Translate

Use Google to translate the site. We are not responsible for the accuracy of the translation.
Uzmanību! Atceries iegādāties iebraukšanas caurlaidi Jūrmalā!

Skaistumkopšanas procedūru īpašais piedāvājums februārī “Klīnikā Dzintari”

Skaistumkopšanas procedūru īpašais piedāvājums februārī “Klīnikā Dzintari”

“Klīnika Dzintari” dāvina atlaidi 20% no 01.02. – 29.02.2024. skaistumkopšanas procedūrām:

Ķermeņa masāža ar karstajiem vulkāniskajiem akmeņiem /90 min/ - 44 EUR (parasti – 55 EUR) – rada harmoniju un pozitīvas enerģijas plūsmu, piemīt lielisks terapeitisks efekts: tā ne tikai atbrīvo no stresa un relaksē, bet arī uzlabo vielmaiņu, asins un limfas cirkulāciju (izvada šlakvielas), labvēlīgi iedarbojas uz sirds un asinsvadu, hormonālo, gremošanas un muskuļu sistēmu un atbrīvo saspringtu muskulatūru, mazina krampjus.

SPA rituāls Polonēzijas vēsmās “Tiāres zieds” /90 min./ - 56 EUR (parasti – 70 EUR) – unikāla daudzpusēju sajūtu pieredze, kas paredzēta, lai iegremdētu ķermeni un prātu dziļā relaksācijas stāvoklī, izmantojot tikai manuālu masāžu, kas apvienota ar 100% dabīgām jūras tekstūrām. Sajūtu ceļojums sākas ar valdzinošu Tiāres zieta aromātu, kas nodrošina ķermeņa relaksāciju ar saulainām un dzīvespriecīgām notīm. Ķermeni ieskauj apburošs skrubis, kas sublimē ādu, pēc tam lēnām iegremdē labsajūtas kokonā, pateicoties Oceanic Bliss masāžas tehnikai..

Siltā parafīna vanna rokam (pīlings, parafīna aplikācija, masāža, krēms)/20 min/ - 12 EUR (parasti – 15 EUR) īpaši piemērota procedūra cilvēkiem, kam patīk dārza darbi un aktivitātes mitrā un aukstā laikā, jo šādos apstākļos āda kļūst īpaši sausa. Parafīna radītais karstums uzlabo asinsriti roku ādai, tiek noņemts uzkrātais saspringums un spriedze no plaukstām. Procedūras laikā tiek atvērtas poras un izvadīti toksīni, tiek mitrināti ādas dziļākie slāņi, tāpēc efekts saglabājas ilgāku laiku.

Dziļā sejas attīrīšana “Marine Sebo-Pure” /70-90 min./ 48 EUR (parasti – 60 EUR) – problemātiskai sejas ādai. Seja kļūst manāmi tīrāka un āda atgūst svaigumu.. Procedūras rezultātā notiek vecās ādas nolobīšanās un tiek mazināta sebuma izstrāde. Āda tiek nomierināta, izlīdzinās ādas tonis, samazinās poras un mazinās jaunu izsitumu veidošanās.

Ārstnieciskā procedūra mugurai ar jūras dūņām (pīlings, aplikācija, masāža, krēms) /45 min./ 36 EUR (parasti – 45 EUR) – relaksējoša un ārstnieciska procedūra, kuras laikā tiks atgriezts Jūsu ķermeņa līdzsvars un samazināts muskuļu sasprindzinājums muguras un sprandas rajonā. Rezultātā – dziļo muskuļu atslābums, tiek noņemtas muguras muskuļu spazmas un saspringums, uzlabojas asinsrite.

Tuvākās vietas