Translate

Use Google to translate the site. We are not responsible for the accuracy of the translation.
Uzmanību! Atceries iegādāties iebraukšanas caurlaidi Jūrmalā!

Klīnika Dzintari

 • 1.janvāris - 31.decembris

  • Pirmdiena08:00 - 19:30
  • Otrdiena08:00 - 16:00
  • Trešdiena08:00 - 19:00
  • Ceturtdiena08:00 - 16:00
  • Piektdiena08:00 - 16:00
  • Sestdienaslēgts
  • Svētdienaslēgts
Klīnika Dzintari
Klīnika Dzintari
Klīnika Dzintari

Emocionālā spriedze ir mūsdienu cilvēka dzīves neatņemama sastāvdaļa, bet uz privātklīniku "Klīnika Dzintari" Mellužos visbiežāk dodas tad, kad rūpes par savu psiholoģisko veselību ilgāk vairs nedrīkst atlikt un ir jādomā par psiholoģiskās veselības uzlabošanu, jātiek galā ar stresa radītajām sekām. Šeit pieredzējuši psihiatri, psihoterapeiti un psihologi sniedz palīdzību trauksmes, veģetatīvās distonijas, depresijas, izdegšanas sindroma gadījumos. Katrs klīnikas apmeklētājs var saņemt tieši savām vajadzībām pielāgotu palīdzības programmu, jo piedāvājumā ir ļoti daudzpusīga psihoterapeitiska pieeja –  gan pāru psihoterapija, gan mākslas terapija, kustību un deju terapija, pieejama arī drāmas terapija, geštaltterapija, apziņas aktivizācijas treniņi, ķermeņa relaksācijas nodarbības, EMDR traumu pārstrādes terapija. Kā zināms – vesels gars mīt veselā miesā, tādēļ klīnikas apmeklētājiem pieejamas arī fizioterapeitu vadītās nodarbībās, ārstnieciskā vingrošana, nūjošana, kā arī var savu ķermeni palutināt arī ar skaistumkopšanas procedūrām, masāžām.

Ar ģimenes ārsta vai psihiatra nosūtījumu ārstēšanos klīnikas dienas stacionārā var saņemt valsts apmaksātas programmas ietvaros, bet bez speciālista nosūtījuma maksas pakalpojumi ir pieejami ikvienam. Lai arī pati klīnika piedāvā ambulatoru palīdzību, ērtu nakšņošanu apmeklētājiem nodrošina "ALBA Hotel Jūrmala". Pati klīnika atrodas "Daina Jurmala Beach Hotel & SPA"

Privātklīnika "Klīnika Dzintari" piedāvā plašu skaistumkopšanas procedūru klāstu ar profesionālo kosmētiku no Francijas "THALION" . Desmit gadu pastāvēšnas laikā THALION ir kļuvis par līderi savā jomā, kas ir vienīgais jūras kosmētikas ražotājs, kas pārrauga jūras ūdenszāļu pilnīgu apstrādi - no novākšanas līdz gatavajiem kosmētikas produktiem. Piedāvājam sejas procedūras, vaksāciju, nķemrņa pīlingu, ietīšanas, ārstnieciskās procedūras mugurai, masāžas, Detox procedūras, procedūras notievēšanai - problēmzonām, SPA programmas ķermenim, kas ietver pīlingu, masku un masāžu. Ar plašāku procedūru klāstu un cenām var iepazīties: https://dzintari.lv/pakalpojumi/kosmetiskas-proceduras-sejai-un-kermenim-masazas/

Uz procedūrām var pieteikties pa tālr. 67147833 vai dzintari@dzintari.lv

Pacienti, kuri dodas ārstēties uz šo medicīnas iestādi, var iebraukt Jūrmalā bez maksas, ja pēc pieraksta apstiprinājuma saņemšanas iesniedz pieteikumu dienas caurlaidei e-pakalpojumu portālā. Caurlaide nepieciešama periodā no  1. aprīļa līdz 30. septembrim.

 

Tuvākās vietas