Translate

Use Google to translate the site. We are not responsible for the accuracy of the translation.
A A
75%
100%
125%
Kontrasts
Uzmanību! Atceries iegādāties iebraukšanas caurlaidi Jūrmalā!

Labākās brīvdienu branču vietas Jūrmalā

Kas gan var būt labāks par nesteidzīgu brīvdienu rītu draugu un ģimenes lokā, jaukā atmosfērā ar krūzi kūpošas kafijas un bagātīgi servētu brokastu galdu! Un ja vēl pēc nesteidzīgām brokastīm jautrā pulciņā var lēnīgā gaitā pastaigāt pa smilšaino pludmali, kur no vienas puses gar kājām danco viegli jūras viļņi, bet no otras puses apņem snaudošo priežu pumpuru fitoncīdiem pildītais gaiss!

Teiksiet: “Tas nav iespējams!” Ir gan! 

Burvīga, nesteidzīga atmosfēra,  piedāvājumā zviedru bufete vai klasiskais brokastu klāsts ar gaļas un zivju ēdieniem, ieskaitot vieglas zupas, gardu kafiju un mutē kūstošu desertu maltītes noslēgumā.  

Vēlās brokastis brīvdienu rītos piedāvā labākie Jūrmalas restorāni un kafejnīcas! Pirms apmeklējuma gan iesakām iepriekš rezervēt vietu, jo vēlās brokastis ir ļoti iecienītas!

"Majorenhoff"

brīvdienās no plkst. 12:00 - 14:00,

"House of Light"

katru svētdienu no plkst. 11:00 - 14:00,

 "Zelta Teļš"

svētdienās no plkst. 11:00 – 15:00,

"Lokāls Veranda"

svētdienās no plkst. 11:00 – 14:00 

Pēc maltītes, ja vien būs vēlme nodoties laiskām pastaigām – Jūs gaida spirdzinošais piejūras gaiss un priežu audzēm apaugušās pludmales kāpas.

Starp citu, ja esat Jūrmalas viesis – laika periodā no 1.oktobra līdz pat 1.aprīlim iebraukšana Jūrmalā ir bezmaksas. Arī auto novietošana Jūrmalā ir brīva.

Viena no ērtākajām vietām, kur droši varat atstāt savu braucamo, būs plašais stāvlaukums Lienes ielā 5, lai vienlīdz ērti varētu nokļūt gan uz branču vietām, gan, lai pastaigātos pa Jomas ielu  līdz pat Dzintaru koncertzālei un tālāk jau uz jūras krastu.