A A
75%
100%
125%
Benjamin J Sperry
Uzmanību! Vasaras sezonā atceries laicīgi iegādāties caurlaidi iebraukšanai pilsētā!

Dabas sniegta veselība – labākā dāvana savam ķermenim!

Ceļojumi uz karstajiem un aukstajiem minerālūdens avotiem bijuši populāri kopš Bronzas perioda, bet ārstnieciskās dūņas bija pazīstamas un tika izmantotas jau Senajā Romā, Grieķijā un Ēģiptē. Arī mūsdienās šīs dabas bagātības plaši tiek pielietotas SPA centros, tai skaitā Jūrmalā, un mēs varam lepoties, ka tās netiek importētas no citām valstīm, jo Jūrmalas teritorijā ir pieejamas gan ārstnieciskās dūņas, gan triju veidu ārstnieciskie minerālūdeņi. Tieši tādēļ, lai pilnvērtīgi izmantotu Jūrmalas apciemojumu, noteikti jāizmanto iespēja apmeklēt kādu no Jūrmalas SPA centriem, kuros ir ļoti plašs dažādu procedūru, rituālu, masāžu un ūdens relaksācijas veidu piedāvājums.

Ārstnieciskie minerālūdeņi – dabīgs spēks no zemes dzīlēm

Jūrmalas zemes dzīlēs mīt nātrija hlorīda, sērūdeņraža un broma minerālūdeņi. Dzeramais nātrija hlorīda minerālūdens normalizē kuņģa sulas sekrēciju, kā arī uzlabo zarnu trakta darbību, savukārt sērūdeņraža minerālūdens vannas labvēlīgi ietekmē koronāro asinsriti, uzlabo perifēro asinsriti, kā arī pazemina arteriālo spiedienu. Bez tam sērūdeņradis veicina nozīmīgas izmaiņas vielmaiņas un skābekļa apgādes procesos, sistematizē ogļhidrātu, tauku, olbaltumu un minerālu apmaiņu, normalizē centrālās un veģetatīvās nervu sistēmu funkcijas, uzlabo kaulaudu neirotrofiskās funkcijas, normalizē asins viskozitāti, kā arī ir labs pretiekaisumu un pretsāpju līdzeklis. Izšķīdinātie hlorīda un broma sāļi tiek veiksmīgi pielietoti visās ūdensdziedniecības procedūrās, kurās pielieto minerālūdeni ar bromu (vannas, duša, baseins, kompreses, aprasināšana, inhalācijas), kā arī tiek izmantoti iekšķīgai lietošanai. Broma vannas attiecas uz aktīvajām balneoloģiskajām procedūrām, kas bioloģiski iedarbojas uz visu organismu, it īpaši tās pielieto nervu, sirds un asinsvadu, atbalsta un kustību, uroloģisko, gremošanas sistēmas un ginekoloģisko slimību ārstēšanai.

Iekšķīgu minerālūdens terapiju Jūrmalā piedāvā:

Ārīgu minerālūdens terapiju Jūrmalā piedāvā:

Ārstnieciskās dūņas – Jūrmalas zelts

Ārstnieciskās dūņas harmonizē organisma procesus, palielina organisma aizsargspējas, aktivizē organisma rezerves racionālai izlietošanai, pielietojot attīrošus, reģenerējošus, enerģētiskus un mikromasāžas mehānismus. Jūrmalā šīs dūņas iegūst Ķemeros. Sapropeļa dūņas satur daudzveidīgu un unikālu minerālvielu kopumu. Kombinējot ar siltuma iedarbību, tās organismā rada pretiekaisuma un antibakteriālu, uzsūcošu efektu. Šī iemesla dēļ dūņas iesaka lietot tādās ārstniecības nozarēs kā dermatoloģija, ķirurģija, neiroloģija, terapija un ortopēdija. Tās efektīvi izvada organisma uzkrātos toksīnus, samazina iekaisumu un sāpes.

Dūņu aplikācijas un ietīšanas Jūrmalā piedāvā:

Dūņu vannas Jūrmalā piedāvā:

Dzintars – ne tikai krellēs

Dzintars neoficiāli tiek uzskatīts par Baltijas valstu simbolu – dzintara krelles, piespraudes, auskarus, magnētiņus ar dzintaru u.c. izstrādājumus var atrast teju katrā suvenīru veikalā arī Jūrmalā, bet vēl labāk dzintara dziedinošo spēku var izjust īpašos dzintara rituālos. Dzintars ir enerģiju un līdzsvaru sniedzošs akmens, kas savu darbību aktivizē saskarē ar ķermeņa aktīvajiem punktiem, tas aktivizē radošas domas, nostiprina fizisko un morālo spēku, ticību sev, sniedz optimismu un mundrumu.

Īpaši veidotā Dzintara istabā var izjust ķermeņa punktu aktivizāciju ar dzintara magnētisko iedarbību, masāžu ar dzintaru graudiņu maisiņiem un karstiem dzintariem, pēdu masāžu, pastaigājot pa karstiem dzintariem, kā arī sejas relaksējošu masāžu ar dzintara lodītēm. Dzintars te tiek izmantots gan istabas interjerā, sienu paneļos, grīdas flīzēs, notiek dzintara tējas rituāli. Dzintara istaba atrodas kūrortviesnīcā “Amber SPA Boutique Hotel”, www.amberhotel.lv

Jūrmalā var izbaudīt arī divu stundu garu, speciāli izveidotu Dzintara rituālu. Dzintara dziedinošā masāža atbrīvo muskuļus un prātu no stresa un iedarbojas līdzsvarojoši uz nervu sistēmu. Rituālā ietverta vanna ar dzintara sāli, ķermeņa pīlings un  ietīšana, sejas vai galvas masāža, kā arī ķermeņa masāža ar dzintara bumbām. Šis rituāls palīdzēs sakārtot domas un rast pareizas atbildes uz sarežģītiem jautājumiem. Procedūra bagātina šūnas ar skābekli un izvada toksīnus, kā arī kavē ādas un ķermeņa novecošanas procesu! Rituāls pieejams kūrortviesnīcā “Hotel Jūrmala SPA”, www.hoteljurmala.com

Rituāls “Amber Gold" ir pīlinga masāža visam ķermenim – barojošs un detoksicējošs rituāls ar dabīgo dzintaru. Piedāvājums ietver stundu garu relaksāciju kompleksā “The Garden” un stundu divu procedūru apmeklējumam: pīlinga masāžu visam ķermenim ar aromātisko zelta nektāru un sasmalcinātu dabīgo dzintaru, kā arī ķermeņa ietīšanu ar masku no zelta ekstrakta, šampanieša, ikriem un dzintara miltiem. Te varēs apmeklēt arī Dzintara pirti ar citrusa aromātu un trim dabiskā dzintara akmens kolonnām. Rituāls “Amber Gold” pieejams kūrortviesnīcā “Baltic Beach Hotel”, www.balticbeach.lv

Plašāka informācija par visām Jūrmalā pieejamām SPA procedūrām sadaļā “SPA un kūrortārstniecība”, savukārt piedāvājumus par īpašu cenu meklējiet sadaļā “Īpašie piedāvājumi”. Lai sazinātos ar Jūrmalas tūrisma informācijas centru rakstiet uz e-pastu info@jurmala.lv vai zvaniet pa tālruni +371 67147900.