A A
75%
100%
125%
Kontrasts
Uzmanību! Līdz 30. septembrim atceries iegādāties iebraukšanas caurlaidi.

Orientēšanās spēle "Ķemeri"

13.augusts

Orientēšanās spēle "Ķemeri"

  • 13.augusts
  • 11:00 - 02:00
  • Ķemeru jaunais parks
  • Emīla Dārziņa iela 30

13. augustā jūrmalnieki un pilsētas viesi aicināti piedalīties Ķemeru orientēšanās svētkos, kas norisināsies jau 18. gadu pēc kārtas Ķemeru kūrorta parkā. Ikvienam interesentam būs iespēja piedalīties foto orientēšanās piedzīvojumā, kā arī sacensties SPORTident spēlē.

Foto orientēšanās piedzīvojumu veidos foto orientēšanās punkti, kā arī atjautības uzdevumi – katram dalībniekam vai komandai tiks izsniegta fotogrāfiju lapa ar objektiem, kā arī Ķemeru apkārtnes karte ar atzīmētiem kontrolpunktiem. Stundas laikā dalībniekiem būs jāsavāc pēc iespējas lielāka kontrolpunktu vērtība. Atbilžu reģistrēšanai un rezultātu apkopošanai tiks izmantota “Qrenteerings” mobilā aplikācija.

SPORTident spēle norisināsies nelielā laukumā, kurā būs novietoti konusi, aprīkoti ar elektroniskās atzīmēšanās sistēmas SPORTident stacijām. Katram dalībniekam tiks dota iespēja izvēlēties kādu no piecu līmeņu grūtības distancēm, kas jāveic izveidotajā “kontrolpunktu labirintā”.

Pasākuma programma:

Plkst. 11.00 –15.00 darbosies SPORTident spēle;
Plkst. 11.00–14.00  foto-o piedzīvojums.

Apbalvošana:

Ap plkst. 15.00  SPORTident spēles laureātiem;
Ap plkst. 15.30  foto-o piedzīvojuma uzvarētājiem.

Pasākumu rīko Latvijas Orientēšanās federācija. Pasākumu finansē Jūrmalas valstspilsēta un dalība tajā ir BEZ MAKSAS. Katrs dalībnieks var izvēlēties brīvu starta laiku, lai izmēģinātu svētku disciplīnas.

Sīkāka informāciju meklē LOF mājas lapā: https://ej.uz/kemeruo