A A
75%
100%
125%
Benjamin J Sperry
Uzmanību! Vasaras sezonā atceries laicīgi iegādāties caurlaidi iebraukšanai pilsētā!

Konference: Vai šeit ir bizness? Kultūras produkta pienesums reģionālā tūrisma attīstībā

Kultūrtūrisms, kura popularitāte visā pasaulē jau sen tiek likta lietā veiksmīgas uzņēmējdarbības attīstībai, pateicoties dinamiskai kultūras infrastruktūras attīstībai, bet jo īpaši Jūrmalā, Rēzeknē, Liepājā, Cēsīs, Ventspilī un citviet Latvijā, arī mūsu valstī pamazām kļūst par realitāti.

Kultūrtūrisms, kura popularitāte visā pasaulē jau sen tiek likta lietā veiksmīgas uzņēmējdarbības attīstībai, pateicoties dinamiskai kultūras infrastruktūras attīstībai, bet jo īpaši Jūrmalā, Rēzeknē, Liepājā, Cēsīs, Ventspilī un citviet Latvijā, arī mūsu valstī pamazām kļūst par realitāti. Tādēļ Jūrmalas tūrisma informācijas centrs un Dzintaru koncertzāle, kas šogad svin 80 gadu jubileju, rīko konferenci, kurā satiksies Latvijas kultūras menedžmenta un tūrisma nozares eksperti, Kultūras un Ekonomikas ministriju, kā arī pašvaldību pārstāvji, lai diskutētu par kultūrtūrisma attīstību Latvijā un kvalitatīvu piedāvājuma sniegšanu ārvalstu tūristiem.

Pirmā kultūrtūrismam veltītā konference “Vai šeit ir bizness? Kultūras produkta pienesums reģionālā tūrisma attīstībā”” risināsies 18. un 19. aprīlī Dzintaru koncertzālē, Jūrmalā, Turaidas ielā 1. Konferencē aicinām piedalīties tūrisma nozares speciālistus, koncertzāļu un kultūras centru pārstāvjus, profesionālo kolektīvu, festivālu un citu kultūrpasākumu producentus, Latvijas tūrisma informācijas centru un pašvaldību kultūras nozares pārstāvjus.

Konferences noslēgumā plānots parakstīt sadarbības memorandu par kultūrtūrisma attīstību Latvijā.

Pilnu konferences dienas kārtību variet aplūkot šeit.

Informācija par reģistrāciju šeit.