arī pastāvīgus sadarbības piedāvājumus. Jau 42 gadu garumā konkurss jaunajiem vokālistiem ver durvis uz pasaules prestižākajām operas skatuvēm. Iepriekšējo dalībnieku un laureātu vidū ir operas zvaigznes Elīna Garanča, Andžela Georgiū (Angela Gheorghiu), Marina Meščerjakova (Marina Mescheriakova), Ildiko Raimondi (Ildikó Raimondi), Irina Samoilova (Irina Samoilova), Staņislavs Švecs (Stanislav Schwez) u.c.

Ieeja ar bezmaksas ielūgumiem, kas izņemami jebkurā Biļešu paradīzes tirdzniecības vietā vai mājaslapā (viena persona var izņemt līdz 10 ielūgumiem).

Trešdiena, 5.jūnijs
10:00
Atlases 2. diena. 42. starptautiskais Hansa Gabora Belvederes jauno operas solistu konkurss

Atlases 2. diena. 42. starptautiskais Hansa Gabora Belvederes jauno operas solistu konkurss

 • Trešdiena, 5.jūnijs
 • Dzintaru koncertzāle. Mazā zāle
 • Turaidas iela 1
 • dzintarukoncertzale.lv

Prestižais Vīnes kameroperas dibinātāja Hansa Gabora vārdā nosauktais konkurss ir izšķirošs notikums jauno dziedātāju karjerā, jo, piedaloties konkursā, viņi iegūst ne tikai naudas balvas, bet arī pastāvīgus sadarbības piedāvājumus. Jau 42 gadu garumā konkurss jaunajiem vokālistiem ver durvis uz pasaules prestižākajām operas skatuvēm. Iepriekšējo dalībnieku un laureātu vidū ir operas zvaigznes Elīna Garanča, Andžela Georgiū (Angela Gheorghiu), Marina Meščerjakova (Marina Mescheriakova), Ildiko Raimondi (Ildikó Raimondi), Irina Samoilova (Irina Samoilova), Staņislavs Švecs (Stanislav Schwez) u.c.

Ieeja ar bezmaksas ielūgumiem, kas izņemami jebkurā Biļešu paradīzes tirdzniecības vietā vai mājaslapā (viena persona var izņemt līdz 10 ielūgumiem).

Ceturtdiena, 6.jūnijs
10:00
Pusfināla 1. diena. 42. starptautiskais Hansa Gabora Belvederes jauno operas solistu konkurss

Pusfināla 1. diena. 42. starptautiskais Hansa Gabora Belvederes jauno operas solistu konkurss

 • Ceturtdiena, 6.jūnijs
 • Dzintaru koncertzāle. Mazā zāle
 • Turaidas iela 1
 • dzintarukoncertzale.lv

Prestižais Vīnes kameroperas dibinātāja Hansa Gabora vārdā nosauktais konkurss ir izšķirošs notikums jauno dziedātāju karjerā, jo, piedaloties konkursā, viņi iegūst ne tikai naudas balvas, bet arī pastāvīgus sadarbības piedāvājumus. Jau 42 gadu garumā konkurss jaunajiem vokālistiem ver durvis uz pasaules prestižākajām operas skatuvēm. Iepriekšējo dalībnieku un laureātu vidū ir operas zvaigznes Elīna Garanča, Andžela Georgiū (Angela Gheorghiu), Marina Meščerjakova (Marina Mescheriakova), Ildiko Raimondi (Ildikó Raimondi), Irina Samoilova (Irina Samoilova), Staņislavs Švecs (Stanislav Schwez) u.c.

Ieeja ar bezmaksas ielūgumiem, kas izņemami jebkurā Biļešu paradīzes tirdzniecības vietā vai mājaslapā (viena persona var izņemt līdz 10 ielūgumiem).

Piektdiena, 7.jūnijs
10:00
Pusfināla 2. diena. 42. starptautiskais Hansa Gabora Belvederes jauno operas solistu konkurss

Pusfināla 2. diena. 42. starptautiskais Hansa Gabora Belvederes jauno operas solistu konkurss

 • Piektdiena, 7.jūnijs
 • Dzintaru koncertzāle. Mazā zāle
 • Turaidas iela 1
 • dzintarukoncertzale.lv

Prestižais Vīnes kameroperas dibinātāja Hansa Gabora vārdā nosauktais konkurss ir izšķirošs notikums jauno dziedātāju karjerā, jo, piedaloties konkursā, viņi iegūst ne tikai naudas balvas, bet arī pastāvīgus sadarbības piedāvājumus. Jau 42 gadu garumā konkurss jaunajiem vokālistiem ver durvis uz pasaules prestižākajām operas skatuvēm. Iepriekšējo dalībnieku un laureātu vidū ir operas zvaigznes Elīna Garanča, Andžela Georgiū (Angela Gheorghiu), Marina Meščerjakova (Marina Mescheriakova), Ildiko Raimondi (Ildikó Raimondi), Irina Samoilova (Irina Samoilova), Staņislavs Švecs (Stanislav Schwez) u.c.

Ieeja ar bezmaksas ielūgumiem, kas izņemami jebkurā Biļešu paradīzes tirdzniecības vietā vai mājaslapā (viena persona var izņemt līdz 10 ielūgumiem).

Sestdiena, 8.jūnijs
03:00
Saullēkts uz SUP dēļa Ķemeru purvā ar SUPFIT.lv

Saullēkts uz SUP dēļa Ķemeru purvā ar SUPFIT.lv

 • Sestdiena, 8.jūnijs
 • Lielais Ķemeru tīrelis

Lieliska iespēja sagaidīt saullēktu Ķemeru tīrelī uz SUP dēļa kopā ar piedzīvojumu organizētājiem SUPFIT.lv. Iepriekšēja pieredze  braucieniem  uz SUP dēļa nav nepieciešama, brauciens būs piemērots arī iesācējiem.  

Par nepieciešamo inventāru parūpēsies organizatori.

Obligāta iepriekšēja pieteikšanās.

Tuvāka informācija un pieteikšanās: šeit.

Kontaktinformācija: +371 29618236, info@supfit.lv.

Ja pasākuma laikā ir tā norisei nepiemēroti laika apstākļi (stiprs vējš, lietus), tad Supfit.lv lemj par pasākuma pārcelšanu un par to informē dalībniekus.

Svētdiena, 9.jūnijs
17:00
Fināla koncerts. 42. starptautiskais Hansa Gabora Belvederes jauno operas solistu konkurss

Fināla koncerts. 42. starptautiskais Hansa Gabora Belvederes jauno operas solistu konkurss

 • Svētdiena, 9.jūnijs
 • Dzintaru koncertzāle. Mazā zāle
 • Turaidas iela 1
 • dzintarukoncertzale.lv

Prestižais Vīnes kameroperas dibinātāja Hansa Gabora vārdā nosauktais konkurss ir izšķirošs notikums jauno dziedātāju karjerā, jo, piedaloties konkursā, viņi iegūst ne tikai naudas balvas, bet arī pastāvīgus sadarbības piedāvājumus. Jau 42 gadu garumā konkurss jaunajiem vokālistiem ver durvis uz pasaules prestižākajām operas skatuvēm. Iepriekšējo dalībnieku un laureātu vidū ir operas zvaigznes Elīna Garanča, Andžela Georgiū (Angela Gheorghiu), Marina Meščerjakova (Marina Mescheriakova), Ildiko Raimondi (Ildikó Raimondi), Irina Samoilova (Irina Samoilova), Staņislavs Švecs (Stanislav Schwez) u.c.

Biļetes nopērkamas šeit.

Otrdiena, 11.jūnijs
19:00
Soulmūzikas dziedātājas Imany koncerts Dzintaru koncertzālē

Soulmūzikas dziedātājas Imany koncerts Dzintaru koncertzālē

 • Otrdiena, 11.jūnijs
 • Dzintaru koncertzāle. Lielā zāle
 • Turaidas iela 1
 • dzintarukoncertzale.lv

Dzintaru koncertzālē – Latvijas vasaras galvaspilsētā uzstāsies šarmantā franču soulmūzikas dziedātāja Imany ar programmu “Voodoo Cello”, kas uz vienas skatuves apvienos astoņus čellus un mākslinieces dziļo balss toni.

Čellu radītās skaņas koncerta noformējumā ir sirds siltuma pilnas un bagātas ar dzirkstošiem toņiem, piešķirot jaunu un autentisku skanējumu ievērojamiem popmūzikas hitiem, piemēram, no Radiohead līdz Cat Sevens, tostarp Donna Summer, Hozier, t.A.t.u. un Bob Marly.

Aptuvenais koncerta ilgums: 1 stunda 30 minūtes.

Biļetes nopērkamas šeit.

