A A
75%
100%
125%
Benjamin J Sperry
Uzmanību! Vasaras sezonā atceries laicīgi iegādāties caurlaidi iebraukšanai pilsētā!

Jūrmalas SPA viesnīcu sezonas aktualitātes

Līdz ar vēsajiem vasaras vakariem, kad visapkārt smaržo pļavas ziedi un jūtams jūras dzestrais vējš, kūrortpilsētas Jūrmalas lielākās viesnīcas sagatavojušas īpašas SPA programmas.

Šovasar dominē dabiskums – etno pirts rituāli, dūņu dziednieciskais spēks un dzintara maigais pieskāriens.

Latviskie etno pirts rituāli

Gatavojoties vasaras sezonai, viena no jaunākajām Jūrmalas kūrortviesnīcām Kurshi Hotel & SPA ir papildinājusi esošo piedāvājumu klāstu ar Latviskām etno procedūrām, kas balstītas sentēvu pirts tradīcijās. Procedūras ietver izkarsēšanos pirtī, pēršanās rituālus ar ozola un bērzu slotiņām, relaksējošas masāžas un nesteidzīgu atpūtu pie aromātiskas tējas. Vasaras piedāvājumā ietilpst arī piparmētru pīlingi ķermenim un masāža ar priedes ēterisko eļļu. Lai jaunās māmiņas pilnvērtīgi izbaudītu SPA rituālus, viesnīca bērniem piedāvā radošās darbnīcas un dažādas rotaļu iespējas.  

Dūņu terapija

Zemes dziednieciskā spēka izmantošanas tradīciju ir atjaunojusi  lielākā Jūrmalas pieczvaigžņu viesnīca Baltic Beach Hotel & SPA. SPA kompleksa apmeklētājiem pieejamas dūņas no labākajām Latvijas un pasaules atradnēm – Krimas, Izraēlas, Itālijas, Azerbaidžānas. Īpašais dūņu sastāvs spēj radīt virkni pozitīvu procesu cilvēka organismā un ārstē ļoti plašu slimību loku, galvenokārt hroniskas vai ieilgušas slimības. Visdažādākās “dzīvo” dūņu procedūru programmas tiek īpaši piemeklētas katram individuāli ar ārsta palīdzību.

Dabīgā dzintara spēks

Hotel Jūrmala SPA šovasar piedāvā īpašas atveseļošanās kūres, kas sākas ar vispārējo organisma diagnostiku. Pēc detalizētas iepazīšanās ar rezultātiem, ārsts nozīmē nepieciešamo SPA procedūru un sporta nodarbību programmu. Viesnīcas SPA minimālais programmas ilgums ir trīs dienas. Katrā no programmas dienām pieejama viena no 12 SPA procedūrām, 20 minūtes ilga sejas vai muguras masāža, kā arī dažādas sporta nodarbības. Programmas cenā iekļauta arī ēdināšana. Tāpat programmas ietvaros ir pieejams neierobežots baseinu kompleksa apmeklējums. Šobrīd viena no iecienītākajām SPA procedūrām ir dzintara masāžas komplekss, kas veikts ar īpašu dzintara bumbu palīdzību.