Translate

Use Google to translate the site. We are not responsible for the accuracy of the translation.
A A
75%
100%
125%
Kontrasts
Uzmanību! Atceries iegādāties iebraukšanas caurlaidi Jūrmalā!

Jūrmalā norisināsies Olimpiskās kvalifikācijas turnīrs pludmales volejbolā

No 13. līdz 16. jūnijam Majoru pludmales smiltīs norisināsies Eiropas Olimpiskās atlases turnīrs pludmales volejbolā – CEV Nāciju kauss 2024. Latvijas vīriešu un sieviešu pludmales volejbola izlases cīnīsies par vienīgo ceļazīmi uz Vasaras Olimpiskajām spēlēm, kas šovasar notiks Parīzē. Šogad šis būs augstākā profesionālā līmeņa pludmales volejbola pasākums Baltijā.
Četru dienu laikā būs vērojamas 76 pludmales volejbola spēles, kur sacentīsies 12 valstu pārstāvji – gan sieviešu, gan vīriešu konkurencē.

Nāciju kausā savā starpā sacenšas valsts pret valsti, kur katra valsts startē ar divām komandām un pēc divu spēļu cīņām starp divām valstīm vienāda rezultāta gadījumā jāspēlē izšķirošais – zelta sets, lai izcīnītu kvotu dalībai Parīzes Olimpiskajās spēlēs.

Latviju vīriešu komandā pārstāvēs Mārtiņš Pļaviņš un Kristians Fokerots, Ardis Daniels Bedrītis un Artūrs Rinkevičs; dāmu konkurencē – Anija Ozoliņa un Anete Namiķe, Marta Ozoliņa un Luīze Skrastiņa.

Pie centrālā laukuma tiks organizēta fanu pilsētiņa ar dažādām aktivitātēm ikvienam apmeklētājam.

Biļetes var iegādāties: https://www.bezrindas.lv/lv/events/search/?q=CEV+Beach+Volley

Jūrmalniekiem ar Jūrmalas iedzīvotāja karti ir iespēja iegādāties biļetes ar 20% atlaidi. Karte būs jāuzrāda pie ieejas kopā ar biļeti.

Jaunumi un plašāka informācija atrodama mūsu mājas lapā www.volejbols.lv vai pasākuma lapā www.beachvolley.jurmala.lv/ un sociālajos tīklos, Facebook @beachvolleylv Instagram @beachvolleylv. Savukārt jaunumi par Eiropas volejbola konfederācijas sacensībām www.cev.eu.