 

Piektdiena, 14.jūnijs
19:30
MATTEO BOCELLI Dzintaru koncertzālē

MATTEO BOCELLI Dzintaru koncertzālē

 • Piektdiena, 14.jūnijs
 • Dzintaru koncertzāle. Lielā zāle
 • Turaidas iela 1
 • dzintarukoncertzale.lv

Šovasar Latvijā pirmo reizi uzstāsies itāļu dziedātājs un komponists Matteo Boсelli. Leģendārā tenora Andrea Bocelli dēls pēc debijas albuma “Matteo” izdošanas devās plašā turnejā pa ASV, Eiropu un Austrāliju, kuras ietvaros 14. jūnijā sniegs koncertu arī Dzintaru koncertzālē.

Viņa koncertus raksturo ekskursi daudzajos mūzikas žanros: no klasiskās mūzikas līdz patīkamai itāļu samtainajai popmūzikai un slavenu starptautisku hitu interpretācijām, ar vieglumu, ko pavada skaista, raksturīga balss. Matteo ir ļoti dabisks un atvērts savu dzīvo uzstāšanos laikā, izbaudot sirsnīgu mijiedarbību ar publiku.

Biļetes nopērkamas šeit.

Sestdiena, 15.jūnijs
03:00
Saullēkts uz SUP dēļa Ķemeru purvā ar SUPFIT.lv

Saullēkts uz SUP dēļa Ķemeru purvā ar SUPFIT.lv

 • Sestdiena, 15.jūnijs
 • Lielais Ķemeru tīrelis

Lieliska iespēja sagaidīt saullēktu Ķemeru tīrelī uz SUP dēļa kopā ar piedzīvojumu organizētājiem SUPFIT.lv. Iepriekšēja pieredze  braucieniem  uz SUP dēļa nav nepieciešama, brauciens būs piemērots arī iesācējiem.  

Par nepieciešamo inventāru parūpēsies organizatori.

Obligāta iepriekšēja pieteikšanās.

Tuvāka informācija un pieteikšanās: šeit.

Kontaktinformācija: +371 29618236, info@supfit.lv.

Ja pasākuma laikā ir tā norisei nepiemēroti laika apstākļi (stiprs vējš, lietus), tad Supfit.lv lemj par pasākuma pārcelšanu un par to informē dalībniekus.

Sestdiena, 15.jūnijs
20:00
Rīgas festivāls Dzintaru koncertzālē. Georgijs Osokins un Sinfonietta

Rīgas festivāls Dzintaru koncertzālē. Georgijs Osokins un Sinfonietta

 • Sestdiena, 15.jūnijs
 • Dzintaru koncertzāle. Lielā zāle
 • Turaidas iela 1
 • dzintarukoncertzale.lv

Programmā:

Pēteris Čaikovskis, Jozefs Haidns, Volfgangs Amadejs Mocarts

Dalībnieki:

Georgijs Osokins, klavieres

Sinfonietta Rīga

Diriģente Anna Dučmala-Mroza

Biļetes nopērkamas šeit.

Ceturtdiena, 20.jūnijs
20:00
Rīgas festivāls Dzintaru koncertzālē. Dayme Arocena (Kuba) un Latvijas Radio bigbends

Rīgas festivāls Dzintaru koncertzālē. Dayme Arocena (Kuba) un Latvijas Radio bigbends

 • Ceturtdiena, 20.jūnijs
 • Dzintaru koncertzāle. Lielā zāle
 • Turaidas iela 1
 • dzintarukoncertzale.lv

Dalībnieki:

Daimē Arosena, balss

Line Kruse, vijole

Latvijas Radio bigbends

Biļetes nopērkamas šeit.

Piektdiena, 21.jūnijs
23:00
Saullēkts uz SUP dēļa Ķemeru purvā ar SUPFIT.lv

Saullēkts uz SUP dēļa Ķemeru purvā ar SUPFIT.lv

 • Piektdiena, 21.jūnijs
 • Lielais Ķemeru tīrelis

Lieliska iespēja sagaidīt saullēktu Ķemeru tīrelī uz SUP dēļa kopā ar piedzīvojumu organizētājiem SUPFIT.lv. Iepriekšēja pieredze  braucieniem  uz SUP dēļa nav nepieciešama, brauciens būs piemērots arī iesācējiem.  

Par nepieciešamo inventāru parūpēsies organizatori.

Obligāta iepriekšēja pieteikšanās.

Tuvāka informācija un pieteikšanās: šeit.

Kontaktinformācija: +371 29618236, info@supfit.lv.

Ja pasākuma laikā ir tā norisei nepiemēroti laika apstākļi (stiprs vējš, lietus), tad Supfit.lv lemj par pasākuma pārcelšanu un par to informē dalībniekus.

Sestdiena, 22.jūnijs
03:00
Saullēkts uz SUP dēļa Ķemeru purvā ar SUPFIT.lv

Saullēkts uz SUP dēļa Ķemeru purvā ar SUPFIT.lv

 • Sestdiena, 22.jūnijs
 • Lielais Ķemeru tīrelis

Lieliska iespēja sagaidīt saullēktu Ķemeru tīrelī uz SUP dēļa kopā ar piedzīvojumu organizētājiem SUPFIT.lv. Iepriekšēja pieredze  braucieniem  uz SUP dēļa nav nepieciešama, brauciens būs piemērots arī iesācējiem.  

Par nepieciešamo inventāru parūpēsies organizatori.

Obligāta iepriekšēja pieteikšanās.

Tuvāka informācija un pieteikšanās: šeit.

Kontaktinformācija: +371 29618236, info@supfit.lv.

Ja pasākuma laikā ir tā norisei nepiemēroti laika apstākļi (stiprs vējš, lietus), tad Supfit.lv lemj par pasākuma pārcelšanu un par to informē dalībniekus.

Sestdiena, 22.jūnijs
20:45
Saulriets uz SUP dēļa Ķemeru purvā ar SUPFIT.lv

Saulriets uz SUP dēļa Ķemeru purvā ar SUPFIT.lv

 • Sestdiena, 22.jūnijs
 • Lielais Ķemeru tīrelis

Dienas nobeigums sagaidot saulrietu Ķemeru tīrelī uz SUP dēļa kopā ar piedzīvojumu organizētājiem SUPFIT.lv. Iepriekšēja pieredze braucieniem uz SUP dēļa nav nepieciešama, brauciens būs piemērots arī iesācējiem. 

Par nepieciešamo inventāru parūpēsies organizatori.

Obligāta iepriekšēja pieteikšanās.

Tuvāka informācija un pieteikšanās: šeit.

Kontaktinformācija: +371 29618236, ansis@supfit.lv.

Ja pasākuma laikā ir tā norisei nepiemēroti laika apstākļi (stiprs vējš, lietus), tad Supfit.lv lemj par pasākuma pārcelšanu un par to informē dalībniekus.

Svētdiena, 23.jūnijs
LĪGO SVĒTKI

LĪGO SVĒTKI

 • Svētdiena, 23.jūnijs
 • Mellužu estrādē un Kauguru pludmalē
 • Mellužu estrādē un Kauguru pludmalē

Jūrmalnieki un pilsētas viesi aicināti baudīt saulgriežu nakts burvību pie ugunskuriem ar lustīgu Jāņu nakts programmu Kauguru pludmalē un Mellužu estrādē.

Trešdiena, 26.jūnijs
03:00
Saullēkts uz SUP dēļa Ķemeru purvā ar SUPFIT.lv

Saullēkts uz SUP dēļa Ķemeru purvā ar SUPFIT.lv

 • Trešdiena, 26.jūnijs
 • Lielais Ķemeru tīrelis

Lieliska iespēja sagaidīt saullēktu Ķemeru tīrelī uz SUP dēļa kopā ar piedzīvojumu organizētājiem SUPFIT.lv. Iepriekšēja pieredze  braucieniem  uz SUP dēļa nav nepieciešama, brauciens būs piemērots arī iesācējiem.  

Par nepieciešamo inventāru parūpēsies organizatori.

Obligāta iepriekšēja pieteikšanās.

Tuvāka informācija un pieteikšanās: šeit.

Kontaktinformācija: +371 29618236, info@supfit.lv.

Ja pasākuma laikā ir tā norisei nepiemēroti laika apstākļi (stiprs vējš, lietus), tad Supfit.lv lemj par pasākuma pārcelšanu un par to informē dalībniekus.

Piektdiena, 28.jūnijs
20:00
Marcello Rota Dzintaru koncertzālē ar simfonisko orķestri

Marcello Rota Dzintaru koncertzālē ar simfonisko orķestri

 • Piektdiena, 28.jūnijs
 • Dzintaru koncertzāle. Lielā zāle
 • Turaidas iela 1
 • dzintarukoncertzale.lv

Pirmo reizi Latvijā slavenais itāļu diriģents Marčello Rota.

