Translate

Use Google to translate the site. We are not responsible for the accuracy of the translation.
A A
75%
100%
125%
Kontrasts
Uzmanību! Atceries iegādāties iebraukšanas caurlaidi Jūrmalā!

TOP Jūrmalas restorāni “Tripadvisor” vērtējumā

Jūrmala var lepoties ar plašu restorānu klāstu, kur baudīt gardu maltīti. Piedāvājumā ir gan vienkāršas pusdienu vietas, gan izsmalcināti augstākās klases restorāni ar visplašāko ēdienkarti visām gaumēm un brīnišķīgu skatu uz āru. 

Ceļotāju vidū ierasta ir prakse - pirms apmeklēt kādu vietu - ielūkoties starptautiskajā ceļotāju platformā “Tripadvisor”.  Esam izveidojuši populārāko Jūrmalas restorānu apkopojumu, balstoties uz atsauksmēm,  kuras apmeklētāji atstājuši aizvadītā gada laikā. Piedāvājam ielūkoties, ko ceļotāji no tuvākām un tālākām zemēm ir atzinuši par labu esam Jūrmalā. 

“Tripadvisor” reitinga Nr. 1 restorāns Jūrmalā

 Izsmalcinātas maltītes (fine dining) piekritēju reitinga augšgalā ierindojies Bulduros izvietojies restorāns Faces. 2022. gadā "Faces" Jūrmalas restorāns novērtēts ar īpašo “Tripadvisor” gada atzinības titulu.  Apmeklētāju vērtējumā šī ir vieta, kur izbaudīt izmeklētu Vidusjūras (pārsvarā spāņu) vai Eiropas ēdienu klāstu un vienlaikus atpūsties no pilsētas burzmas mājīgā atmosfērā. 

     

Pludmales restorāni ar izmeklētu maltīti

Apmeklētāju reitingā simpātijas iekarojuši vairāki Jūrmalas pludmales restorāni, kā piemēram,  36.Line Grill Restaurant, kas ir leģendārās “36. līnija” Lielupē turpinājums. Bieži apmeklētāji, kas bija iecienījuši iepriekšējo "36.līnija" restorānu, savās atsauksmēs mēdz salīdzināt abas šīs vietas. Restorāna galvenā šefpavāra Laura Aleksejeva vārds pats par sevi ir ar "kvalitātes zīmi". Plašajā ēdienkartē apmeklētājiem tiek piedāvāti  ēdieni gan no latviešu virtuves, gan arī Vidusjūras un Centrāleiropas virtuves. Jaunā restorāna atrašanās vieta  Dubultu pludmales kāpās ar skatu uz jūru jau vien ir  apmeklējuma vērta, ko papildina izsmalcinātā virtuve un burvīgie saulrieti. Jūrmalas 36.Line Grill Restaurant pelnīti iekļauts arī prestižajā "Michelin" 2024. gada ceļvedī.

Pirmajā pieciniekā, “Tripadvisor” vērtējumā, godpilni savu vietu ieņēmis arī pludmales restorāns Light House Jurmala. Arī šī restorāna vizītkarte ir neatkārtojams skats uz jūru, it īpaši vētras vai saulrieta laikā, kā arī izmeklēta jūras velšu un internacionālā virtuve. 

   

Jomas ielas iecienītākie restorāni 

Jūrmala un Jomas iela  ir divas lietas, kas nav atdalāmas. Šajā leģendārajā Jūrmalas vietā mājvietas raduši neskaitāmi restorāni un kafejnīcas, kuras jau gadiem iecienījuši daudzi Jūrmalas viesi. It īpaši vasarās, kad visapkārt valda dzīvība un ik uz soļa dzirdamas cilvēku čalas. Arī “Tripadvisor” reitingā izsmalcināto maltīšu restorānu desmitniekā atrodas šarmantais Grill&Fish Jomas terase un klasiskā stila restorāns Majorenhoff, kas vasarās apmeklētājus priecē arī terasē. Te apmeklētājus gaida galdautiem klāti galdi, klasiska atmosfēra un izmeklēts, pamatā Vidusjūras un Centrāleiropas ēdienu klāsts. Grilbārs House of Light savus apmeklētājus priecē ar savu atturīgo interjeru un ja vēl baudījumam pievienojam grilētus vai kā citādi pagatavotus  ēdienus no Eiropas un latviešu virtuves, labs garastāvoklis brīvdienām - garantēts!

 

Restorāni