A A
75%
100%
125%
Benjamin J Sperry
Uzmanību! Vasaras sezonā atceries laicīgi iegādāties caurlaidi iebraukšanai pilsētā!

Brīvdienas Jūrmalā

Jūrmala ir viena no piemērotākajām vietām atpūtai ar bērniem, ne tikai vasarā, bet arī ziemas brīvdienās! Atgūt spēkus turpmākajam mācību gadam var gan dodoties pastaigās svaigā gaisā, gan baudot mierpilnu un ģimenisku atpūtu kādā no Jūrmalas SPA centru pirtīm un baseiniem. 

 

Ragakāpas dabas parks

Pastaiga brīvā dabā spēj ne vien atbrīvot un nomierināt, bet arī pozitīvi uzlādēt. Ragakāpas dabas parks ir īpaši aizsargājama dabas teritorija, kas izveidota, lai saglabātu ar vecu priežu mežu apaugušās kāpas un dabas daudzveidību jūras piekrastē. Raga kāpas augstums ir 17 metri un parka platība sasniedz 150 hektārus. Lai iepazīstinātu apmeklētājus ar teritorijas dabas vērtībām, parkā ir ierīkotas divas dabas takas. Viena no takām, kas ved cauri priežu mežam, ir aptuveni 2 km gara, un pārsvarā to veido koka laipas. Tajā ir izvietoti arī informācijas stendi, kas vēsta par tuvējās apkārtnes unikalitāti.

 

Dzintaru Mežaparks un skatu tornis

Dzintaru Mežaparks ir iecienīts gan jūrmalnieku, gan pilsētas viesu vidū. Šogad parka atmosfēru papildina īpaša aleja – Piena ceļš, kurā ikviens var saskatīt krītošas zvaigznes un ievēlēties vēlēšanos, taču alejas koka galotnes atgādina zvaigznājus naksnīgās debesīs. 14 hektārus plašo parka teritoriju šogad “apdzīvo” lāču, ežu un vāveru ģimene, kā arī citi meža zvēri.

Lielākais un iespaidīgākais no gaismas dekoriem arī šogad ir parka tiltiņš – arka, kas veidota jūras viļņa formā. Gaismas tiltiņu veido LED gaismu virtenes kopumā 3,5 km garumā.

Dzintaru Mežaparka 33,5 metrus augsto skatu torni ar panorāmas skatu rotā no gaismas dekoriem veidotas sniegpārsliņas un sniega sanesumi kāpās. Paši drosmīgākie, gaišajā dienas laikā, var pieņemt izaicinājumu, kāpt skatu tornī un pāri priežu galotnēm noraudzīties jūras horizontā un, skaidrās dienās, tālumā skatīt pat Rīgas torņus.

Nokļūšanai Dzintaru mežaparkā no Dzintaru stacijas aicinām izmantot gājēju ceļiņu zem Dzintaru pārvada – tas atrodas, šķērsojot gājēju pāreju pie Dzintaru stacijas. Kā nokļūt, aplūko šiet100.08 KB.

 

Pastaiga gar jūru pat tumšajā dienas laikā

Diennakts tumšajā laikā Jūrmalas centrālā pludmale ir pieejama veselīgām pastaigām un sportiskām aktivitātēm jūras krastā –pludmalē starp Dzintariem un Majoriem ierīkota apgaismojuma līnija un izbūvētas koka pastaigu laipas.
Pludmale ir apgaismota posmā no Dzintaru koncertzāles, Turaidas ielā, līdz Tirgoņu ielai un no koka dēlīšiem izgatavotais pastaigu celiņš ir gandrīz kilometru (850 metru) garš.

 

Zili brīnumi

Izklaides un izglītības centrā “Zili brīnumi” ir pieejami dažādi interesanti un neparasti eksperimenti un uzdevumi, ko veikt komandā, kā arī pašiem zinātkārākajiem iespējams vērot priekšnesumus ar fizikas un ķīmijas elementiem.  Centra apmeklējuma un uzdevumu izpildes paredzamais laiks ir 2-3 stundas.

 

Pirtis un baseini

Jūrmalā pieejami baseini ar parastu ūdeni, kā arī minerālūdeni, kas ir īpaši saudzējošs mazuļa un bērna ādai. Pieejamas dažādu veidu pirtis zīdaiņiem, bērniem un jauniešiem, kā arī īpaši piemērotas procedūras un SPA programmas veselības un labsajūtas uzlabošanai- sāls istabas, pērļu vannas, pirtis un bērnu baseini.

 

Jurmala Star Cinema

Jaunākās ģimenes filmas un komēdijas ir iespējams noskatīties premium klases kinoteātrī Star Cinema Jurmala, kas ir aprīkots ar divām, pasaules jaunākās kino tehnoloģijas aprīkotām zālēm. Lai kino apmeklējums būtu pilnībā izdevies, iespējams iegādāties dažādas uzkodas ikviena gaumei. Apmeklējot kinoteātri ģimenes vai draugu lokā, seansa cenas ir izdevīgākas.

 

Vairāk par atpūtu Jūrmalā ģimenēm ar bērniem atradīsiet šeit:

https://www.visitjurmala.lv/lv/plano/gimenem-ar-berniem/