Dzintaru koncertzāles skatuves izskanēs itāļu komponistu Nino Rota un Ennio Morrikone labākie skaņdarbi.

Jums būs iespēja dzirdēt šedevrus, kas jau sen ir kļuvuši par kaut ko vairāk par parastiem “saundtrekiem” jeb mūziku no kinofolmām. Marčello Rotas koncerts “Nino Rota un Ennio Morrikone” veltīts divu izcilu kinokomponistu daiļradei. Konceta programmā izskanēs nemirstīgie hiti no filmām, kuras ir iekļautas pasaules kino zelta fondā: “Romeo un Džuljeta”, “Ceļš”, “Krusttēvs”, “Profesionālis”, “Misija”, “Kabīrijas naktis”, “Leģenda par pianistu”, “Reiz Mežonīgajos Rietumos”, “Reiz Amerikā ”, “Labais, ļaunais un neglītais” un no citām kinofilmām.

Palutiniet sevi ar neaizmirstamu emociju vakaru.

Informācija: info@euroconcert.lv un +37128446538.

Pasākuma ilgums: 1 stunda 30 minūtes.

Biļetes nopērkamas šeit.

Piektdiena, 28.jūnijs
20:45
Saulriets uz SUP dēļa Ķemeru purvā ar SUPFIT.lv

Saulriets uz SUP dēļa Ķemeru purvā ar SUPFIT.lv

 • Piektdiena, 28.jūnijs
 • Lielais Ķemeru tīrelis

Dienas nobeigums sagaidot saulrietu Ķemeru tīrelī uz SUP dēļa kopā ar piedzīvojumu organizētājiem SUPFIT.lv. Iepriekšēja pieredze braucieniem uz SUP dēļa nav nepieciešama, brauciens būs piemērots arī iesācējiem. 

Par nepieciešamo inventāru parūpēsies organizatori.

Obligāta iepriekšēja pieteikšanās.

Tuvāka informācija un pieteikšanās: šeit.

Kontaktinformācija: +371 29618236, ansis@supfit.lv.

Ja pasākuma laikā ir tā norisei nepiemēroti laika apstākļi (stiprs vējš, lietus), tad Supfit.lv lemj par pasākuma pārcelšanu un par to informē dalībniekus

Sestdiena, 29.jūnijs
03:05
Saullēkts uz SUP dēļa Ķemeru purvā ar SUPFIT.lv

Saullēkts uz SUP dēļa Ķemeru purvā ar SUPFIT.lv

 • Sestdiena, 29.jūnijs
 • Lielais Ķemeru tīrelis

Lieliska iespēja sagaidīt saullēktu Ķemeru tīrelī uz SUP dēļa kopā ar piedzīvojumu organizētājiem SUPFIT.lv. Iepriekšēja pieredze  braucieniem  uz SUP dēļa nav nepieciešama, brauciens būs piemērots arī iesācējiem.  

Par nepieciešamo inventāru parūpēsies organizatori.

Obligāta iepriekšēja pieteikšanās.

Tuvāka informācija un pieteikšanās: šeit.

Kontaktinformācija: +371 29618236, info@supfit.lv.

Ja pasākuma laikā ir tā norisei nepiemēroti laika apstākļi (stiprs vējš, lietus), tad Supfit.lv lemj par pasākuma pārcelšanu un par to informē dalībniekus.

Sestdiena, 29.jūnijs
20:45
Saulriets uz SUP dēļa Ķemeru purvā ar SUPFIT.lv

Saulriets uz SUP dēļa Ķemeru purvā ar SUPFIT.lv

 • Sestdiena, 29.jūnijs
 • Lielais Ķemeru tīrelis

Dienas nobeigums sagaidot saulrietu Ķemeru tīrelī uz SUP dēļa kopā ar piedzīvojumu organizētājiem SUPFIT.lv. Iepriekšēja pieredze braucieniem uz SUP dēļa nav nepieciešama, brauciens būs piemērots arī iesācējiem. 

Par nepieciešamo inventāru parūpēsies organizatori.

Obligāta iepriekšēja pieteikšanās.

Tuvāka informācija un pieteikšanās: šeit.

Kontaktinformācija: +371 29618236, ansis@supfit.lv.

Ja pasākuma laikā ir tā norisei nepiemēroti laika apstākļi (stiprs vējš, lietus), tad Supfit.lv lemj par pasākuma pārcelšanu un par to informē dalībniekus.

Svētdiena, 30.jūnijs
03:05
Saullēkts uz SUP dēļa Ķemeru purvā ar SUPFIT.lv

Saullēkts uz SUP dēļa Ķemeru purvā ar SUPFIT.lv

 • Svētdiena, 30.jūnijs
 • Lielais Ķemeru tīrelis

Lieliska iespēja sagaidīt saullēktu Ķemeru tīrelī uz SUP dēļa kopā ar piedzīvojumu organizētājiem SUPFIT.lv. Iepriekšēja pieredze  braucieniem  uz SUP dēļa nav nepieciešama, brauciens būs piemērots arī iesācējiem.  

Par nepieciešamo inventāru parūpēsies organizatori.

Obligāta iepriekšēja pieteikšanās.

Tuvāka informācija un pieteikšanās: šeit.

Kontaktinformācija: +371 29618236, info@supfit.lv.

Ja pasākuma laikā ir tā norisei nepiemēroti laika apstākļi (stiprs vējš, lietus), tad Supfit.lv lemj par pasākuma pārcelšanu un par to informē dalībniekus.

Pirmdiena, 1.jūlijs
03:05
Saullēkts uz SUP dēļa Ķemeru purvā ar SUPFIT.lv

Saullēkts uz SUP dēļa Ķemeru purvā ar SUPFIT.lv

 • Pirmdiena, 1.jūlijs
 • Lielais Ķemeru tīrelis

Lieliska iespēja sagaidīt saullēktu Ķemeru tīrelī uz SUP dēļa kopā ar piedzīvojumu organizētājiem SUPFIT.lv. Iepriekšēja pieredze  braucieniem  uz SUP dēļa nav nepieciešama, brauciens būs piemērots arī iesācējiem.  

Par nepieciešamo inventāru parūpēsies organizatori.

Obligāta iepriekšēja pieteikšanās.

Tuvāka informācija un pieteikšanās: šeit.

Kontaktinformācija: +371 29618236, info@supfit.lv.

Ja pasākuma laikā ir tā norisei nepiemēroti laika apstākļi (stiprs vējš, lietus), tad Supfit.lv lemj par pasākuma pārcelšanu un par to informē dalībniekus.

Pirmdiena, 1.jūlijs
20:00
Pučīni festivāls (opera). Dzintaru koncertzālē

Pučīni festivāls (opera). Dzintaru koncertzālē

 • Pirmdiena, 1.jūlijs
 • Dzintaru koncertzāle. Lielā zāle
 • Turaidas iela 1
 • dzintarukoncertzale.lv

Džakomo Pučīni mūzika Jūrmalā!

Festivāla "Puccini Torre del Lago" mākslinieki pasaules koncertturnejas ietvaros, kas veltīta dīžā maestro piemiņai, uzstāsies koncertzālē "Dzintari". Latvijas simfoniska festivāla orķestra pavadībā jums uzstāsies lielākas operas zvaigznes:

Soprāns - Marina Medici;

Tenors - Vincenzo Costanzo;

Diriģents - Jacopo Sipari di Pescasseroli.

Biļetes nopērkamas šeit.

Ceturtdiena, 4.jūlijs
 ZIVJU KŪPINĀŠANA, DEGUSTĀCIJAS “CETURTDIENA – ZIVJU DIENA”

ZIVJU KŪPINĀŠANA, DEGUSTĀCIJAS “CETURTDIENA – ZIVJU DIENA”

Jūrmalas Brīvdabas muzejā norisināsies pasākumu cikls ”Ceturtdiena – zivju diena”. Pasākumā varēs vērot zivju kūpināšanas demonstrējumu, iesaistīties zivju sagatavošanas procesā un arī nobaudīt karsti kūpinātas zivis.

Piektdiena, 5.jūlijs
19:30
Original Enigma Voices. Greatest Gold Hits Dzintaru koncertzālē

Original Enigma Voices. Greatest Gold Hits Dzintaru koncertzālē

 • Piektdiena, 5.jūlijs
 • Dzintaru koncertzāle. Lielā zāle
 • Turaidas iela 1
 • dzintarukoncertzale.lv

Visnoslēpumainākā projekta ENIGMA balsis dodas turnejā pa Eiropu.

Nepalaidiet garām iespēju dzirdēt Original Enigma Voices dzīvajā izpildījumā stīgu orķestra pavadījumā un redzēt unikālu gaismu un skatuves šovu! Ienirstiet grupas ENIGMA radītajā mistiskajā pasaulē un izbaudiet tās slavenākās dziesmas.

