Translate

Use Google to translate the site. We are not responsible for the accuracy of the translation.
A A
75%
100%
125%
Kontrasts
Uzmanību! Atceries iegādāties iebraukšanas caurlaidi Jūrmalā!

Jauna iespēja iepazīt Jūrmalas vēsturisko centru

Sākot ar 2. jūliju, katru svētdienu plkst.12.00, aicinām iepazīt Jūrmalu, dodoties ekskursijā pa Majoru ielām gida pavadībā!

Jūrmala nav tikai pludmale. Tā ir Jomas iela ar savām kolorītajām kafejnīcām. Tie ir vides objekti kā piemēram, Jūrmalas Globuss, parki un skvēri. Leģendārā Dzintaru koncertzāle, bijusī Emīlijas Rācenājas peldmāja. Tās ir unikālas koka vasarnīcas, kas rotātas izsmalcinātām koka mežģīnēm un organiski iekļaujas piekrastes kāpu reljefā! Tā ir arī laikmetīgās arhitektūra ar daudzveidīgām  un krāsainām fasādēm, kas harmoniski iekļāvušās vienotā Jūrmalas stilistikā!  Tie ir arī stāsti par Jūrmalu un jūrmalniekiem, kas apvīti dažādām leģendām. Tā ir īpašā Jūrmalas aura, kuru izjust var vienīgi iepazīstot pilsētu un tās vēsturi!

          

Parasti ekskursija norit vidēji 1,5 stundu. Tās laikā dalībnieki:

  • uzzinās par kūrortpilsētas vēsturi;
  • apskatīs spilgtākos arhitektūras pieminekļus;
  • uzzinās Jomas ielas noslēpumus;

Ekskursijas sākums plkst. 12:00 no Jūrmalas TIC, Lienes ielā 5, Majoros. Iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama. Ekskursija tiek piedāvāta vienā vai divās valodās atkarībā no grupas sastāva (latviešu, angļu vai krievu). Pakalpojumu nodrošina viens no senākajiem tūrisma servisa sniedzējiem Jūrmalā,  "Jūrmalas tūrisma birojs", kas darbojas jau kopš 1966. gada. Dalība ekskursijā – ziedojums 5 EUR no cilvēka uz vietas skaidrā naudā.  Papildus informācija un grupu pieteikumi pa tālr. +371 29232450.

    

Māksla un kultūra