A A
75%
100%
125%
Kontrasts

Kā nokļūt

Ar auto

Jūrmala no Rīgas pilsētas centra atrodas 20 km attālumā un sasniedzama pa autoceļiem A10/E22. Laika periodā no 1. oktobra līdz 31. martam iebraukšana Jūrmalas īpašā režīma zonā ir bez maksas. 

Pilsētas automašīnu stāvvietas ir bez maksas visu gadu.
Autonomas

Ar vilcienu 

Jūrmalas teritoriju visā tās garumā šķērso dzelzceļa līnija ar 14 pieturvietām – no Priedaines līdz Ķemeriem ar centru Majoros, kur atrodas Jūrmalas Tūrisma informācijas centrs.
Pasažieru vilcieni no Rīgas Centrālās dzelzceļa stacijas (Stacijas laukums 1) uz Jūrmalu atiet no 4. perona 3. un 4. ceļa Tukuma, Ķemeru un Slokas virzienā.
Jūrmala no Centrālās stacijas atkarībā no izraudzītās pieturvietas sasniedzama 20–50 minūšu laikā.
Braukšanas biļetes iegādājamas biļešu kasēs, kā arī pie vilciena konduktora, ja dzelzceļa stacijā vai pieturas punktā kase nedarbojas. Biļetes maksa atkarībā no izraudzītās pieturvietas – 1,40 –1,90 EUR. (Maršuts “Rīga–Majori” aizņem 30 min un maksā 1,33 EUR.) Vilcienos, iegādājoties bagāžas biļeti, drīkst pārvadāt velosipēdus. Vilcienu kustības saraksts un cita informācija:  www.pv.lv

Ar velosipēdu

Jūrmalu iespējams sasniegt ar divriteni pa Eiropas nozīmes veloceliņu tīkla maršrutu EuroVelo10 posmu, kura kopgarums ir aptuveni 20 km.
Veloceliņa maršruts sākas no Vanšu tilta. Maršruts: Daugavgrīvas iela– Kliņģeru iela–Kuldīgas iela–Slokas iela–Kandavas iela–Jūrmalas gatve–Imantas 2. līnija, tālāk gar dzelz- ceļa sliežu ceļu līdz Jūrmalas pilsētas administratīvajai robežai.

Ar mikroautobusu

No Rīgas uz Jūrmalu ir iespējams doties arī ar mikroautobusiem. Mikroautobusi Nr. 7020 Rīga-Jaunķemeri un Nr. 7023 Rīga-Sloka atiet no Rīgas autoostas, kas atrodas Prāgas ielā 1, Rīga. 
Lai ar mikroautobusu nokļūtu līdz Majoriem ceļā jāpavada vidēji 30 minūtes. 
Mikroautobusu kursēšanas saraksts: Rīga - Jaunķemeri un Rīga - Sloka

Ar taksometru

Jūrmalas centrs – Majori – atrodas 13 km attālumā no starptautiskās lidostas “Rīga”, kuras apkalpotās aviolīnijas piedāvā reisus uz 69 galamērķiem.
Brauciens no lidostas līdz Jūrmalai (Majoriem) izmaksā līdz 20 EUR. Brauciens ar taksometru no Rīgas centra līdz Jūrmalai (Majoriem) izmaksā aptuveni 22 EUR.
Pie lidostas atradīsiet Baltic Taxi taksometrus (T. +371 20008500, +371 8500;  www.baltictaxi.lv), TAXSI LV (T.+371 8808)  un Red Cab (T. +371 8383; redcab.lv), savukārt uz lidostu var doties arī ar citu kompāniju taksometriem.