Aptuvenais koncerta ilgums: 1 stunda 40 minūtes, bez starpbrīža.

Vecuma ierobežojums: 8+.

Pasākuma valoda: angļu, latviešu.

Biļetes nopērkamas šeit.

Piektdiena, 5.jūlijs
20:40
Saulriets uz SUP dēļa Ķemeru purvā ar SUPFIT.lv

Saulriets uz SUP dēļa Ķemeru purvā ar SUPFIT.lv

 • Piektdiena, 5.jūlijs
 • Lielais Ķemeru tīrelis

Dienas nobeigums sagaidot saulrietu Ķemeru tīrelī uz SUP dēļa kopā ar piedzīvojumu organizētājiem SUPFIT.lv. Iepriekšēja pieredze braucieniem uz SUP dēļa nav nepieciešama, brauciens būs piemērots arī iesācējiem. 

Par nepieciešamo inventāru parūpēsies organizatori.

Obligāta iepriekšēja pieteikšanās.

Tuvāka informācija un pieteikšanās: šeit.

Kontaktinformācija: +371 29618236, ansis@supfit.lv.

Ja pasākuma laikā ir tā norisei nepiemēroti laika apstākļi (stiprs vējš, lietus), tad Supfit.lv lemj par pasākuma pārcelšanu un par to informē dalībniekus.

Sestdiena, 6.jūlijs
03:10
Saullēkts uz SUP dēļa Ķemeru purvā ar SUPFIT.lv

Saullēkts uz SUP dēļa Ķemeru purvā ar SUPFIT.lv

 • Sestdiena, 6.jūlijs
 • Lielais Ķemeru tīrelis

LV

Lieliska iespēja sagaidīt saullēktu Ķemeru tīrelī uz SUP dēļa kopā ar piedzīvojumu organizētājiem SUPFIT.lv. Iepriekšēja pieredze  braucieniem  uz SUP dēļa nav nepieciešama, brauciens būs piemērots arī iesācējiem.  

Par nepieciešamo inventāru parūpēsies organizatori.

Obligāta iepriekšēja pieteikšanās.

Tuvāka informācija un pieteikšanās: šeit.

Kontaktinformācija: +371 29618236, info@supfit.lv.

Ja pasākuma laikā ir tā norisei nepiemēroti laika apstākļi (stiprs vējš, lietus), tad Supfit.lv lemj par pasākuma pārcelšanu un par to informē dalībniekus.

Sestdiena, 6.jūlijs
20:40
Saulriets uz SUP dēļa Ķemeru purvā ar SUPFIT.lv

Saulriets uz SUP dēļa Ķemeru purvā ar SUPFIT.lv

 • Sestdiena, 6.jūlijs
 • Lielais Ķemeru tīrelis

Dienas nobeigums sagaidot saulrietu Ķemeru tīrelī uz SUP dēļa kopā ar piedzīvojumu organizētājiem SUPFIT.lv. Iepriekšēja pieredze braucieniem uz SUP dēļa nav nepieciešama, brauciens būs piemērots arī iesācējiem. 

Par nepieciešamo inventāru parūpēsies organizatori.

Obligāta iepriekšēja pieteikšanās.

Tuvāka informācija un pieteikšanās: šeit.

Kontaktinformācija: +371 29618236, ansis@supfit.lv.

Ja pasākuma laikā ir tā norisei nepiemēroti laika apstākļi (stiprs vējš, lietus), tad Supfit.lv lemj par pasākuma pārcelšanu un par to informē dalībniekus.

Svētdiena, 7.jūlijs
03:10
Saullēkts uz SUP dēļa Ķemeru purvā ar SUPFIT.lv

Saullēkts uz SUP dēļa Ķemeru purvā ar SUPFIT.lv

 • Svētdiena, 7.jūlijs
 • Lielais Ķemeru tīrelis

Lieliska iespēja sagaidīt saullēktu Ķemeru tīrelī uz SUP dēļa kopā ar piedzīvojumu organizētājiem SUPFIT.lv. Iepriekšēja pieredze  braucieniem  uz SUP dēļa nav nepieciešama, brauciens būs piemērots arī iesācējiem.  

Par nepieciešamo inventāru parūpēsies organizatori.

Obligāta iepriekšēja pieteikšanās.

Tuvāka informācija un pieteikšanās: šeit.

Kontaktinformācija: +371 29618236, info@supfit.lv.

Ja pasākuma laikā ir tā norisei nepiemēroti laika apstākļi (stiprs vējš, lietus), tad Supfit.lv lemj par pasākuma pārcelšanu un par to informē dalībniekus.

Pirmdiena, 8.jūlijs
20:00
Elīna Garanča un draugi, diriģents Karels Marks Šišons Dzintaru koncertzālē

Elīna Garanča un draugi, diriģents Karels Marks Šišons Dzintaru koncertzālē

 • Pirmdiena, 8.jūlijs
 • Dzintaru koncertzāle. Lielā zāle
 • Turaidas iela 1
 • dzintarukoncertzale.lv

Kopš 2016. gada visu laiku labākā Latvijas operdziedātāja, mecosoprāns Elīna Garanča un kompānija “Art Forte” sadarbojas projektā “Elīna Garanča un draugi”, piedāvājot Dzintaru koncertzāles publikai patiesi brīnišķīgus koncertus – tajos ir uzstājušās gan pasaules operas zvaigznes, gan perspektīvi jauni dziedātāji, kurus gaida spoža karjera. Dmitrija Hvorostovska, Hiblas Gerzmavas, Olgas Peretjatko, Dmitro Popova, Džonatana Titelmana, Marinas Monso, Eri Nakamuras un Seokdžonga Beka uzstāšanās kopā projekta mākslinieciskā vadītāja Karela Marka Šišona diriģēto Festivāla orķestri sagādājušas spilgtus un neaizmirstamus iespaidus skatītājiem un klausītājiem. Cikla “Elīna Garanča un draugi” pasākumi neapšaubāmi ir kļuvuši par Jūrmalas vasaras koncertsezonas vizītkarti un vienu no spožākajām tās rotām.

Drīzumā sekos arī informācija par solistiem, kuri šogad uzstāsies kopā ar Elīnu Garanču un Karelu Marku Šišonu 8. jūlijā Dzintaru koncertzālē.

Biļetes nopērkamas šeit.

Otrdiena, 9.jūlijs
19:30
Nikolajs Fomenko un viņa draugi Dzintaru koncertzālē

Nikolajs Fomenko un viņa draugi Dzintaru koncertzālē

 • Otrdiena, 9.jūlijs
 • Dzintaru koncertzāle. Lielā zāle
 • Turaidas iela 1
 • dzintarukoncertzale.lv

Koncertā “Nikolajs Fomenko un viņa draugi” piedalīsies izcili mākslinieki, turklāt katrs ko viņiem ir Zvaigzne!

Piedalās:

Nikolajs Fomenko;

Aidars Gajnuļins;

Zarina Altinbajeva;

Ansamblia Gentlemen’s Strings – to ir izveidojis leģendārais mūziķis – kontrabasists Grigorijs Kovaļevskis.

Aptuvenais koncerta ilgums: 2 stundas

Biļetes nopērkamas šeit.

Trešdiena, 10.jūlijs
03:15
Saullēkts uz SUP dēļa Ķemeru purvā ar SUPFIT.lv

Saullēkts uz SUP dēļa Ķemeru purvā ar SUPFIT.lv

 • Trešdiena, 10.jūlijs
 • Lielais Ķemeru tīrelis

Lieliska iespēja sagaidīt saullēktu Ķemeru tīrelī uz SUP dēļa kopā ar piedzīvojumu organizētājiem SUPFIT.lv. Iepriekšēja pieredze  braucieniem  uz SUP dēļa nav nepieciešama, brauciens būs piemērots arī iesācējiem.  

Par nepieciešamo inventāru parūpēsies organizatori.

Obligāta iepriekšēja pieteikšanās.

Tuvāka informācija un pieteikšanās: šeit.

Kontaktinformācija: +371 29618236, info@supfit.lv.

Ja pasākuma laikā ir tā norisei nepiemēroti laika apstākļi (stiprs vējš, lietus), tad Supfit.lv lemj par pasākuma pārcelšanu un par to informē dalībniekus.

Ceturtdiena, 11.jūlijs
 ZIVJU KŪPINĀŠANA, DEGUSTĀCIJAS “CETURTDIENA – ZIVJU DIENA”

ZIVJU KŪPINĀŠANA, DEGUSTĀCIJAS “CETURTDIENA – ZIVJU DIENA”

 • Ceturtdiena, 11.jūlijs
 • Jūrmalas Brīvdabas muzejs
 • Tīklu iela 1A

Jūrmalas Brīvdabas muzejā norisināsies pasākumu cikls ”Ceturtdiena – zivju diena”. Pasākumā varēs vērot zivju kūpināšanas demonstrējumu, iesaistīties zivju sagatavošanas procesā un arī nobaudīt karsti kūpinātas zivis.

