A A
75%
100%
125%
Benjamin J Sperry
Uzmanību! Vasaras sezonā atceries laicīgi iegādāties caurlaidi iebraukšanai pilsētā!

Intereses objekti

XIV Kremerata Baltica festivāla atklāšanas koncerts. Viva MOZART!

Ceturtdien, 14. septembrī Kremerata Baltica savu 20. un Gidons Krēmers 70. jubileju visa gada garumā turpina krāšņi – vasaras mājvietā Dzintaros, kur leģendārais vijolnieks pavadīja bērnību, klausoties izcilus māksliniekus un uzsākot savu mūziķa ceļu.

Dzintaru koncertzāles vasaras sezonas noslēgums jau šajā nedēļas nogalē

Dzintaru koncertzāles vasaras sezonas noslēgumā 9. septembrī grupa “Autobuss debesīs” un kamerorķestris “Sinfonietta Rīga” atskaņos skaistākās Imanta Kalniņa melodijas.

Pirmo reizi Jūrmalā Dzintaru koncertzālē ar grandiozu šova programmu uzstāsies grupa "BLUE"!

Nepalaidiet garām ekskluzīvu iespēju izbaudīt romantisku grupas ‘’BLUE’’ uzstāšanos uz Dzintaru koncertzāles skatuves. Tiks izpildīti grupas populārākie pasaules hīti dzīvajā izpildījumā, kā arī hīti no jaunā albūma.

Atklāj citādu Jūrmalu ar "Another Travel Guide Jūrmala"

“Another Travel Guide Jūrmala” ir netradicionāls pilsētas ceļvedis – grāmata, kas atšķiras no ierastajiem tūrisma ceļvežiem.

Jauna galda spēle – Jūrmalas pilsētas “Memo moment”

Tuvojoties vasaras sezonai Jūrmalas pilsētas dome sadarbībā ar SIA “Purpurs” ir izstrādājusi un izgatavojusi jaunu suvenīru – atmiņas spēli “Memo Moment”. 

Ciklā “Dzimuši Latvijā” ar solo koncertu Dzintaru koncertzālē uzstāsies kontrtenors Sergejs Jēgers

Sestdien, 5. novembrī plkst. 19.00 atjaunotajā vēsturiskajā Dzintaru koncertzālē notiks cikla “Dzimuši Latvijā” koncerts, kurā kontrtenors Sergejs Jēgers izpildīs skaistākos latviešu komponistu vokālos skaņdarbus.

5 fakti par Jūrmalas greznāko daļu - Dzintariem

Šonedēļ Jūrmalā norisinās Jūrmalas festivāls ar grandiozu koncertu sēriju Dzintaru koncertzālē, ko papildinās Salsas nakts Dzintaru pludmalē un tradicionālie Jomas ielas svētki. Lielākā daļa pasākumu norisināsies kūrortpilsētas greznākajā daļā  Dzintaros, kas 19. gadsimtā bija iecienīta aristokrātu apmešanās vieta. Gatavojoties festivālam, Jūrmalas pilsētas Tūrisma informācijas centrs piedāvā piecus interesantus faktus par Dzintariem.

Jau pēc mēneša, maijā, Buļļuciemā, Tīklu ielā 10, pirmos apmeklētājus būs gatavs uzņemt Jūrmalas ostas publiskais jahtklubs "Jūrmala”

Jūrmalas ostas pārvaldes valdes priekšsēdētājs Jānis Artemjevs uzsver, ka jahtkluba izveide ir viens no lielākajiem ostas pārvaldes uzdevums, realizējot ostas attīstības plānu un izvirzītos ilgtermiņa mērķus – kļūt par vienu no vadošajām jahtu ostām Latvijā un Baltijas reģionā.