A A
75%
100%
125%
Benjamin J Sperry

Atpūties!

Atlikt ikdienu un ļaut lai par jums rūpējas ir labu brīvdienu formula. Jūrmalas SPA viesnīcas vilina un lutina vecākus un bērnus, iemīlējušos pārus un tos, kas ilgojas atgūt ķermeņa un gara līdzsvaru spēcinošā vienatnē.

Ģimenei

  • Piknika grozs pie jūras vai pelde kristāldzidrā un siltā āra baseinā ir Lielupe by Semarah Hotel  ikdienas piedāvājums, bet īpašu programmu var piedzīvot, izvēloties “Ģimenes atpūtu” ar nakšņošanu viesnīcā vai piecu stundu ilgu “Ģimenes piedzīvojumu” ar baseinu, pirti, sāls istabu un lielo picu noslēgumā.
  • Jomas ielas Hotel Jūrmala SPA “Vasaras vitamīni” ir endorfīnu recepte lieliem un maziem. Piparmētru pērļu vanna vai ķermeņa pīlings “Jūras svaigums” pieaugušajiem, bet bērniem – zemeņu losjona masāža “Zemenīte”, manikīrs ar dekoru un glitera tetovējums (vai dekoratīvais akmentiņu diedziņš matiem). Mirdzēs visa ģimene!
  • Pabūt Jūrmalā divas dienas un izplunčāties “Līvu Akvaparā” piedāvā Kurshi SPA Hotel īpašā programma ģimenei, kuras cenā ir iekļauta nakšņošana, brokastis un atpūta lielākajā slēgtā tipa akvaparkā Ziemeļeiropā.

Pārim

  • Pabūt prom no pārējiem un vienam ar otru kaut vai tikai uz pāris dienām – tā ir gandrīz katra pāra karsta vēlēšanās. To piepilda Jūrmalas SPA viesnīcas, aicinot uz “Romantisku bēgšanu” pieczvaigžņu viesnīcā Baltic Beach Hotel vai uz mīlestības pilnām dienām
    Kurshi SPA Hotel ar masāžām un maltītēm piedāvājumā “Lūdzu netraucēt…” vai “Saulriets Jūrmalā”, kurā paredzēts numuriņš ar skatu uz dārzu un saulrieta pikniks pludmalē ar uzkodām, vīna pudeli un siltiem plediem. Īsu izraušanos no ikdienas riteņa nodrošina Lielupe by Semarah Hotel ar četru stundu “Day SPA diviem”.

Palutināt sevi

  • Reizēm tik daudz maina vien dažas stundas sev, jo īpaši, ja to laikā variet atslābināt muguras muskuļus, palutināt sejas un ķermeņa ādu. Lielupe by Semarah Hotel vasaras SPA rituālos iekļauta izsmalcināta Fresh Caviar sejas procedūra uz laša un stores ikru koncentrātu bāzes, kas dziļi mitrina, baro un atjauno ādu, kā arī “Vasaras aromāta” terapija sejai ar pļavas ziedu losjonu un ķermeņa masāžu. Kurshi SPA Hotel sagatvojuši smaržīgus SPA rituālus, tostarp “Ceriņu aromāts” absolūtai relaksācijai un mierīgam prātam.
  • Klīnikas “Dzintari” dienas SPA piedāvājums “Ar rozīnīti” iekļauj gan apziņas aktivizēšanu un ķermeņa relaksāciju grupā, gan galvas masāžu, ārstniecisku procedūru mugurai ar dūņām, sejas procedūru un attīrošu zāļu tēju ar godži ogām noslēgumā. Plašu “Pašaktivizācijas” programmu nedēļas garumā izstrādājis rehabilitācijas centrs “Jaunķemeri”, kas veltīta, lai atgūtos no pašizolācijas laika un paredz vingrošanu, fizioterapiju, baseinu, sāls terapiju, uztura padomus un psihologa lekciju “Prāta restarts”.