A A
75%
100%
125%
Benjamin J Sperry

Sajūti dabas valdzinājumu!

Jūrmala ir pilsēta dabā, un dabu te var baudīt mežā, parkos, pludmalēs un uz ūdens – ar ģimeni, draugiem vai beidzot divatā. Trakulīgi vai rāmi, sportiski vai laiski, ikkatrs atradīs savai dabai piemērotāko.

Ģimenei

  • Nekas nelīdzinās saulainām vasaras brīvdienām pie ūdens. Jūrmalas labiekārtotajās pludmalēs (tostarp arī Lielupes krastā) ir gan kur ērti pārģērbties, gan iespēja izvēlēties: liedagu ar volejbola tīklu, bērnu atrakcijām un vasarnieku kņadu vai klusākas, smilgām noaugušas kāpas netraucētam piknikam.
  • Vecāki novērtēs, cik daudzveidīga var būt atpūta Dzintaru Mežaparkā ar dažādām vecuma grupām paredzētiem rotaļu laukumiem, skeitparku, skrituļslidotāju trasi, basketbola groziem, bet priežu un melleņu mētru ainava vilinās atvilkt elpu uz kāda no dizaina soliņiem vai atvilkt elpu parka kafejnīcā.
  • Turpat pilsētas centrā iespējams nodoties foto orientēšanās azartam, ar riteņiem atklāt vēl nezināmas Jūrmalas vietas, vai lietainākā dienā patverties Jūrmalas tauriņu mājā ar tropu dabas ainavu.
  • Zinātkārai ģimenei ceļojumu vēsturē garantē izbrauciens ar 17. gadsimta burukuģi “Lībava” pa Lielupi un Rīgas jūras līci. Braucēji var piedalīties buru uzvilkšanās, bet kuģa komanda novadīs ekskursiju pa burinieka klāju.


Lasi vairāk sadaļā Ģimenēm ar bērniem

Pārim

  • Ūdens tuvums atspirdzina un relaksē. Kas var būt romantiskāks par divām stundām uz buru jahtas, kuģīša vai kutera kas izvizinās tikai jūs vien pa upi un jūras līci!
  • Rāmam plūdumam var īrēt kajakus un SUP dēļus – gan vienvietīgus, gan divvietīgus – un doties neaizmirstamā saulrieta ekspedīcijā.
  • Pāris būs pateicīgs par Jūrmalas dabas taku klusumu un iespēju aizbēgt no burzmas. Lielā Ķemeru tīreļa laipas ļauj nonākt civilizācijas neskartā purvu ainavā, bet Ragakāpas dabas parkā starp gadsimtiem senām priedēm valda pārlaicisks miers. Mirklis īpašā mīlestības laivā turpat Buļļuciema liedagā atgriezīs mūsdienās ar tikko uzņemtu romantisku selfiju.

Aktīvās atpūtas cienītājiem

  • Jūrmala ir pilsēta ar unikālu, 24 kilometru garu jūras pludmali. Cukuram līdzīgās baltās kvarca smiltis ir labākais segums vasarai, kuru baudīt skrienot, minoties ar velosipēdu, nūjojot vai pēc peldes atguļoties uz noklāta dvielīša.
  • Sportiska rosība valda arī Lielupē. Ūdens prieku baudīšanai aktīvās atpūtas parkā Ski Wake Jurmala ir pieejams viss, ko vien sirds kāro: ūdensslēpes, veikbords, tostarp arī apmācība, lustīga braukšana ar pūsli, kā arī motorlaivu un kuteru īre.
  • Ja brīvdienas gribas baudīt uz sauszemes, ir iespēja spēlēt golfu Jūrmala Golf Club & Hotel zaļajās ārēs vai izkustēties ar raketi Baltijā modernākajā tenisa centrā “Lielupe”. Piedzīvojumu parka “Jūrmalas Tarzāns” dažāda ranga aktivitātes ļaus pārbaudīt drosmi un uzkāpt kokā neatkarīgi no vecuma!

Lasi vairāk sadaļā Aktīvā atpūta