Piektdiena, 12.jūlijs
20:35
Saulriets uz SUP dēļa Ķemeru purvā ar SUPFIT.lv

Saulriets uz SUP dēļa Ķemeru purvā ar SUPFIT.lv

 • Piektdiena, 12.jūlijs
 • Lielais Ķemeru tīrelis

Dienas nobeigums sagaidot saulrietu Ķemeru tīrelī uz SUP dēļa kopā ar piedzīvojumu organizētājiem SUPFIT.lv. Iepriekšēja pieredze braucieniem uz SUP dēļa nav nepieciešama, brauciens būs piemērots arī iesācējiem. 

Par nepieciešamo inventāru parūpēsies organizatori.

Obligāta iepriekšēja pieteikšanās.

Tuvāka informācija un pieteikšanās: šeit.

Kontaktinformācija: +371 29618236, ansis@supfit.lv.

Ja pasākuma laikā ir tā norisei nepiemēroti laika apstākļi (stiprs vējš, lietus), tad Supfit.lv lemj par pasākuma pārcelšanu un par to informē dalībniekus.

Sestdiena, 13.jūlijs
JŪRAS SVĒTKI

JŪRAS SVĒTKI

 • Sestdiena, 13.jūlijs
 • Mellužu estrādē
 • Mellužu parks

Jūrmala var lepoties ar kūrorta tradīcijām, bet vēl pirms tajā jau saimniekojuši zvejnieki – arī svētku svinēšanas šīs tradīcijas pilsētai nav svešas. Jūras svētku apmeklētājus  iepriecinās radošas, muzikālas aktivitātes un zaļumballe.

Sestdiena, 13.jūlijs
JŪRMALAS VELOMARATONS

JŪRMALAS VELOMARATONS

 • Sestdiena, 13.jūlijs
 • Dzintaros
 • Dzintari

Jūrmalas velomaratons tradicionāli ir viens no lielākajiem šosejas riteņbraukšanas pasākumiem Latvijā. Riteņbraucējiem un sportisko aktivitāšu cienītājiem būs pieejamas trīs šosejas riteņbraukšanas distances. Katrs dalībnieks finišā tiks iepriecināts ar īpašām piemiņas medaļām no Jūrmalas. Plānota arī plaša izklaides programma gan dalībniekiem, gan apmeklētājiem.

Sestdiena, 13.jūlijs
03:20
Saullēkts uz SUP dēļa Ķemeru purvā ar SUPFIT.lv

Saullēkts uz SUP dēļa Ķemeru purvā ar SUPFIT.lv

 • Sestdiena, 13.jūlijs
 • Lielais Ķemeru tīrelis

Lieliska iespēja sagaidīt saullēktu Ķemeru tīrelī uz SUP dēļa kopā ar piedzīvojumu organizētājiem SUPFIT.lv. Iepriekšēja pieredze  braucieniem  uz SUP dēļa nav nepieciešama, brauciens būs piemērots arī iesācējiem.  

Par nepieciešamo inventāru parūpēsies organizatori.

Obligāta iepriekšēja pieteikšanās.

Tuvāka informācija un pieteikšanās: šeit.

Kontaktinformācija: +371 29618236, info@supfit.lv.

Ja pasākuma laikā ir tā norisei nepiemēroti laika apstākļi (stiprs vējš, lietus), tad Supfit.lv lemj par pasākuma pārcelšanu un par to informē dalībniekus.

Sestdiena, 13.jūlijs
19:00
Muzikālā izrāde ‘’Vella kalpi’’ Dzintaru koncertzālē

Muzikālā izrāde ‘’Vella kalpi’’ Dzintaru koncertzālē

 • Sestdiena, 13.jūlijs
 • Dzintaru koncertzāle. Lielā zāle
 • Turaidas iela 1
 • dzintarukoncertzale.lv

Leģendu atgriešanās – brašie rīdzinieki Andris, Pēteris un Ērmanis, kurus visi dēvē par Vella kalpiem, atkal glābs Rīgas atslēgas, neļaujot rātskungiem tās atdot Zviedrijas karalim, bet viņu līgavas Rūta, Anna un Lēne ne tikai lūgs Dievu par saviem mīļotajiem, bet stāsies viņiem līdzās, lai aizsargātu savu pilsētu pret naidnieku.

Ieskandinot Rutku Tēva leģendārā romāna 90. gadskārtu un filmas “Vella kalpi” 55. gadskārtu, 2024. gada vasarā pie skatītājiem atgriežas iestudējums “Vella kalpi”, kura libretu ir veidojis filmu “Vella kalpi” un “Vella kalpi Vella dzirnavās” scenārija līdzautors Jānis Anerauds, bet mūziku komponējis Raimonds Pauls.

Aptuvenais koncerta ilgums ar starpbrīdi: 2 stundas 30 minūtes (2 cēlieni).

Biļetes nopērkamas šeit.

Sestdiena, 13.jūlijs
20:35
Saulriets uz SUP dēļa Ķemeru purvā ar SUPFIT.lv

Saulriets uz SUP dēļa Ķemeru purvā ar SUPFIT.lv

 • Sestdiena, 13.jūlijs
 • Lielais Ķemeru tīrelis

Dienas nobeigums sagaidot saulrietu Ķemeru tīrelī uz SUP dēļa kopā ar piedzīvojumu organizētājiem SUPFIT.lv. Iepriekšēja pieredze braucieniem uz SUP dēļa nav nepieciešama, brauciens būs piemērots arī iesācējiem. 

Par nepieciešamo inventāru parūpēsies organizatori.

Obligāta iepriekšēja pieteikšanās.

Tuvāka informācija un pieteikšanās: šeit.

Kontaktinformācija: +371 29618236, ansis@supfit.lv.

Ja pasākuma laikā ir tā norisei nepiemēroti laika apstākļi (stiprs vējš, lietus), tad Supfit.lv lemj par pasākuma pārcelšanu un par to informē dalībniekus.

Sestdiena, 13.jūlijs
22:00
Jūrmalas festivāls. Nakts koncerts. Julian Joseph trio (UK)

Jūrmalas festivāls. Nakts koncerts. Julian Joseph trio (UK)

 • Sestdiena, 13.jūlijs
 • Dzintaru koncertzāle. Mazā zāle
 • Turaidas iela 1
 • dzintarukoncertzale.lv

Dalībnieki:

Julian Joseph trio (UK).

Programmā:

Džordža Gēršvina (George Gershwin), Koula Portera (Cole Porter), Djūka Elingtona (Duke Ellington), Džuliana Džozefa (Julian Joseph) u.c. džeza skaņdarbi.

Biļetes nopērkamas šeit.

Svētdiena, 14.jūlijs
03:20
Saullēkts uz SUP dēļa Ķemeru purvā ar SUPFIT.lv

Saullēkts uz SUP dēļa Ķemeru purvā ar SUPFIT.lv

 • Svētdiena, 14.jūlijs
 • Lielais Ķemeru tīrelis

Lieliska iespēja sagaidīt saullēktu Ķemeru tīrelī uz SUP dēļa kopā ar piedzīvojumu organizētājiem SUPFIT.lv. Iepriekšēja pieredze  braucieniem  uz SUP dēļa nav nepieciešama, brauciens būs piemērots arī iesācējiem.  

Par nepieciešamo inventāru parūpēsies organizatori.

Obligāta iepriekšēja pieteikšanās.

Tuvāka informācija un pieteikšanās: šeit.

Kontaktinformācija: +371 29618236, info@supfit.lv.

Ja pasākuma laikā ir tā norisei nepiemēroti laika apstākļi (stiprs vējš, lietus), tad Supfit.lv lemj par pasākuma pārcelšanu un par to informē dalībniekus.

Svētdiena, 14.jūlijs
04:30
Jūrmalas festivāls. Saullēkta koncerts

Jūrmalas festivāls. Saullēkta koncerts

 • Svētdiena, 14.jūlijs
 • Dzintaru pludmale

14. jūlijā Dzintaru pludmalē tradicionāli notiks Saullēkta koncerts ar Elbas Filharmonijas galveno ērģelnieci, par ērģeļu karalieni dēvēto Ivetu Apkalnu.

