A A
75%
100%
125%
Kontrasts
Uzmanību! Atceries iegādāties iebraukšanas caurlaidi.

Piedalies konkursā

#LaiksVasarai konkursa vispārējie noteikumi
 
Konkurss norisinās sociālajos tīklos Instagram un Facebook līdz 10.06.2021.
Konkursā piedalās ikviens Instagram vai Facebook lietotājs, kurš savā Instagram vai Facebook profilā ar tēmturi #LaiksVasarai ievieto paša uzņemtu gaisa pūķa fotoattēlu, kas ir publiski apskatāms vismaz līdz 20.06.2021.

10. jūnijā tiks izlozēti 10 uzvarētāji, kuri tiks noteikti pēc nejaušības principa. Informācija par konkursa uzvarētājiem pēc izlozes tiks ievietota tīmekļvietnē visitjurmala.lv, publicējot iesniegtās gaisa pūķu fotogrāfijas, kuras uzvarējušas konkursā. Publicējot fotogrāfiju konkursam savā personiskajā Facebook vai Instagram kontā, persona automātiski piekrīt, ka attēls tiks pārpublicēts tīmekļvietnē visitjurmala.lv, turklāt arī tad, ja tajā redzami cilvēki.
Dalībnieks konkursā var piedalīties tikai vienu reizi, pievienojot tikai vienu fotogrāfiju ar tēmturi #LaiksVasarai. Par dalību konkursā dalībniekiem nav papildu izdevumu.
 
Konkursa balvas
 
Konkursa balvu fonds – 10 pūķu meistara darināti unikāla dizaina gaisa pūķi. Katram uzvarētājam tiek dāvināts viens pūķis. 
Konkursa norises un balvu izlozes kārtība
Katram konkursa dalībniekam tiek piešķirts kārtas numurs. Uzvarētāji tiek noteikti pēc nejaušības principa, izmantojot nejauša skaitļa izvēles programmu. Izloze norisināsies 2021. gada 10.  jūnijā.
 
Balvu saņemšana
 
Ar katru uzvarētāju Jūrmalas Tūrisma informācijas centrs sazināsies personiski, izmantojot Facebook vai Instagram profilus. Balvas varēs saņemt Jūrmalas Tūrisma informācijas centrā Lienes ielā 5, sākot no 11. jūnija, iepriekš telefoniski vienojoties par balvas saņemšanas laiku (tālr. +371 67147900)

Apsveicam konkursa uzvarētājus! 

1. Ola Ivanova
2. majoru vidusskola
3. karobu.lv
4. milastoma
5. dzianis.davydau
6. rozitenatalia
7. evijabeisa
8. alina.tuzkova
9. stepanova_inese
10. mellygirl