A A
75%
100%
125%
Benjamin J Sperry
Uzmanību! Vasaras sezonā atceries laicīgi iegādāties caurlaidi iebraukšanai pilsētā!

Romantiska atpūta divatā – lieliska dāvana rudenī

Iespējas romantiskai atpūtai divatā? Jūrmalā šo iespēju ir daudz – izmantojiet tās!

Vairāk kā 24 km garā Jūrmalas pludmale atpūtniekus aicina arī rudenī un ziemā – kūrortpilsēta aicina pastaigā gar jūru vai pa izgaismotu pludmales taku no Turaidas ielas Dzintaros līdz Ērgļu ielai Majoros.

Pastaigājoties Dzintaru mežaparkā, uzkāpiet skatu tornī un aplūkojiet Jūrmalu no augšas. Netraucēti izstaigājiet Ragakāpas dabas parku vai Ķemeru Nacionālā dabas parka takas, izbaudot noslēpumaino dabu – augu, putnu un dzīvnieku valstību.

Rudenīgā pastaiga var turpināties arī pilsētā – ejot pa Jūras ielu, pievērsiet skatienus brīnišķīgajai Jūrmalas arhitektūrai. Iegriezieties Jūrmalas pilsētas muzejā, kur atmiņas par vasaru rosinās muzeja pastāvīgā ekspozīcija, kas stāsta par kūrorta vēsturi. Savukārt neparastākais Jūrmalas muzejs – Aspazijas māja – aicina pakavēties omulīgajā dzejnieces namiņā un sajust dzejas, mūzikas, mākslas un vēstures īpašo auru un romantisko noskaņu.

Kinoteātris Star Cinema Jūrmala ir omulīgs kā mājas kinozāle, atliek tikai vienoties par kino repertuāru – ja nav pa prātam aktuālais piedāvājums, var izvēlēties filmu no kinoteātra bagātīgās multimediju bibliotēkas.

Pievakarē apturiet laiku un izbaudiet romantisku atpūtu kādā no Jūrmalas kūrortviesnīcām. Palutiniet viens otru ar relaksējošiem spa rituāliem, izvēloties piemērotāko masāžu, skaistumkopšanas procedūru vai maģisku pirts rituālu. Tā būs iespēja atslēgties no ārpasaules, izslēdzot tālruni un aizmirstot par ikdienas steigu, stresu un neapdarāmiem darbiem, jo Jūrmalas kūrortviesnīcas piedāvā visdažādākās atpūtas iespējas – nokomplektētas atpūtas kūres ar nakšņošanu viesnīcā, romantiskām vakariņām un vēlām brokastīm. Piedāvājumā ir īpaši rudens spa rituāli un ūdens procedūras, kā arī izsildīšanās pirtī, palutinot ķermeni ar dabīgiem skrubjiem un relaksējošām masāžām.