Ar daudziem krāšņiem koncertiem no 13. līdz 20. jūlijam norisināsies “Jūrmalas festivāls”, grandiozākais vasaras muzikālais notikums Dzintaru koncertzālē, pulcējot izcilus latviešu un ārzemju mūziķus. Koncertos uzstāsies pasaulslavenā vijolniece Kristīne Balanas, džeza pianists Džulians Džozefs (Julian Joseph, UK), tenors Aleksandrs Antoņenko, dziedātājs Jānis Šipkēvics, Jūrmalas festivāla orķestris, Liepājas Simfoniskais orķestris un citi. Festivāla īpašie viesi būs Barselonas flamenko balets no Spānijas. Skanēs arī skaistākās operu ārijas un koncerts “Dzimuši Latvijā” ar lielo un uzlecošo zvaigžņu piedalīšanos.

Pirmdiena, 15.jūlijs
20:00
Jūrmalas festivāla atklāšana Dzintaru koncertzālē

Jūrmalas festivāla atklāšana Dzintaru koncertzālē

 • Pirmdiena, 15.jūlijs
 • Dzintaru koncertzāle. Lielā zāle
 • Turaidas iela 1
 • dzintarukoncertzale.lv

Dalībnieki:

Kristīne Balanas, vijole

Džūlians Džozefs (Julian Joseph, Apvienotā Karaliste), klavieres

Liepājas Simfoniskais orķestris

Diriģents Guntis Kuzma

Programmā:

Žeronimo Gimeness “La boda de Luis Alonso”

Moriss Ravēls “Čigāniete”

Džordže Enesku “Rumāņu rapsodija nr. 1”

Pablo Sarasate “Karmenas fantāzija”

Leonards Bernsteins “Simfoniskās dejas” no mūzikla Vestsaidas stāsts

Džordžs Gēršvins “Rapsodija blūza stilā”

Biļetes nopērkamas šeit.

 

Otrdiena, 16.jūlijs
20:00
Jūrmalas festivāls Dzintaru koncertzālē. Gruzīnu daudzbalsīgie dziedājumi

Jūrmalas festivāls Dzintaru koncertzālē. Gruzīnu daudzbalsīgie dziedājumi

 • Otrdiena, 16.jūlijs
 • Dzintaru koncertzāle. Mazā zāle
 • Turaidas iela 1
 • dzintarukoncertzale.lv

Dalībnieki:

Tbilisi Operas un baleta teātra vadošais solistu ansamblis “Suļiko” (Gruzija).

Programmā:

Gruzīnu tradicionālie daudzbalsīgie skaņdarbi.

Biļetes nopērkamas šeit.

Trešdiena, 17.jūlijs
03:30
Saullēkts uz SUP dēļa Ķemeru purvā ar SUPFIT.lv

Saullēkts uz SUP dēļa Ķemeru purvā ar SUPFIT.lv

 • Trešdiena, 17.jūlijs
 • Lielais Ķemeru tīrelis

Lieliska iespēja sagaidīt saullēktu Ķemeru tīrelī uz SUP dēļa kopā ar piedzīvojumu organizētājiem SUPFIT.lv. Iepriekšēja pieredze  braucieniem  uz SUP dēļa nav nepieciešama, brauciens būs piemērots arī iesācējiem.  

Par nepieciešamo inventāru parūpēsies organizatori.

Obligāta iepriekšēja pieteikšanās.

Tuvāka informācija un pieteikšanās: šeit.

Kontaktinformācija: +371 29618236, info@supfit.lv.

Ja pasākuma laikā ir tā norisei nepiemēroti laika apstākļi (stiprs vējš, lietus), tad Supfit.lv lemj par pasākuma pārcelšanu un par to informē dalībniekus.

Trešdiena, 17.jūlijs
20:00
Jūrmalas festivāls Dzintaru koncertzālē. Iveta Apkalna un Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris

Jūrmalas festivāls Dzintaru koncertzālē. Iveta Apkalna un Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris

 • Trešdiena, 17.jūlijs
 • Dzintaru koncertzāle. Lielā zāle
 • Turaidas iela 1
 • dzintarukoncertzale.lv

Dalībnieki:

Iveta Apkalna, ērģeles

Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris

Diriģents Olli Mustonens (Olli Mustonen, Somija)

Programmā:

Aleksandrs Ļadovs “Kikimora”

Fransiss Pulenks “Koncerts ērģelēm, stīgu orķestrim un timpāniem sol minorā”

Žans Sibēliuss 7. Simfonija un simfoniskā poēma “Somija”

Biļetes nopērkamas šeit.

 

6.jūnijs - 8.jūnijs
Eiropas Golfa Asociācijas Mid-Amatieru golfa čempionāts

Eiropas Golfa Asociācijas Mid-Amatieru golfa čempionāts

 • 6.jūnijs - 8.jūnijs
 • Jurmala Golf Club & Hotel
 • Golfa iela 1

Pirmo reizi Latvijas golfa vēsturē Latvijā norisināsies Eiropas Mid-Amatieru čempionāts dāmām un kungiem! Tiek dota lieliska iespēja klātienē vērot čempionātu tepat, Jūrmalas golfa laukumā no 6. līdz 8. jūnijam!

Tas dod tiesības piedalīties arī spēlētājiem no Latvijas - četriem kungiem un trīs dāmām!

Vairāk informācijas šeit.

13.jūnijs - 16.jūnijs
CEV NĀCIJU KAUSA 2024 FINĀLS PLUDMALES VOLEJBOLĀ

CEV NĀCIJU KAUSA 2024 FINĀLS PLUDMALES VOLEJBOLĀ

 • 13.jūnijs - 16.jūnijs
 • Majoru pludmalē
 • Majoru pludmalē

Majoru pludmales smiltīs norisināsies Eiropas Volejbola konfederācijas (CEV) Nāciju kausa fināls, kurā notiks izšķirošās cīņas par ceļazīmēm uz 2024.gada Parīzes olimpisko spēļu pludmales volejbola turnīru.

13.jūlijs - 20.jūlijs
JŪRMALAS FESTIVĀLS

JŪRMALAS FESTIVĀLS

 • 13.jūlijs - 20.jūlijs
 • Dzintaru koncertzālē
 • Turaidas iela 1

Ar daudziem krāšņiem koncertiem no 13. līdz 20. jūlijam norisināsies “Jūrmalas festivāls”, grandiozākais vasaras muzikālais notikums Dzintaru koncertzālē, pulcējot izcilus latviešu un ārzemju mūziķus. Koncertos uzstāsies pasaulslavenā vijolniece Kristīne Balanas, džeza pianists Džulians Džozefs (Julian Joseph, UK), tenors Aleksandrs Antoņenko, dziedātājs Jānis Šipkēvics, Jūrmalas festivāla orķestris, Liepājas Simfoniskais orķestris un citi. Festivāla īpašie viesi būs Barselonas flamenko balets no Spānijas. Skanēs arī skaistākās operu ārijas un koncerts “Dzimuši Latvijā” ar lielo un uzlecošo zvaigžņu piedalīšanos.

14. jūlijā Dzintaru pludmalē tradicionāli notiks Saullēkta koncerts ar Elbas Filharmonijas galveno ērģelnieci, par ērģeļu karalieni dēvēto Ivetu Apkalnu.

4.jūlijs - 25.jūlijs
ZIVJU KŪPINĀŠANA, DEGUSTĀCIJAS “CETURTDIENA – ZIVJU DIENA”

ZIVJU KŪPINĀŠANA, DEGUSTĀCIJAS “CETURTDIENA – ZIVJU DIENA”

 • 4.jūlijs - 25.jūlijs
 • Jūrmalas Brīvdabas muzejs
 • Tīklu iela 1

Jūrmalas Brīvdabas muzejā jūlijā, katru ceturtdienu norisināsies pasākumu cikls ”Ceturtdiena – zivju diena”. Pasākumā varēs vērot zivju kūpināšanas demonstrējumu, iesaistīties zivju sagatavošanas procesā un arī nobaudīt karsti kūpinātas zivis.

26.aprīlis - 26.maijs
Pētera Jansena gleznu izstāde ''Gaismas klusumā'' Jūrmalas muzejā

Pētera Jansena gleznu izstāde ''Gaismas klusumā'' Jūrmalas muzejā

 • 26.aprīlis - 26.maijs
 • Tirgoņu iela 29

Pētera Jansena izstāde ''Gaismas klusumā'' atklāj mākslinieka radošā rokraksta un tehniku daudzveidību, iepazīstinot ar Nīderlandē un Latvijā tapušajiem darbiem. Gaisma, klusums un daba ir izstādes vadmotīvi. Darbos manāma viņa interese par simbolismu un jūgendstilu, un Jansens stāsta, ka romantisma ainavās viņu interesē spēcīgā emocionalitāte - dabas attēlojuma subjektīvais faktors. Šo emocionalitāti viņš saskata arī seno ķīniešu un japāņu glezniecībā. “To redzu koku zaru, viļņu un mākoņu pārtapšanā par izteiksmīgām emocionāli uzlādētām formām, tām vienlaikus saglabājot meditatīvu mieru.”

