A A
75%
100%
125%
Kontrasts

Ģimenes klubs bērnu un vecāku attīstībai "Hobbydom"

Ģimenes klubs bērnu un vecāku attīstībai Hobbydom uzaicina Jūs uz nodarbībām Jūrmalā. 

Mēs esam vienīgais bērnu klubs Kauguros, ko savu bērnu izaugsmei un attīstībai radījuši paši vecāki. Mēs zinām, cik apgrūtinoša ir pastāvīga bērnu vadāšana uz nodarbībām Rīgā, taču vienlaikus apzināmies, cik tas ir svarīgi - nodrošināt pareizu pieeju un atbilstošu atmosfēru mūsu bērnu apmācībai. 
Pie mums strādā tikai labākie pedagogi, mēs izmantojam tikai augstākās kvalitātes aprīkojumu un tehniku. Kāds ir ieguvums? Mūsu galvenā balva ir patiesа aizrautība, ar kuru bērni apmeklē mūsu studiju, un laimes un prieka dzirkstis, ko redzam gan bērnu, gan viņu vecāku acīs. 

Šobrīd HobbyDom piedāvā sekojošas nodarbības:

  • agrīnā muzikālā attīstība (bērniem vecumā no 1 līdz 6 gadiem)
  • sagatavošanās bērnu dārzam (bērniem vecumā no pusotra līdz 4 gadiem)
  • robotika (bērniem vecumā no 5 līdz 12 gadiem)


Mūsu mājīgais HobbyDom – tas nav tikai interešu klubs. Tā ir īstena laimes, prieka un zinību saliņa, kur ikkatra diena nāk ar jauniem, brīnumainiem atklājumiem un aizraujošiem piedzīvojumiem. 
Mēs lieliski pazīstam un izprotam savus bērnus, tādēļ cenšamies uzturēt tādu atmosfēru, kurā bērns var maksimāli atraisīties un izpaust savas spējas par visiem 100%. Mūsu mērķis ir ambiciozs, taču mēs ticam, ka mazi solīši ved pretī lieliem sasniegumiem. Mūsu pirmais solis ir ģimenes kluba HobbyDom radīšana. 

Pirmā nodarbība pie mums ir BEZMAKSAS. Zvaniet – priecāsimies ar Jums iepazīties. 

 

Ģimenes klubs bērnu un vecāku attīstībai "Hobbydom"

Tuvākās vietas