Translate

Use Google to translate the site. We are not responsible for the accuracy of the translation.
A A
75%
100%
125%
Kontrasts
Uzmanību! Atceries iegādāties iebraukšanas caurlaidi Jūrmalā!

Jūrmala saglabā kūrortpilsētas statusu

Attēla autors: Jūrmalas TIC

2022. gadā Jūrmalai tika atkārtoti pagarināts kūrortpilsētas oficiālais statuss, kas reizi divos gados ir jāapliecina, iesniedzot Kūrorta statusa izvērtēšanas komisijai pilsētas teritorijas attīstības plānu un vides kvalitātes rādītājus.

Kūrorta statuss ir kvalitātes zīme un, lai to saņemtu, pilsētai ir jāatbilst vairākiem nosacījumiem:

  • jābūt pieejamiem dziednieciskajiem dabas resursiem;
  • jādarbojas vismaz vienai kūrorta ārstniecības iestādei, kurā tiek izmantoti šie resursi;
  • vides kvalitātes radītājiem ir jāatbilst noteiktajām prasībām;
  • pilsētas teritorijā ir jābūt izveidotai atbilstošai tūrisma infrastruktūrai un izstrādātiem plānošanas dokumentiem, kuri ilgtermiņā paredz kūrorta attīstību noteiktajā teritorijā.

Jūrmala ir pirmā un vienīgā Latvijas pilsēta, kas kūrorta statusu ieguva 2013. gadā.

Burger's INN

Burger's INN

Mūsdienīga burgernīca "Burger's INN", kas piedāvā lielu burgeru izvēli un  piemērota ģimenēm ar bērniem."Burger's INN" burgernīca piedāvā arī vegānu ēdienus. 

Skatit vairak

Jūrmala ir Baltijas piejūras lielākā kūrortpilsēta un viens no iecienītākajiem galamērķiem Latvijas un ārvalstu tūristiem. Kūrortpilsētai ir daudzveidīgi dabas resursi: teritorija ir bagātīgi klāta ar mežiem, tai ir plaša pludmale 24 kilometru garumā, minerālūdens un dziedniecisko dūņu resursi, piejūras klimats, upes, kā arī aizsargājamās dabas teritorijas.

Pica Lulū

Pica Lulū

Pica Lulū picu rullēšanas un cepšanas prasmēs ir ieguldījis vairāk kā 26 gadus. Šeit atradīsi picas visām gaumēm – sākot no klasiskās siera picas līdz pat gurmānu iecienītai  Tīģergarneļu picai. Pica Lulū ir padomājuši par visiem picumīļiem, šeit atradīs savu iecienītāko atradumu arī veģetārieši un vegāni! 24 stundas dienā, 7 dienas nedēļā – agrā rītā, vai vēlā naktī, nodrošinām nemainīgu piegādi un augstāko garšas kvalitāti 49 vai 69 minūšu laikā! Ja neiekļaujamies laikā – saņemsi picu pilnīgi par brīvu! Pasūti lulu.lv 

Skatit vairak

Objektu kategorija "Dabas takas"