 

26.aprīlis - 26.maijs
Lijas Rages mākslas darbu izstāde ''Grafiti'' Jūrmalas muzejā

Lijas Rages mākslas darbu izstāde ''Grafiti'' Jūrmalas muzejā

 • 26.aprīlis - 26.maijs
 • Tirgoņu iela 29

Lija Rage par izstādi ''Grafiti'': “Braucot ar vilcienu ceļā no Jūrmalas uz Rīgu var vērot apzīmētas garas sienas, kur laika gaitā zīmējumi mainās, tiek pārkrāsoti, papildināti. Uz sienas var lasīt laikam atbilstošu dzeju, izsaukumus. Šīs sienas ir kā savdabīgs atvērts žurnāls vai galerija, kurā mainīgās zīmējumu un tekstuālās izpausmes atspoguļo laika ritumu, kā arī sabiedrības domas un izjūtas.

Apvienoju šo ielu mākslu ar saviem zīmējumiem, pārveidoju digitāli, pievienoju savu vēstījumu un ilgstoši audu. Apvienoju salīdzinoši “ātro” ielu mākslu ar vislaikietilpīgāko mākslas veidu – klasisko gobelēnu, ieviešot kontrastu starp digitālo un tradicionālo mākslas izpausmi. Gobelēns ir pazīstams ar savu laikietilpīgumu un rūpību, kas kontrastē ar ātrumu un ielu mākslas neformālo raksturu. Izstāde iekļauj gadiem ilgu darbu, sākot no fotografēšanas, griešanas, līmēšanas, beidzot ar aušanu un darbu apšūšanu ar vizuāliem elementiem.”

25.aprīlis - 26.maijs
Līvijas Brigitas Pavlovskas gleznu izstāde ''Vēlreiz'' Jūrmalas muzejā

Līvijas Brigitas Pavlovskas gleznu izstāde ''Vēlreiz'' Jūrmalas muzejā

 • 25.aprīlis - 26.maijs
 • Tirgoņu iela 29

Līvija Brigita Pavlovska (1939) savā jubilejas izstādē ''Vēlreiz'' atskatās uz gandrīz četrdesmit gadus ilgu radošā darba periodu. Gan paralēli aktīvam interjera dizaineres darbam, gan šobrīd jau mierīgākā dzīves periodā māksliniece vienmēr ir gleznojusi. Īpaši tuvas Līvijai Brigitai Pavlovskai ir ziedu klusās dabas un ainavas, viņa pārsvarā strādā akvareļa tehnikā. Ar šo gleznu kolekciju māksliniece skatītāju uzrunā vēlreiz, pirms darbi iegulst darbnīcas plauktos un muzeja krātuvēs uz ilgāku laiku.

 

20.marts - 21.aprīlis
Stikla mākslas izstāde “Portāli” Jūrmalas muzejā

Stikla mākslas izstāde “Portāli” Jūrmalas muzejā

 • 20.marts - 21.aprīlis
 • Jūrmalas muzejs
 • Tirgoņu iela 29

Kamīnzālē skatāma Latvijas Mākslas akadēmijas Stikla mākslas nodaļas studentu eksperimentus un iedvesmas darbus izstādē “Portāli”.

Izstādi “Portāli” radījušas Latvijas Mākslas akadēmijas Stikla mākslas katedras studentes Inta Priede, Džeina Mieze, Diāna Bodniece, Anna Enikova, Santa Bekmane, Lou Girerd-Chambaz.

 Izstādes kuratore LMA Stikla mākslas katedras vadītāja docente Agnese Gedule.

Katra stikla māksliniece piedāvā savu unikālo redzējumu un perspektīvu, izmantojot stiklu kā vadošo materiālu, kas ļauj veidot portālus uz iedomu realitātēm. Mākslas darbi ne vien atspoguļo aktuālās tēmas un jūtas, bet arī aicina apmeklētājus uz refleksiju un ieinteresētību par nezināmo. Katrs mākslas darbs ir kā iespēja piedzīvot individuālu pieredzi un interpretāciju, kas izriet no dažādām redzējuma un sajūtu kombinācijām, noteikti radīs jaunas un nebijušas emocijas un izjūtas apmeklētājos.

Izstāde skatāma no 20. marta līdz 21.aprīlim. Muzeja darba laiks: P.,O. – Slēgts, T.-Sv. – 10.00 – 17.00. 

Ieeja brīva.

20.marts - 21.aprīlis
Annas Laicānes gleznu izstāde “Dīķis un citi stāsti” Jūrmalas muzejā

Annas Laicānes gleznu izstāde “Dīķis un citi stāsti” Jūrmalas muzejā

 • 20.marts - 21.aprīlis
 • Jūrmalas muzejs
 • Tirgoņu iela 29

Gleznotāja Anna Laicāne savos darbos izstādē “Dīķis un citi stāsti” reflektē par sajūtām un noskaņu esot dabā, kas ietver sevī satikšanos ar nepazīstamo, pārsteidzošo, sapīšanos ūdensrožu garajos kātos un dabas formu vērošanu mainīgajā gaismā.

Anna Laicāne (1984) par savu darbu kolekciju izstādē “Dīķis un citi stāsti” saka: “Būšana dabā - mitrās vietās, pie dīķiem un ezeriem raisa atmiņas par bērnībā lasīto Keneta Greiema grāmatu Vējš vītolos. Stāsts par piedzīvojumiem un simbolisku ceļu, kas piedāvā izjust bailes, skumjas un patiesu prieku. Tas paredz satikšanos ar nepazīstamo, savādo, un nav cita veida kā pieredzēt, kā tikai doties uz priekšu. Arī animācijas filma “Ezītis miglā” neapšaubāmi ir atstājusi savu nospiedumu pasaules uztverē. Tajā atspoguļots ceļš un draudzība, pie kuras nonāk, pārvarot grūtības. Kā arī skaistums un ļaušana notikt, ja reiz gals ir klāt”.

Izstāde skatāma no 20. marta līdz 21.aprīlim. Muzeja darba laiks: P.,O. – Slēgts, T.-Sv. – 10.00 – 17.00. 

Ieeja brīva. 

20.marts - 21.aprīlis
Mākslas izstāde “Dialogi” Jūrmalas muzejā

Mākslas izstāde “Dialogi” Jūrmalas muzejā

 • 20.marts - 21.aprīlis
 • Jūrmalas muzejs
 • Tirgoņu iela 29

Izstāde “Dialogi”, kurā piedalās Arvydas Brazdžiūnas (Lietuva) un latviešu gleznotāja Ieva Liepiņa, ir vieta, kurā tiekas divu unikālu mākslinieku divas unikālas mākslas pasaules.  Abu mākslinieku darbi piedāvā dinamisku un sarežģītu skatījumu uz cilvēku, viņa būtību, savstarpēji saistot emocionālo izteiksmi un sociāli kritisku izpēti.

Arvydas Brazdžiūnas (1960) darbu savā izlasē iekļāvis darbus, kuri uzrunā skatītāju, to konfrontējot ar viņa atmiņām, ar pārdomām par pagātnes izbalējušo slavu, par atmiņas eroziju un par laika nežēlīgo ritumu.

Ieva Liepiņa (1967) ir māksliniece, kuras glezniecība uzrunā skatītāju, izmantojot emocionāli dziļu simbolu valodu. Viņas darbi ir vizuāli stāsti, kuros tiek pētītas cilvēku iekšējās pasaules un to mijiedarbība ar apkārtējo vidi.

Izstāde būs skatāms no 20. marta līdz 21.aprīlim.

Muzeja darba laiks: P.,O. – Slēgts, T.-Sv. – 10.00 – 17.00.

Ieeja brīva. 

 

 

15.marts - 26.maijs
Izstāde “Pasaule manos sapņos”, veltīta tēlnieka Roberta Dinera piemiņai

Izstāde “Pasaule manos sapņos”, veltīta tēlnieka Roberta Dinera piemiņai

Izstāde “Pasaule manos sapņos” veltīta tēlniekam Robertam Dineram, no akadēmiskas ievirzes figurālisma neatkarīga tīrradņa mākslai. Pērn pāragri aprāvās Roberta Dinera (1977–2023) dzīve. Mākslinieks dzīvoja Jūrmalā un kļuva pazīstams ar skulptūru izstādēm pludmalē.

Roberta Dinera piemiņas izstāde “Pasaule manos sapņos” Mākslas stacijā “Dubulti” piedāvā hronoloģiski plašu darbu klāstu. Te būs gan košās un krāsainās deviņdesmito gadu vaska skulptūras, gan divtūkstošo gadu miniatūrās bronzas un fotogrāfijas, gan episka karam veltīta instalācija, kā arī kopā ar Liliju Dineri veidotās seno literāro pieminekļu ilustrācijas. Izstādi papildina videohronikas.

