A A
75%
100%
125%
Benjamin J Sperry
Uzmanību! Vasaras sezonā atceries laicīgi iegādāties caurlaidi iebraukšanai pilsētā!

Spa procedūras ķermeņa un dvēseles harmonijai rudenī

Atjaunot fizisko un garīgo veselību, “uzlādēt” ķermeni un gūt enerģiju iespējams labsajūtā un ar baudu – dūņu, pērļu un aromātiskās vannas, baseina apmeklējums, organisma attīrīšanas procedūras, masāžas, sejas un ķermeņa procedūras. Kūrortpilsēta Jūrmala ir tā vieta, kurp doties, lai atjaunotu spēkus, izvēloties sev piemērotāko no plašā spa piedāvājumu klāsta pašsajūtas uzlabošanai rudenī.

Relaksējošas masāžas

Atpūta un enerģijas atjaunošana ikdienas steigā ir īpaši nozīmīga. Masāža ar karstajiem akmeņiem vai dzintara bumbām, masāža ar dabiski aromatizētām eļļām vai medu sniegs nomierinošu efektu, mazinās stresu un sāpes locītavās, kā arī uzlabos miegu.
Viesnīca “Amber Sea Hotel & Spa” aicina izbaudīt Taizemes masāžu ar zāļu maisiņiem, kas maigi iedarbojas uz organisma audiem – atslābst saspringtie muskuļi, no organisma straujāk tiek izvadīti toksīni. Masāža stiprina imunitāti un piešķir enerģijas lādiņu, zāļu kompreses tonizē ādu un mazina alerģiskas reakcijas. Masāžas tiek veiktas arī bērniem no trīs gadu vecuma.
Arī masāžas, kurās tiek izmantotas rudens veltes – augļi, ogas un ārstniecības augi – plašā kūrortviesnīcu spa piedāvājumā.

Pērļu vannas ar jūras sāli, minerālūdens vai dūņu vannas, ko piedāvā Jūrmalas kūrortviesnīcās, palīdzēs tikt galā ar uzkrāto stresu un uzlabos pašsajūtu, radot pozitīvas emocijas. “Hotel Jūrmala spa” piedāvājumā iekļautas rudens noskaņas procedūras – pērļu vanna ar brūkleņu vai ābolu sāli, hidromasāžas vanna ar pīlādžu sāli. Savukārt minerālūdens vannas un Ķemeros iegūto ārstniecisko dūņu vannas vai dūņu aplikācijas, kam ir izteikti dziednieciska iedarbība, pieejamas rehabilitācijas centrā “Jaunķemeri”. Procedūras ne vien atjauno spēkus, bet palīdz dažādu saslimšanu ārstēšanā, īpaši locītavu un mugurkaula slimību gadījumos, kā arī ir lieliska profilakse sirds asinsvadu, vielmaiņas un citām saslimšanām.

Ēteriskās eļļas arī imunitātes stiprināšanai

Spa apmeklējums ieteicams ne vien emocionālai labsajūtai, bet arī imunitātes uzlabošanai. No Jūrmalas kūrortviesnīcu rudens piedāvājumu procedūrām sejai un ķermenim ikviens var izvēlēties sev tīkamāko, kā arī pasmelties idejas sevis palutināšanai mājas apstākļos.
Viesnīca “Lielupe Hotel by Semarah” piedāvā ķermeņa pīlingu ar augstvērtīgiem ekstraktiem vai dabīgām ogām un aromātisko masāžu tādās spa procedūrās kā “Rudens ābolu rituāls” un “Latvijas dzērveņu detox rituāls”.

Dzintars enerģijas lādiņam

Spēku un veselības atjaunošanai palīdzēs procedūras ar Baltijas jūras dzintaru. Dzintars ir enerģiju un līdzsvaru sniedzošs akmens, tā dziedinošā masāža atbrīvo muskuļus un prātu no stresa un līdzsvarojoši iedarbojas uz nervu sistēmu. Dzintara procedūras bagātina ķermeņa šūnas ar skābekli, izvada toksīnus, kā arī kavē ādas un ķermeņa novecošanās procesus.
“Hotel Jūrmala Spa” rudeni aicina pavadīt svētku noskaņās, izbaudot saunu un baseinu centra apmeklējumu un spa procedūras, tai skaitā “Dzintara rituālu” ar dzintara sāls vannu, ķermeņa pīlingu un ietīšanu, arī masāžu ar dzintara bumbām.

Jūrmala – virkne iespēju, kā palutināt un uzlādēt sevi rudenī!