A A
75%
100%
125%
Benjamin J Sperry

Baudi gardu maltīti!

Jūrmalas svaigais gaiss un pastaigu maršruti rosina apetīti, bet skats aiz kafejnīcu un restorānu loga nereti aicina uzkavēties ilgāk. Stilīgi branči, sātīgas pusdienas, konditoreju saldumi un romantiskas vakariņas padara Jūrmalu par gardēžu galamērķi.

Ģimenes brīvdienas

  • Jūrmalas kafejnīcās un restorānos ir padomāts arī par jaunākajiem apmeklētājiem, iekārtojot rotaļu stūrus, piedāvājot atsevišķu ēdienkarti bērniem. Restorānā “Laivas” ir plaša maksas spēļu istaba ar slidkalniņiem, šūpolēm un auklītēm vecāku atpūtai. Restorānā “Neptūns” bērnus priecē pat trušu ģimene, turklāt katra mēneša pirmajā svētdienā tiek rīkoti tematiskie bērnu rīti. Galerijā KORSO Majoros iespējams apvienot Star Cinema vai izklaides un izglītības centra “Korso Brīnumi” apmeklējumu ar pusdienām galerijas augštāva stilīgajā restorānā ROOF BAR-B-Q & MUSIC.
  • Ģimenes kafejnīcā “Pie māmiņas” (kurā ierasties atļauts arī ģimenes mīluļiem suņiem) nedēļas nogalēs uz oglēm tiek cepts šašliks un zivtiņa. Dubultu kafejnīcā “Pankūkas” bērnus priecē milzīga pankūku daudzveidība. Restorānā MaMa Majoros ir pat īpaša ēdienkarte suņiem un kaķiem!

Romantiskas vakariņas

  • Grūti iedomāties skaistāku vietu vasaras vakariņām par pludmales kafejnīcu, no kuras galdiņa vērot, kā saule barokāli riet aiz jūras horizonta, kamēr viļņi skalojas gandrīz vai pie kājām. Jūrmalas pludmalē iekārtotas vairākas kafejnīcas: “Barona Pērle” Bulduros, Simply Beach, Stories un X.O Beach Lounge & Club Dzintaros un Beach Bar & Grill Majoros.
  • Lūkojoties otram acīs, ainava aiz loga var kļūt nesvarīga, un tomēr vairums Jūrmalas restorānu pievienotā vērtība ir tieši skats. No restorāna “Laivas” logiem paveras sapņainie Lielupes ūdeņi. Jūrmalas jaunākais restorāns “Vinegrets” priecē ar skatu uz Dzintaru Mežaparka priedēm un ēdienkartē piedāvā akcentu uz jūrasveltēm. Bulduru restorāna Faces Bulduros mājīgā un izsmalcinātā atmosfēra jebkuras vakariņas padarīs par neaizmirstamām.
  • Citkārt nav jaukāka randiņa par to, kas pavadīts vienkārši. Siltie vasaras vakari ļauj vaļu iztēlei un Jomas ielas konditorejas “Bitīte” maigā aveņu kūciņa “Jūrmalas sirds” var kļūt par sirsnīgu pārsteigumu mīļotajam cilvēkam.

Pastaigu maršrutā

  • Tiem, kam vasarā gribas visu paspēt, Jūrmala piedāvā brīnišķīgas vietas, kur paēst garšīgi un ātri vai paķert ko līdzi. Uz Jūrmalas āderes – Jomas ielas – ir virkne kafejnīcu, no kurām izvēlēties, tostarp picērijas Red Bus un Cafe 53, konditorejas De Gusto un "Bitītevai “Kafija” – specializēts kafijas veikals un kafejnīca izcilam espresso, kapučīno vai tējai. Majoros netālu no labiekārtotas upes pludmales un rotaļu pilsētiņas “Kuģis” ir “Draugu Beķereja”, bet Mellužos – Madam Brioš konditoreja un kafejnīca.