R. Diners veidoja tēlus, kuros cilvēks, dzīvnieks, senie arhetipi un mūsdienu asociācijas saplūst vienotā mistērijā. Tie ietver laikmetīgo ekoloģisko vēlmi līdzsvarot cilvēku un citu pasaules iemītnieku dzīves. Darbi ir kritiski pret cilvēka egocentrisko dominanci. Formas ziņā Roberts Diners izkopa miniatūru, kurā saskatīja monumentālismu. Tāpēc nereti skulptūras papildina autora fotografēti attēli ar tēlu fotopalielinājumiem. Roberts Diners saka: “Radot mākslas darbu, iedvesmu gūstu senajā mākslā, kurā atspoguļojas mitoloģiskā domāšana. Apvienojot mītus ar manu personisko dzīves pieredzi, izveidojas jauns mīts”.

Izstādes kuratore ir Mākslas stacijas “Dubulti” vadītāja Inga Šteimane.  

Mākslas stacijas “Dubulti” izstāžu programmu atbalsta Jūrmalas valstspilsētas pašvaldība un Valsts Kultūrkapitāla fonds.

Mākslas stacija “Dubulti” darba laiks – pirmdiena līdz svētdiena no plkst. 9.00 – 17.30.

30.marts - 1.septembris
Valda Buša 100 gadu jubilejas brīvdabas izstāde Bulduru skvērā

Valda Buša 100 gadu jubilejas brīvdabas izstāde Bulduru skvērā

 • 30.marts - 1.septembris
 • Bulduru skvērs
 • Edinburgas Prospekts 10

Par godu gleznotāja un pedagoga Valda Buša 100 gadu jubilejai Bulduru skvērā izvietota brīvdabas izstāde.

Izstādē apskatāmas 14 gleznu reprodukcijas.

Mākslinieka daiļradē galvenais izteiksmes līdzeklis ir krāsa – tai pakārtota gleznas uzbūve un zīmējums. Mākslinieka rokrakstam raksturīgi vērienīgi, pastozi triepieni. Buša glezniecība pieder 20. gadsimta romantiskajam, ekspresīvi kāpinātajam pasaules redzējumam.

Iepazīties ar Valda Buša daiļradi un aplūkot viņa darbu izstādi var mākslinieka Bulduru Izstāžu namā.

22.septembris - 27.aprīlis
Izstāde bērniem “Makss un Morics. Tulkojusi Aspazija”

Izstāde bērniem “Makss un Morics. Tulkojusi Aspazija”

 • 22.septembris - 27.aprīlis
 • Aspazijas māja
 • Z.Meierovica prospekts 18/20

Izstādē bērni ar dažādu āķīgu uzdevumu palīdzību varēs iejusties gan pasaulē slavenāko nedarbu veicēju - Makša un Morica, gan pieaugušo lomās, jo līdz ar abiem zēniem, Aspazijas mājā ir ieradies viss vācu satīriķa  Vilhelma Buša uzburtais ciems ar Boltes madāmu un onkuli Frici priekšgalā.

Izstādes autori ir scenogrāfs Aigars Ozoliņš un režisore Anta Priedīte. Viņi radījuši vidi, kas mudina gan bērnus, gan viņu vecākus darboties, vienlaikus aicinot padomāt par nodomu un seku samērību. "Šis ir brīnišķīgi dauzonīgs un politnekorekts stāsts, kurš burtiski uzprasās uz jautājumu, kas ir cēlonis, un kas - sekas. Mums ir nopietnas aizdomas, ka pieaugušie, kas samaļ Maksi un Moricu miltos un izbaro zosīm, paši bērnībā ir noskuvuši kaķi vai samainījuši tabletes aptiekāra skapītī. Ko tad var gribēt no abiem puikām?" - saka mākslinieki.

Izstāde bērniem “Makss un Morics. Tulkojusi Aspazija” tapusi ar Jūrmalas domes atbalstu. Palīdzīgu roku tehnoloģiju risinājumos sniedzis lieldraugs – SIA PEPI RER.

Izstādes tapšanā piedalījās arī jaunie talanti no Jūrmalas Mākslas skolas.

 Izstāde “Makss un Morics. Tulkojusi Aspazija” būs apskatāma līdz 2024.gada 27.aprīlim. Aspazijas mājas darba laiks: Sv.-P. -  Slēgts, O.-S. - 10.00 17.00.

30.jūnijs - 22.jūnijs
Izstāde "Uz robežas. Divas pasaules. Aspazijas luga "Zalša līgava""

Izstāde "Uz robežas. Divas pasaules. Aspazijas luga "Zalša līgava""

 • 30.jūnijs - 22.jūnijs
 • Raiņa un Aspazijas vasarnīca
 • Jāņa Pliekšāna iela 5/7

Pastāvīgā izstāde.

Darba laiki: O., C., Piekt., S. 10.00–17.00. | T. 12.00–19.00 | Sv. – P. slēgts

Ieejas maksa pieaugušajiem 2.00 eiro; skolēniem, studentiem, pensionāriem 1.00 eiro; ģimenēm 3.00 eiro.

22.jūlijs - 20.jūlijs
Gleznotāja Valda Buša izstāde “Saule. Jūrmala. Lielupe”

Gleznotāja Valda Buša izstāde “Saule. Jūrmala. Lielupe”

 • 22.jūlijs - 20.jūlijs
 • Bulduru Izstāžu nams
 • Muižas iela 6

Valdis Bušs (1924 - 2014), dzīvodams Jūrmalā, daudz gleznojis tuvākās apkārtnes ainavas. Lielupe, laivu piestātnes, jahtu regates, saulriets upes ielokā, apsnigušas mājiņas, priežu slaidie stāvi - tie ir tikai daži no mākslinieka gleznās attēlotajiem sižetiem. Valda Buša gleznās jūtam gan karstas vasaras svelmi, gan ziemas spelgoni, gan izbaudām krāšņu saulrietu Lielupes krastā.

Gleznošana bija Valda Buša dzīvesveids un nepieciešamība. Katru brīvo mirkli mākslinieks veltīja savai lielajai mīlestībai- gleznošanai. Garajā radošajā mūžā tapušas neskaitāmas gleznas un dabas studijas. Ikdienā mākslinieks devās gleznot tuvākās apkārtnes ainavas un gaidīja atvaļinājumu, kad varēs nodoties tikai gleznošanai. Ne visiem darbiem doti nosaukumi, bet dažreiz kāds ielas stūris, raksturīgs upes līcis, laivu piestātne palīdz atpazīt attēloto ainavu.

Bulduru Izstāžu nama darba laiks: otrdien- sestdien 10.00−17.00. 

Ieeja bez maksas.

27.oktobris - 30.decembris
Izstāde “Bilderlingshof - Bilderiņi!”

Izstāde “Bilderlingshof - Bilderiņi!”

 • 27.oktobris - 30.decembris
 • Bulduru Izstāžu nams
 • Muižas iela 6

Izstāde iepazīstina  gan zināmiem, gan līdz šim nezināmiem notikumiem, faktiem un attēliem, kas stāsta par Bulduru apkaimi.

Izstādes autori nepretendē uz visaptverošu vēstures izklāstu, jo tā ir tikai sākums turpmākai Bulduru izpētei, lai plašākās telpās izveidotu pastāvīgu ekspozīciju. Joprojām trūkst informācijas un ir daudz neskaidrību un noslēpumu, kuri tāpat kā Bulduru monētu depozīts, kas apskatāms izstādē, nav līdz galam atminēti.

Izstāde tapusi sadarbībā ar Latvijas Nacionālo vēstures muzeju, Latvijas Nacionālo mākslas muzeju, Ģederta Eliasa Jelgavas vēstures un mākslas muzeju, Latvijas Nacionālā arhīva Latvijas Valsts kinofotofonodokumentu arhīvu,   VAS “Latvijas dzelzceļš”,  izmantoti attēli no Latvijas Nacionālās bibliotēkas, Latvijas Republikas Ārlietu ministrijas arhīva vizuālo materiālu kolekcijas. Izstādes autori: Inta Baumane, Līga Strazda, Egita Cironoka, mākslinieks Gundars Gulbis.

Jūrmalas muzejs aicina buldurniekus, jūrmalniekus un citus interesentus piedalīties Bulduru jaunās ekspozīcijas veidošanā, daloties ar savām atmiņām, informāciju un priekšmetiem.

Izstāde “Bilderlingshof-Bilderiņi” skatāma no 27. oktobra līdz 2024. gada 30. decembrim. Bulduru Izstāžu nama darba laiks: SV.,P., – Slēgts, O.-S. – 10.00 – 17.00.