Translate

Use Google to translate the site. We are not responsible for the accuracy of the translation.
A A
75%
100%
125%
Kontrasts
Uzmanību! Atceries iegādāties iebraukšanas caurlaidi Jūrmalā!

Radīts Jūrmalā - dāvanu TOP

Ziemassvētki ir ne tikai gaidīšanas un radīšanas laiks, bet arī dāvināšanas laiks. Piedāvājam ielūkoties dāsnajā dāvanu un suvenīru klāstā, ko  piedāvā  Jūrmalas labākie uzņēmumi, amatnieki un mājražotāji.

SPA, pirtis un baseini

Uzdāviniet saviem mīļajiem relaksējošu SPA atpūtu kādā no Jūrmalas SPA centriem. SPA baseinu vai pirts kompleksa apmeklējums visvairāk priecēs daiļā dzimuma pārstāves, taču tā var būt arī kā kopīga dāvana atpūtai Jūrmalā, nedēļas nogalē vecākiem vai jaunajam pārim. Atradīsiet arī piedāvājumus bērniem - īpašās masāžas un Spa rituāli.

Kur nu bez Jūrmalas ūdens atrakciju parka apmeklējuma  – “Līvu akvaparks” dāvanu kartes bērniem un jauniešiem - katra Latvijas bērna sapnis! Uzdāviniet dažas prieka stundas siltos ūdeņu apskāvienos! Pēc nogurdinošajām stundām skolas solā šī būs īpaši spirdzinoša dāvana!

Īpašie suvenīri ar mīlestību no Jūrmalas

Ja sirdī jūtaties Jūrmalas patriots, vai varbūt vēlaties nosūtīt mīļu piemiņu no dzimtās pilsētas radiem vai draugiem tālumā – ielūkojieties Jūrmalas Tūrisma centrā, vai Jūrmalas muzeja suvenīru stendā un noteikti atradīsiet gaumīgus suvenīrus ar Jūrmalas simboliku. Tikai dažas idejas - krūzīte ar Jūrmalas simboliku, stilizēti T krekli vai auduma tašas ar  apdruku. Vai varbūt īpašā pastkartīte ar kādu zīmīgu Jūrmalas vietu, kuru nosūtīt draugiem visā pasaulē - ar sveicienu no Jūrmalas. 

Jūrmalas mājražotāji un amatnieki piedāvā

Jūrmala var lepoties ar saviem amatniekiem!

Tādi vietējie zīmoli kā Cemmeshop.lv , piedāvā augstas kvalitātes kokvilnas un lina izstrādājumus visai ģimenei ar augstvērtīgām un oriģinālām apdrukām  sietspiedes tehnikā. Šobrīd dāvanu klāstam pievienojušās arī etno stilā darinātas rotaslietas no misiņa, dzelzs un kaula.

Ķemeru nacionālajā dabas parkā ievākts saldais nektārs un tā produkti – būs ideāla dāvana ne tikai omei, opim, vecākiem, bet arī brīnišķīgs sveiciens radiniekiem ārzemēs vai korporatīvā dāvana sadarbības partneriem. Vietējais biškopis Mārtiņš no Ķemeriem Ķemerumedus.lv piedāvā ekskluzīvus eko produktus, kas priecēs ne tikai ar savu dizainisko iepakojumu, bet arī augstvērtīgo produkta kvalitāti.

Jūrmalā radīta unikāla dabas kosmētika no Ķemeru dūņām un sērūdeņiem - Kemmern. Ja meklējat ko īpašu ar uzsvaru uz dabisko – šī noteikti būs īstā izvēle!

Valteros mītošā kafijas grauzdētava Bark'n'Cone Roastery piedāvā uz vietas grauzdētu augstākā labuma kafiju dažādās garšas tonalitātēs.

*** Jūrmalas amatnieku kopiena ir izveidojusi savu mājvietu sociālo tīklu vietnē Facebook - Jūrmalas Amatnīca. Te varat smelties idejas radošām dāvanām, ko radījuši lieli un mazi Jūrmalas un tuvāko kaimiņu ciemu amatnieki, kā arī uzzināt jaunumus par Jūrmalas amatnieku aktivitātēm un dalību tirdziņos!

Dāvājiet mīļajiem īpašus svētkus

Uzdāviniet radiem, draugiem vai skolotājai gardu un neaizmirstamu maltīti Michelin ceļveža ieteiktā restorānā Jūrmalā. Šāda dāvana būs unikāls piedzīvojums, jo šogad pirmo reizi 26 Latvijas labākie restorāni iekļauti autoratīvajā gardēžu ceļvedī Michelin. Jūrmalā tas ir Dubultos mītošais 36.Line Grill Restaurant.  Ne mazāk vērtīga būs arī dāvanu karte kādā no Tripadvisor top 10 rekomendētajiem Jūrmalas restorāniem. Šīs būs dāvanas ar īpašu stāstu, taču nemazāk gardas pusdienas vai svētku maltīti varat uzdāvināt kādā, tieši Jums iemīļotā, Jūrmalas restorānā vai kafejnīcā.