A A
75%
100%
125%
Benjamin J Sperry
Uzmanību! Vasaras sezonā atceries laicīgi iegādāties caurlaidi iebraukšanai pilsētā!

Aktuālā satiksmes informācija Jūrmalas Kūrorta svētku laikā

No 22. līdz 26. maijam Jūrmalā noteiktas vairākas izmaiņas satiksmes organizācijā: noteikti ierobežojumi automašīnu novietošanai, apmeklētāju ērtībām nodrošināti papildu vilcienu un bezmaksas pilsētas autobusu reisi, pieejamas arī drošas bezmaksas velo novietnes. Kā ziņots, Jūrmalā sestdien, 25. maijā, tiks svinēti Kūrorta svētki.

Satiksmes ierobežojumi
 
Slēgtas autostāvvietas
• No ceturtdienas, 23. maija, plkst. 00.01 līdz svētdienas, 26. maija, plkst. 8.00 tiks slēgtas auto stāvvietas Jūras ielas krustojumā ar Pilsoņu ielu, virzienā uz Smilšu ielu.
• No piektdienas, 24. maija, plkst. 14.00 līdz svētdienas, 26. maija, plkst. 2.00 tiks slēgtas autostāvvietas Ātrās ielas krustojumā ar Jomas ielu un Majoru stāvlaukumā. 
• No sestdienas, 25. maija, plkst. 6.00 līdz svētdienas, 26. maija plkst. 2.00 būs aizliegts apstāties Tirgoņu ielas, Kaudzīšu ielas, Omnibusa ielas un Smilšu ielas posmā no Jomas ielas līdz Jūras ielai, kā arī Jūras ielā posmā no Turaidas ielas līdz Smilšu ielai un Pilsoņu ielā posmā no Lienes ielas līdz Jomas ielai.
 
Slēgta satiksme
 
• No trešdienas, 22. maija, plkst. 7.00 līdz svētdienas, 26. maija, plkst. 20.00 būs aizliegts iebraukt Pilsoņu ielā posmā no Jūras ielas līdz pludmalei.
• No piektdienas, 24. maija, plkst. 7.00 līdz svētdienas, 26. maija, plkst. 10.00 būs slēgta satiksme Tirgoņu ielā posmā no Jūras ielas līdz pludmalei. 
• No piektdienas, 24. maija, plkst. 22.00 līdz sestdienas, 25. maija, plkst. 15.00 tiks slēgts Dzintaru Mežaparka stāvlaukums un aizliegta iebraukšana Lazdonas ielā un Ļaudonas ielā pie Dzintaru prospekta.
• Sestdien, 25. maijā, no plkst. 7.00 līdz plkst. 14.00 būs slēgta satiksme Dzintaru prospekta posmā no Turaidas ielas līdz Madonas ielai.
• Sestdien, 25. maijā, no plkst. 8.00 līdz plkst. 14.00 aizliegts iebraukt Smilšu ielā.
• Sestdien, 25. maijā no plkst. 12.55 līdz svētku gājiena noslēgumam būs slēgta satiksme Dzintaru prospektā no Madonas ielas līdz Turaidas ielai, Turaidas ielā no Lienes ielas līdz Jūras ielai, Jomas ielā, Pilsoņu ielā no Jomas ielas līdz pludmalei, kā arī visās šķērsielās, kas krusto šīs ielas saskaņā ar Svētku gājiena maršrutu.
 
Sabiedriskā transporta kustība

Lai nokļūtu uz pasākumiem, aicinām izmatot arī vilcienu satiksmi. AS “Pasažieru vilciens” Kūrorta sezonas atklāšanas svētku dienā līdztekus ierastajam grafikam nodrošinās papildu reisus no Majoriem uz Rīgu – plkst. 23.24 un plkst. 0.16. Tukuma virzienā pēdējais reiss no Majoriem aties plkst. 0.07. Arī dienas laikā tiks norīkoti papildu vilcieni no Rīgas uz Majoriem un atpakaļ. Ar vilcienu kustības sarakstiem var iepazīties AS “Pasažieru vilciens” mājas lapā: https://www.pv.lv/lv/.
 
Lai jūrmalnieki un pilsētas viesi ērti varētu nokļūt uz pasākumu norises vietām, sestdien, 25. maijā, pilsētas autobusi kursēs pēc darbdienu grafika, turklāt braukšana pilsētas sabiedriskā transporta maršrutos Nr. 1, 2, 3, 4, 6 un 7 būs bez maksas.
• Maršrutā Nr. 4 virzienā Slokas stacija–Bulduri tiks norīkoti papildu reisi plkst. 10.40 un 22.15; virzienā Bulduri–Slokas stacija no pieturvietas Dzintaru koncertzāle plkst. 23.45 un 00.30 (reiss pagarināts līdz Ķemeru stacijai).
• Maršrutā Nr. 3 “Bulduru stacija–Valteri–Kauguri” būs viens papildu reiss  plkst. 23.50 no pieturvietas Dzintaru koncertzāle.
• Maršrutā Nr. 7 “SIVA koledža–Priedaine” tiks norīkots viens papildu reiss no pieturvietas Majoru stacija plkst. 23.45 (caur Buļļuciemu).
 
Uz svētkiem ar velosipēdu
 
Svētku apmeklētāji aicināti sestdien, 25. maijā, uz Jūrmalu doties ar velosipēdu. No plkst. 11.00–01.00 darbosies bezmaksas novietne 300 velosipēdiem pie Horna dārza Jomas ielā 35, kur braucamie tiks uzraudzīti. Novietojot velosipēdu novietnē, pretī tiek dota aproce un velo tiek atzīmēts ar attiecīgās aproces numuru. Papildus drošībai velosipēdu var pieslēgt ar savu slēdzeni.

Iebraukšanai Jūrmalā nepieciešama caurlaide

Atgādinām, ka par iebraukšanu Jūrmalas īpaša režīma zonā jāmaksā nodeva 2 eiro apmērā. Braucēji aicināti neveidot drūzmu pie caurlaižu iegādes automātiem Priedainē, un caurlaides iegādāties elektroniski: portālā www.visitjurmala.lv, ar “Mobilly” vai “Citadele” aplikāciju starpniecību. Nodevu var samaksāt arī caurlaižu iegādes automātos četrās vietās pilsētā: pie lielveikala “Rimi” Lielupē, pie Dzintaru koncertzāles, Majoru stāvlaukumā un pie Dubultu stacijas. Par caurlaidi var samaksāt arī pēc iebraukšanas pilsētā, tikai jāievēro, ka caurlaidei obligāti jābūt nopirktai tajā datumā, kad transportlīdzeklis iebraucis Jūrmalā līdz plkst.23:59, vai pirms tam. Ar vienu dienas caurlaidi īpaša režīma zonā var iebraukt neierobežotu reižu skaitu tajā datumā, kuram caurlaide iegādāta. Svarīgi atcerēties, ka, iegādājoties caurlaidi, precīzi jānorāda transportlīdzekļa reģistrācijas numurs. Autostāvvietas Jūrmalas pilsētas teritorijā vietās, kur atļauta autotransporta novietošana, ir bez maksas, izņemot privātās autostāvvietas.